Magazin

Cenan Adıgüzel Kimdir?

Reklamlar

Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinde rol alan Cenan Adıgüzel’in Zalim İstanbul dizisinin Ceren’i aşk yaşamaya başladığı haberleri dikkatler çekmiştir. Zalim İstanbul’un Ceren’i Bahar Şahin’dir. Bu haberler çıktıktan sonra Cenan Adıgüzel’in hayatı, eğitimi, boyu, kilosu gibi konular merak edilmektedir. Bu soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Cenan Adıgüzel Kaç Yaşındadır?

Cenan Adıgüzel 1994 yılında doğmuştur. 2020 itibari ile 26 yaşındadır.

Cenan Adıgüzel Eğitimi

Cenan Adıgüzel  Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesini bitirmiştir. İlk kez 2016 yılında yapılan Görevimiz Komedi isimli yarışma programıyla ekranlarla buluşmuştur.

Reklamlar
Cenan Adıgüzel ÇGH
Cenan Adıgüzel ÇGH

Cenan Adıgüzel’in Boyu

Cenan Adıgüzel’in boyu 1.78 cm’dir.

Cenan Adıgüzel’in Kilosu

Cenan Adıgüzel 76 kilodur.

Cenan Adıgüzel’in Burcu

Cenan Adıgüzel Yengeç burcudur.

Cenan Adıgüzel Kariyeri

Cenan Adıgüzel 2016 yılında Görevimiz Komedi isimli program ile ilk kez ekranlarda yer almıştır. Aynı sene İmkansız Olasılık filminde rol almıştır. 2019 yılında BKM Mutfak ekibinde rol almaya başlayan Cenan Adıgüzel Çok Güzel Hareketler 2 programında ortaya çıkardığı skeçler ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Özellikle semtsel dönüşüm isimli skeci ile dikkatleri üzerine çekmiş çok sevilmiştir.

Reklamlar

Cenan Adıgüzel Sevgilisi

Yılmaz Erdoğan’ın BKM projesinde Çok Güzel Hareketler Bunlar oyununda daha önce Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Eser Yenenler ve Büşra Pekin gibi isimler yer almıştır. Yeni kadrosunda ise özellikle semtsel dönüşüm skeciyle sevilen Cenan Adıgüzel’in Zalim İstanbul’un Ceren’i Bahar Şahin ile sevgili olduğu ortaya çıkmıştır. Bahar Şahin Zalim İstanbul dizisindeki başarısı ve güzelliği ile isminden söz ettirmektedir.

Reklamlar

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx