Magazin

Damla Ersubaşı kimdir? Eşinden boşandı mı? Estetikleri?

Reklamlar Yeni Ümit Moda Akademisi

Damla Ersubaşı 1993 doğumlu bir dizi ve film oyuncusudur. Başarısı ve yetenekleri ile ekran başındakileri ve sosyal medya kullanıcılarını kendine hayran bıraktırmaya devam ediyor. Başarılı oyunculuğu ile oldukça sevilen Damla Ersubaşı sosyal medyada da trend haline geldi. Başarılı oyuncunun hayranları güzel hakkında sıkı bir araştırmaya giriştiler. Sosyal medya dünyasının hızla yükselen ismi olan Ersubaşı hakkında merak edilen tüm detayları ve takipçilerin merak ettiği soruları yazımızda derledik.

Damla Ersubaşı kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Damla Ersubaşı kimdir?

Dizi ve film dünyasının yanı sıra sosyal medyanın da başarılı isimlerinden birisi olan Damla Ersubaşı, güzelliği ve verdiği kilolar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Son zamanlarda magazin gündeminde de sık sık adından bahsedilen ünlü oyuncu yaşadığı aile sıkıntısı ile uzun bir süre gündemde kaldı. 21 Haziran 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim küçük yaşlardan itibaren oyunculuk sektörüne atılmış ve uzun bir süre bu sektöre hizmet vermiştir.

Reklamlar

Beykent Üniversitesinde oyunculuk eğitimleri alan başarılı sosyal medya fenomeni güzel ekranları ilk defa 1999 yılında yayınlanan Yılan Hikayesi dizisinde hayat verdiği Damla karakteri ile merhaba demiştir. Burada göstermiş olduğu oyunculuk yetenekleri ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı ise daha sonrasında Sır Kapısı, Kalp Gözü ve Sırlar Dünyası gibi dizilerde rol almıştır. Başarılı oyunculuğu ile sevilen sempatik bulunma sosyal medya fenomeni oyuncunun yıldızının parladığı nokta ise Sihirli Annem dizisinde hayat verdiği Tuğçe karakteri ile olmuştur. 2005 yılında yayınlanan Aşka Sürgün isimli dizide Fidan karakterini canlandıran başarılı oyuncu daha sonrasında dönemin ünlü dizisi olan Doktorlar da Melis karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncunun son yapımı ise 2014 yılında yayınlanan Sabit Kanca isimli sinema filminde hayat verdiği Zeliş karakteri ile olmuştur.

Damla Ersubaşı kimdir?
Damla Ersubaşı kimdir?

Özel hayatı ile de sık sık gündeme gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzel 2016 yılında iken uzun zamandır birlikte olduğu işletmeci Mustafa Can Keser ile evlenmeye karar vermiş 2016 yılında nikah masasına oturmuşlardır. 4 yıl süren evliliğinden iki kızı dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 2020 yılında yaşanan talihsiz olaylar nedeniyle tek celsede evliliğini bitirme kararı almış ve yollarını ayırmışlardır. Başarılı oyuncu 4 yıllık eşi Mustafa Can Keser hakkında hamileliği boyunca ihanete uğradığını aynı zamanda 2017 yılında Mustafa Can Keser’in kardeşi Alev Keser ile birlikte eşine sürpriz yapmak için gittiği işyerinde darp edildiğini sosyal medya üzerinden duyurdu.

Bir dönem fazla kiloları ile sorunlar yaşayan başarılı sosyal medya fenomeni isim geçirdiğim mide ameliyatı sonrasında hızlı kilo vermeye başlamış ve adeta başka birine dönüşmüştür. Başarılı oyuncunun takipçileri Ersubaşı’nın son paylaştığı fotoğraflardan sonra şaşkınlık içerisinde nasıl zayıfladı sorusunu sormaya başlamışlardır

Damla Ersubaşı kaç yaşında?

Uzun zamandır bir diğer merak edilen detay ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun kaç yaşında olduğu oldu. Güzelliği ile büyüleyen başarılı sosyal medya fenomeni güzel 28 yaşında.

Reklamlar

Damla Ersubaşı aslen nereli?

Sosyal medya dünyasının ve ekranların beğenilen isimlerinden birisi olan Ersubaşı 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yaşamını İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni güzelin aslen nereli olduğu bilinmemektedir.

Damla Ersubaşı hangi burç?

21 Haziran 1993 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim, yaptığı paylaşımlar ile konuşulmaya devam ediyor. Magazin dünyasının yakından takip ettiği başarılı isimi en çok takipçileri yakın kadraja aldılar. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise Ersubaşı’nın burcu oldu. 21 Haziran 1993 tarihinde dünyaya gelen başarılı fenomen isim aynı zamanda bir İkizler burcudur.

Damla Ersubaşı kimdir?
Damla Ersubaşı kimdir?

Damla Ersubaşı fiziksel özellikleri

Ekranların başarılı isimi Ersubaşı’nın takipçilerinin merak ettiği bir kaç detaya siz değerli takipçilerimiz için değdik.

Damla Ersubaşı saç rengi?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında saç rengi ne? sorusunu arattılar. Başarılı fenomen oyuncu 2020 yılına kadar sarı saç kullanırken 2020 yılında eşi Mustafa Can Keser’den boşandıktan sonra saçlarını koyu Kahve rengine çevirmiştir.

Damla Ersubaşı göz rengi?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında göz rengi ne? sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Başarılı isim Okyanus kadar derin Mavi göz rengine sahip.

Damla Ersubaşı boyu ve kilosu?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında boyunu ve kilosunu sordular. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 1.66cm uzunluğunda ve 55kg ağırlığındadır.

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Damla Ersubaşı estetik mi yaptırdı?

Güzelliği ile sık sık eleştirilmeye başlanılan sosyal medya fenomeni oyuncu hakkında bir diğer merak edilen detay ise estetik yaptırıp yaptırmadığı oldu. Başarılı fenomen gelen eleştirilere dayanamayarak sosyal medya hesabından şunları dile getirdi: “Elmacık kemiğime, yanağıma, dudağıma, çeneme, burnuma dolgu yaptırdım. İstediğiniz kadar ‘Dudakları dolgu’ diyebilirsiniz. Doğru, yalan değil. Yaptırdım… Botoksum da var. 30’a iki kala tribine girdim”

Damla Ersubaşı evli mi?

Özel hayatı ile de sık sık gündeme gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzel 2016 yılında iken uzun zamandır birlikte olduğu işletmeci Mustafa Can Keser ile evlenmeye karar vermiş 2016 yılında nikah masasına oturmuşlardır. 4 yıl süren evliliğinden iki kızı dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 2020 yılında yaşanan talihsiz olaylar nedeniyle tek celsede evliliğini bitirme kararı almış ve yollarını ayırmışlardır. Başarılı oyuncu 4 yıllık eşi Mustafa Can Keser hakkında hamileliği boyunca ihanete uğradığını aynı zamanda 2017 yılında Mustafa Can Keser’in kardeşi Alev Keser ile birlikte eşine sürpriz yapmak için gittiği işyerinde darp edildiğini sosyal medya üzerinden duyurdu.

Damla Ersubaşı boşandı mı?

4 yıl süren evliliğinden iki kızı dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 2020 yılında yaşanan talihsiz olaylar nedeniyle tek celsede evliliğini bitirme kararı almış ve yollarını ayırmışlardır. Başarılı oyuncu 4 yıllık eşi Mustafa Can Keser hakkında hamileliği boyunca ihanete uğradığını aynı zamanda 2017 yılında Mustafa Can Keser’in kardeşi Alev Keser ile birlikte eşine sürpriz yapmak için gittiği işyerinde darp edildiğini sosyal medya üzerinden duyurdu.

Damla Ersubaşı’nın kaç çocuğu var?

Özel hayatı ile de sık sık gündeme gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzel 2016 yılında iken uzun zamandır birlikte olduğu işletmeci Mustafa Can Keser ile evlenmeye karar vermiş 2016 yılında nikah masasına oturmuşlardır. 4 yıl süren evliliğinden iki kızı dünyaya geldi.

Damla Ersubaşı kimdir?
Damla Ersubaşı kimdir?

Damla Ersubaşı’nın mesleği ne?

Güzelliğinin yanı sıra başarıları ile de dikkatleri üzerine çeken Ersubaşı, oyunculuk mesleğinde kayda değer bir noktaya ulaşmıştır.

Damla Ersubaşı yer aldığı dizi ve filmler

Başarılı sosyal medya fenomeni güzel ekranları ilk defa 1999 yılında yayınlanan Yılan Hikayesi dizisinde hayat verdiği Damla karakteri ile merhaba demiştir. Burada göstermiş olduğu oyunculuk yetenekleri ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı ise daha sonrasında Sır Kapısı, Kalp Gözü ve Sırlar Dünyası gibi dizilerde rol almıştır.

Başarılı oyunculuğu ile sevilen sempatik bulunma sosyal medya fenomeni oyuncunun yıldızının parladığı nokta ise Sihirli Annem dizisinde hayat verdiği Tuğçe karakteri ile olmuştur. 2005 yılında yayınlanan Aşka Sürgün isimli dizide Fidan karakterini canlandıran başarılı oyuncu daha sonrasında dönemin ünlü dizisi olan Doktorlar da Melis karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncunun son yapımı ise 2014 yılında yayınlanan Sabit Kanca isimli sinema filminde hayat verdiği Zeliş karakteri ile olmuştur.

 • 1999-Yılan Hikayesi
 • 2001-Benimle Evlenir Misin
 • 2002-Sır Kapısı
 • 2003-Sihirli Annem
 • 2005-Aşka Sürgün
 • 2006-Arka Sokaklar
 • 2006-Doktorlar
 • 2006-Selena
 • 2007-OKS Anneleri
 • 2008-Beni Her Halimle Sev
 • 2014-Sabit Kanca

Damla Ersubaşı ne kadar kazanıyor?

Oyunculuğu ve güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Damla Ersubaşı’nın ailesi kimdir?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında ailesi kim? Sorusunu arattılar.  Ancak başarılı oyuncu ailesi hakkında herhangi bir açıklama yapmamış ve bir paylaşımda bulunmamıştır.

Damla Ersubaşı annesi kimdir?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında annesi kim? Sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Damla Ersubaşı babası kimdir?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında babası kim? Sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Damla Ersubaşı kardeşi var mı?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında kardeşi var mı? Sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Damla Ersubaşı nasıl zayıfladı?

Bir dönem fazla kiloları ile sorunlar yaşayan başarılı sosyal medya fenomeni isim geçirdiğim mide ameliyatı sonrasında hızlı kilo vermeye başlamış ve adeta başka birine dönüşmüştür. Başarılı oyuncunun takipçileri Ersubaşı’nın son paylaştığı fotoğraflardan sonra şaşkınlık içerisinde nasıl zayıfladı sorusunu sormaya başlamışlardır

Damla Ersubaşı nerede oturuyor?

Ünlü sosyal medya fenomenin takipçileri sık sık arama motorlarında ünlü sosyal medya fenomeni isimin nerede yaşadığını  sordular. Başarılı oyuncu güzel yaşamına İstanbul’da yer alan evinde devam etmektedir.

Damla Ersubaşı İnstagram

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni güzel düzgün fiziği ile de bir çok kullanıcı tarafından takip edilen birisi haline geldi. İnstagram platformunda geniş bir kitleye hitap eden fenomen güzelin şuan bu platformda 575K takipçisi mevcut.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Başak Akbay kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx