Magazin

Orhan Çayan kimdir?

Reklamlar

Tiktok’ta beyazgölge kullanıcı adıyla fenomen olan Orhan Çayan geniş hayran kitlelerine ulaştı. Farkındalık yaratan içerikler üreten ünlü fenomen Çayan takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bir isim haline geldi. Bizler de takipçileri ve merak edenler için Orhan Çayan hakkındaki bilgileri derledik

Orhan Çayan kimdir? kaç yaşında? burcu ne? ne gibi merak edilen tüm soruların cevaplarını siz değerli okurlarımız için kaleme aldık.

Orhan Çayan kimdir?

Namı diğer beyazgölge olan Orhan Çayan farkındalık yaratan videoları ile tanındı. En popüler ve en hızlı büyüyen içerik üreticisi olarak 3 ayrı ödüle sahip oldu. Tiktok ta bir karton toplayıcısının hayatını ele alan videosu ile 38M izlenerek rekor kırdı. 1993 Konya doğumlu olan Çayan ilköğretim, ortaöğretim ve lise eğitimini Konya’da tamamlamış. Daha sonra Selçuk Üniversitesi Gıda bölümünden mezun olan fenomen Şuan ikinci Üniversitesini okuyor. Anadolu Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler okuyan fenomen aynı zamanda ailenin ilk çocuğu. Kendisinden 2 yaş küçük erkek kardeşi ve 9 yaş küçük kız kardeşi olan Çayan’ın hayatı ilgi odağı haline geldi.

Reklamlar

Orhan Çayan’ın boyu ve kilosu

Başarılı fenomenin takipçileri tarafından en çok merak edilen konulardan biride boyu ve kilosu oldu. Çayan 1.83cm uzunluğunda ve 75 kg ağırlığında.

Orhan Çayan hangi burç?

Son zamanların yıldızı en çok parlayan fenomeni olan beyazgölge kullanıcı adıyla Çayan olmuştu fenomenin takipçileri en çok burcunu merak etmişlerdi. 1993 doğumlu olan fenomen Koç burcu.

Orhan Çayan kaç yaşında?

Tiktok severler tarafından keşfedilen ve daha sona tüm sosyal medya platformlarında ünlü olan fenomen 31 yaşında.

Beyazgölge kimdir?
Beyazgölge kimdir?

Orhan Çayan’ın özel hayatı

Ünlü fenomenin gönül kapıları şuan kapalı hayatında birisi olmadığını söyleyen Çayan şuan bir ilişkisi olmadığını ancak doğru insanla karşılaşırsa bir ilişki yaşayabileceğini dile getirdi.

Reklamlar

Orhan Çayan nasıl fenomen oldu?

Sosyal medyada en büyük çıkışını Tiktok ta bir karton toplayıcısının hayatını ele alan video ile gerçekleştiren ünlü fenomen bu videosu ile 38M izlenme yakaladı. Başarısını ve buralara kadar gelişini duygusal ve farkındalık içeren videolar yayınlaması sayesinde olduğunu dile getiren Çayan 2019 yılında Tiktok tan “En hızlı içerik üreticisi” ve “En sevilen kategorik içerik üreticisi”, “Pozitif enerji” olmak üzere 3 ayrı dalda ödül alan fenomen ayrıca Tiktok Türkiye de en fazla takipçiye sahip olan 4.kişi.

Çayan sosyal farkındalık projelerinde yer alıyor
Çayan sosyal farkındalık projelerinde yer alıyor

Sosyal medya da beyazgölge kullanıcı adıyla Tiktok ta 3.1M takipçiye ulaşan fenomen aynı zaman da instagram hesabında da 120B takipçiye sahip. 20 Mart 2019 tarihin de youtube kanalı açan Çayan yaptığı paylaşımlar ile 32.8B aboneye sahip oldu. Bu başarısını hayallerinin peşinde koşmasına ve özgün içerikler paylaşmasına bağlayan Çayan takipçilerine yeni projlerinin olduğunu da söyledi.

Albüm çalışması var mı?

Sosyal medya platformlarında hatırı sayılır bir takipçi sayısına ulaşana Çayana albüm, single yada film dizi projelerinde yer almak isteyip istemediği soruldu. Daha önce oyunculuk yapmamış ve şarkı çıkarmamış olan fenomen takipçilerine bu konuda sürprizi ‘nin olabileceğini söyledi.

Orhan Çayan’ın sosyal medya hesapları

  • İnstagram Hesabı https://www.instagram.com/beyaz.golgee/?hl=hu
  • Youtube Kanalı https://www.youtube.com/BeyazG%C3%B6lgeOfficial
  • Tiktok Hesabı https://www.tiktok.com/@beyazgolge?lang=tr

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Reyhan Taghan  hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx