Makyaj

Kirpik Kıvırıcı Nasıl Kullanılır?

Kirpik Kıvırıcı Ne İşe Yarar?

Reklamlar

Kirpik kıvırıcı, kısa, hacimsiz ve ince kirpiklerinize hacim verir. Kirpiklerinizin daha kıvrımlı, daha dolgun ve daha uzun görünmesini sağlar. Bu yazımızda kirpik kıvırıcı ne i̇şe yarar, kirpik kıvırıcı lastiği yerine ne kullanılır, kirpik kıvırıcı önerisi, kirpik kıvırıcı zararlı mı ve kirpik kıvırıcı kullanımı gibi konulara değineceğiz.

Kirpik Kıvırıcı Ne İşe Yarar?
Kirpik Kıvırıcı Ne İşe Yarar?

Kirpik Kıvırıcı Ne İşe Yarar?

Pek çok kasın düşecekleri korkusuyla kirpiklerini kıvırmaktan korkuyor. Ama bu bir şehir efsanesi! Garip bir his gibi görünebilir ancak bu teknik acısız ve hızlıdır. Gözlerinizi vurgulayan güzel kıvrılmış kirpiklere sahip olacaksınız. İster ilk seferiniz, ister curling uzmanı olun, dakikalar içinde nefis kirpikleri elde etmek için kirpik kıvırıcıyı nasıl kullanacağınızla ilgili adım adım basit kılavuzumuzu izleyin.

Kirpik Kıvırıcı Nasıl Kullanılır?

Adım 1: Başınızı Arkaya Eğin

Başınızı arkaya doğru eğin ve yastıklı kirpik kıvırıcı kelepçenin arasına kirpiklerinizi sıkıştırın. Başınızı eğmek, ağrılı olabilen göz kapağının cildinize sıkışmasını önleyecektir! Tüm kirpiklerin kıvırıcıda olduğu için mutlu olduğunuzda, sıkın ve birkaç kez hareket ettirin. Bu doğal kıvrımı oluşturacaktır.

Reklamlar

Kirpiklerinizi, kıvırmak için pompalarken uyguladığınız basıncın yumuşak olmasını sağlayın. Çok sert bastırmak kirpiklerinize 90 derecelik garip bir açı verebilir ve ayrıca kirpiklerinizin kırılmasına da neden olabilir.

Adım 2: Kirpik Uçlarını Kıvırın

Ardından, birinci adımı sadece kirpiklerin ucuyla tekrarlayın. Bu, kirpik uçlarını yukarı kaldıracak ve kıvrımı yerinde tutarak gerçekten iyileştirecektir. Kirpik kıvırıcınızı daha önce ısıtmak, kirpiklerinizin kıvrılmasını daha da yerinde tutabilir. Pedleri bir saç kurutma makinesi ile ısıtın ve elinizin arkasındaki ısıyı test edin. Isındıktan sonra yukarıdaki adımı izleyin. Tıpkı ısıtılmış bir kıvırma maşası gibi, bu da kirpiklerin yerinde kıvrılmasını sağlar. Kirpik kıvırıcınızın pedini tıpkı bir maskara çubuğu gibi birkaç ayda bir değiştirmeniz önerilir.

3. Adım: Maskarayı Uygulayın

Son olarak, kıvrımın etrafına vurgu yaparak maskaranızı normal şekilde uygulayın. Bunun son adımda uygulanması önemlidir. Bunu kirpiklerinizi kıvırmadan önce yapmak, maskaranın yapışkan dokusu nedeniyle onları çıkarabilir.

Kıvrılmanıza son bir sihir eklemek için, iki parmağınızı kirpiklerin altına yerleştirin. Kıvrılmayı gerçekten yerine oturtmak için kirpiklerinizi yuvarlak şekilde sürükleyin ve takip edin.

Reklamlar
Kirpik Kıvırıcı Yerine Ne Kullanılır?
Kirpik Kıvırıcı Yerine Ne Kullanılır?

Kirpik Kıvırıcı Yerine Ne Kullanılır?

Hemen hemen herhangi bir makyaj sanatçısına sorun, size kirpiklerinizi kıvırmanın tartışılmaz bir şey olduğunu söyleyecekler. Gözlerinizi daha büyük ve daha uyanık gösterebilir ve birkaç saniye sürer. Ancak kendinizi kirpik kıvırıcı olmadan yakalarsanız, deneyebileceğiniz beş alternatif yöntem aşağıda verilmiştir.

Maskaranızı çalıştırın. Maskaranızın çift işe yaramasını sağlayın ve kirpiklerinizi kıvırmak için maskara çubuğunu kullanın. Zikzak bir hareketle kirpikler arasında hareket ederken, uçları kıvırın ve onları yerinde tutarak ona kadar sayın.

Az miktarda hafif baskı ve sıcaklık da kirpiklerinizi kıvıracaktır. Nefesinizi parmak uçlarınızı ısıtmak için kullanın ve ardından kirpiklere bastırarak kendi içine kıvırın. On saniye bekleyin, ardından gerektiği kadar tekrarlayın. Sade bırakın veya maskara ile bitirin.

Bir fincan ılık suda bir kaşık ısıtın, ardından kavisli tarafını kapağınızın üzerine bastırın ve on saniye boyunca kaşığın kıvrımlı kenarına kirpikleri hafifçe bastırın.

Maskara uyguladıktan sonra, kirpikleri bir pamuklu çubukla kapağın tabanından nazikçe kaldırarak kıvrık bir pozisyonda tutun. Maskara kuruduğunda kirpikleriniz yerinde kalacaktır.

Temiz bir diş fırçasını sıcak su altında çalıştırın, ardından temiz bir havluya bastırarak hafifçe kurulayın. Kıvrılmayı oluşturmak için uçlarından tutarak kapağın altından başlayarak kirpikleri tarayın.

Kirpik Kıvırıcı Önerisi
Kirpik Kıvırıcı Önerisi

Kirpik Kıvırıcı Önerisi

Kirpik kıvırıcılar, çoğu makyaj sanatçısının onsuz çalışmayı reddettiği bir araçtır. Çünkü kirpikleri göz çevresinden uzağa kıvırmak maskaranın faydalarını arttırır ve tüm yüzü aydınlatır.

Bu güzellik aracını daha önce kullanmamış olanlar için, kirpik kıvırıcı, rahat bir deneyim sağlayan birkaç temel bileşene sahiptir: göz şeklinize uyan kavisli bir göz merceği, sıkışmayı önlemek için lastik bir kirpik pedi ve pürüzsüz etki sağlayan büyük saplar. Nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? İşte bugün satın alabileceğiniz en iyi kirpik kıvırıcıları…

Surratt Beauty Relevée Lash Curler

Bu kirpik kıvırıcı her türlü kirpikleri kıvırabilir. Gerçekten! Düzgün suratlı kadınların bu kirpik kıvırıcının orada olduğunu bilmeleri çok önemli çünkü hayatlarını değiştireceğinden eminiz.

Güzel Japon tasarımı iki aşamada kenetlenir, kirpiklere ne zaman ve nerede kuvvet uyguladığınızı dikkatlice kontrol etmenize olanak tanır ve yumuşak silikon pedler kirpiklerin çok keskin bir şekilde kıvrılmasını önler.

Covergirl Makeup Masters Eyelash Curler

Piyasadaki en beğenilen eczane kıvırıcılarından biri olan bu, tekniğinizi mükemmelleştirmek için ideal bir seçenek haline getiren yumuşak bir fiyat noktasına sahiptir. Bunu üç ana nedenden dolayı seviyoruz. Biri maskara öncesi sonuçların oldukça önemli olması, ikisi kullanımı basit olduğu için ve üçü de cüzdanlarımızda fiyatın kolay olması.

Shiseido Eyelash Curler

Makyaj sanatçıları ve hayranları, bu kıvırıcının kenarsız pedlerinden övgüyle söz ediyor. Eğrisi de diğer kirpik kıvırıcılarından biraz daha düzdür, bu da gözün tüm genişliğini kaplamanızı ve tüm kirpiklerinizi yakalamanızı kolaylaştırır. Daha düz kenar aynı zamanda çok çeşitli göz şekilleri üzerinde çalışacağını garanti eder.

Kirpik kıvırıcılarda yeniyseniz, aynı zamanda ortalamadan biraz daha geniş açılarak bukle maşasını düzgün bir şekilde yerleştirmenizi ve göz kapaklarınızın sıkışmamasını sağlar.

Kevyn Aucoin The Eyelash Curler

Kirpik kıvırıcının eğrisi, her bir kirpiği kıstırmadan yakalayacak şekilde tasarlanırken, bukle maşasının geniş açıklığı tüm göz şekillerini barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Yumuşak kısmından daha sert ve daha dayanıklıdır ve bu küçük bir fark gibi görünse de, zıt kırmızı yastık, her bir kirpiği alıp almadığınızı görmenizi kolaylaştırır. Bu ürünü kullananlar, uzun kirpiklerde kullanılacak kadar nazik, kısa ve düz kirpiklerde bile etkili olmasını sever.

Shu Uemura S Curler

Kirpikleriniz kısaysa, herhangi bir cihazdan gözle görülür bir kaldırma elde etmek zor olabilir. Yeni ve geliştirilmiş Shu Uemura kirpik kıvırıcısını tercih edin. Orijinal, her bir küçük sap tutuşu ve onu maksimum potansiyeline getirme yeteneği ile zaten ünlüydü. Bu son güncellemede, çoğu kirpik kıvırıcısının aksine, kirpik kıvırıcısının kenarındaki kenar çubukları kaldırılarak, her bir kirpiği yakalamak için tüm kirpik çizginizde bölüm bölüm ilerlemenize izin verilir. Kirpik kıvırıcısının kendisi, kıvrılmak için mükemmel miktarda güce sahiptir ve orijinalin bilindiği aynı yüksek kaliteli yapıyı kullanır.

Chella Eyelash Curler

Bu ısıtmalı kirpik kıvırıcı, milyonlarca kadının vazgeçilmezlerinden biridir. Kullanımı kolaydır, ısıyı eşit olarak dağıtır ve kompakt tasarımı, ekstra taşınabilir olduğu anlamına gelir. Daha önce hiç ısıtılmış kıvırıcı denemediniz mi? Sorun değil. Kirpiklerinizin ortasından dışa doğru tarayın ve on saniyeye kadar kirpiklere bastırın. İstediğiniz görünümü elde edene kadar bunu kirpiklerin kenarlarıyla tekrarlayın.

Tweezerman Rose Gold Classic Lash Curler

Bu Tweezerman kirpik kıvırıcı en çok satanlar arasındadır, ancak aynı zamanda özellikle hassas cilde veya gözlere sahip olanlar için harikadır. Yuvarlak silikon kirpik pedleri hipoalerjeniktir, temizlenmesi kolaydır ve kirpiklere yapışmaz. Ayrıca, bu ürün üç yedek ped içerir, bu yüzden daha da fazla işlem yapılır. Ayrıca, pembe altın rengi herhangi bir banyo tezgahı veya makyaj masası üzerinde şık görünür.

Tarte Picture Perfect Eyelash Curler Duo

Tarte’nin kirpik kıvırıcısını ve markanın popüler Lights, Camera, Lashes 4’ü 1 arada Maskara’nın lüks bir örneğini içeren bu paket, muhteşem kirpikleriniz için yapılmış bir eşleşmedir. Bukle maşasının kendisi, kolay tutuşlu sapları ve mor bir silikon pediyle ergonomik olarak tasarlanmıştır. Ağzı da herhangi bir kıstırmadan tüm göz şekillerine uyacak şekilde kavislidir. Öte yandan maskara, kirpiklerinizi uzatırken, yumuşatırken ve hacim kazandırırken kıvrılmada yüzde 35’lik bir artış sağlar. Artı, vegan ve cruelty free’dir.

e.l.f. Cosmetics Eyelash Curler

Paha biçilmez kirpiklerin size çok pahalıya mal olması gerekmez. Bu uygun fiyatlı seçenek kirpiklerinizi kıvırır, böylece maskara için hazır olurlar ve tüm gün veya gece şeklini korurlar. Lastik pedler kirpiklerinizi nazikçe koruyacak ve paranız cebinizde kalacaktır.

GSQ by Glamsquad Eyelash Curler + Comb Set

Bir kirpik kıvırıcı, bir yeniden doldurma pedi, paslanmaz çelik altın dişlere sahip bir kirpik tarağı ve bir maskara çubuğu içeren bu Glamsquad seti, süper uygun bir fiyata kıvrılmış, topaksız kirpikler için tek adresinizdir. Uzman ipucu, kıvrılıp maskara uyguladıktan sonra, maskaranız kurumadan kirpiklerinizi kökten uca tarayın.

Japonesque Go Curl Eyelash Curler

Hiç şövale tarzı kirpik kıvırıcı denemediniz mi? Bu fiyat noktasında, denemeye değer olduğunu düşünüyoruz. Adanmışlar, tek bir basışla elde ettikleri eksiksiz, muhteşem sonuçlara yemin ederler. Kirpiklerinizi kullanmak için şövale çevirmeniz yeterlidir. Açık kafes stili sıkışmaz ve yumuşak, silikonize kauçuk kirpik pedi hoş, eşit bir kıvrılma oluşturur.

Bu kirpik kıvırıcının tamamı bir diş ipi kabı boyutundadır, bu da onu seyahat çantanıza atmak için mükemmel kompakt bir seçenek haline getirir.

Kirpik Kıvırıcı Zararlı Mı?
Kirpik Kıvırıcı Zararlı Mı?

Kirpik Kıvırıcı Zararlı Mı?

Kirpik kıvırıcı, dünyadaki binlerce kadın tarafından sevilen bir güzellik aracıdır. Neredeyse rimel kadar sık kullanılır. Kirpik kıvırıcının kirpiklerimize zarar verdiği doğru mu? Bununla ilgili bilmemiz gereken başka bir şey var mı?

Kirpik kıvırıcıyla ilk kez karşılaşan erkeklerin kafası biraz karışmış görünüyor. Muhtemelen makasa benzediği içindir. Genel olarak, herhangi bir olumlu duygu uyandırmaz, bu nedenle erkekler genellikle kadınların bu “işkence cihazını” bu kadar isteyerek kullanmalarına şaşırır. Bakalım kirpik kıvırıcı kirpikler için gerçekten güvenli mi yoksa gerçekten zararlı mı?

Açıktır ki, kirpik kıvırıcının görevi kirpikleri kıvırmaktır. Kirpiklerinizi kirpik kıskaçlarının arasına koyun ve yavaşça kapatın. Bu sayede güzel şekillendirilir, kıvrılır ve maskara sürüldüğü zaman çok daha iyi görünür.

Elektrikli kirpik kıvırıcı biraz daha farklı çalışır. Kirpikleri sadece ısı yardımıyla kıvıran küçük bir bukle maşasını andırır.

Kirpik Kıvırıcı Kullanımı

Kirpiklerinizi patlatmak için kirpik kıvırıcı kullanmaya başladınız. Düzenli olarak kirpik kıvırıcı kullanıyorsunuz, ancak doğru şekilde kullandığından hiç emin değil misiniz? Kirpiklerinizi ne kadar sıkmanız gerekiyor? Maskara uygulamadan önce mi yoksa sonra mı kullanmalısınız? Birine 20 lira mı yoksa 50 lira mı harcarsam fark eder mi? Her gün bir kez kullanmak doğru mu  yoksa bunca zamandır istemeden kirpiklerinize zarar mı veriyorsunuz?

Korkunç görünümlerine rağmen, kirpik kıvırıcıları tehlikeli değildir, ancak doğru şekilde kullanılmaları gerekir, böylece yanlışlıkla kirpikleri çıkarmaz veya göz kapağınızı kıstırmazsınız. Bir kirpik kıvırıcıyla yapabileceğiniz tüm hataları ve bunları nasıl durduracağınızı öğrenmek için bu bölümü okumaya devam edin.

Makyaj yaptıktan sonra kirpiklerinizi kıvırmayın

Uzmanlar, cilt bakımı hazırlığının bir parçası olarak makyajdan önce kirpikleri kıvırmayı severler. Bu, gözleri açmaya ve ayrıca göz şeklini biraz daha iyi görmeye yardımcı olacaktır. Ayrıca, mükemmel bir göz altı kapatıcı veya mükemmel bir astar yapmış olsaydınız, kirpik kıvırma aleti ile lekelenme riskini almak istemezsiniz.

Kaliteli bir kirpik kıvırıcı kullanın

Kirpiklerinizi kıvırmayı planlıyorsanız, mümkün olan en iyi araçları kullanmak istersiniz. Kaygan bir tutuşa sahip olan kirpik kıvırıcılardan uzak durun, çünkü kirpiklerinize takılıp onları dışarı çekebilirler. Surratt Beauty Relevée Lash Curler, 30 dolar, üstelik makyaj sanatçılarının favorisi… Pürüzsüz yüzeyli kirpik kıvırıcılardan daha iyi bir tutuş sağlar ve mat bir yüzeye sahiptir. Bu kirpik kıvırıcıyı seviyoruz çünkü pürüzsüz bir kıvrım verirken kirpik çizgisinin eğrisine mükemmel bir şekilde uyuyor gibi görünüyor. Kirpik çizgisinin tamamının genişliğini yakalayabiliyor, bazılarının daha kıvrımlı olduğunu ve çok fazla kirpiğe ulaşmadığını biliyoruz. Biraz daha bütçe dostu bir seçenek arıyorsanız, uzmanlarımızın önerdiği bir başka kirpik kıvırıcı, Kevyn Aucoin’s The Eyelash Curler’dır.

Kirpik kıvırıcıyı doğru tutun

Baş parmağınızı ve işaret parmağınızı belirlenen kavrama deliklerine yerleştirin, ardından kirpik kıvırıcıyı üst kirpikleriniz lastik yastık ve metal üst arasına sığacak kadar geniş açın. Cilde dokunmadan kirpik köklerinize olabildiğince yaklaşın. Kirpik kıvırıcı ile kirpiklerinizi sıkıca tutun ve kapatın.

Doğru tekniği kullanın

Kirpik kıvırıcıyı kökünden dört ila sekiz kez açıp kapatmanız, ardından son bir kıvrılma için ve uçlarına ulaşmak için kirpikler boyunca açıp kapatmanız gerekir. Bu, bir kavis veriyor ve kirpikleri aynı noktaya birkaç kez kıvırmaktan daha iyi sonuç veriyor. Başka bir deyişle, bir kıvrım, kirpiklerin yumuşak bir eğri yerine bir L şeklinde bükülmesine neden olur. Bukle maşasını kirpikleriniz üzerinde ne kadar tutmalısınız? Sıkıştırmayı ve yaklaşık beş saniye sıkı tutmayı öneriyoruz.

Çok fazla güç uygulamayın

Oyunun adı yavaş ve istikrarlı olmak. Kirpiklerinizi dışa doğru çekmek veya kıvırmak yerine kirpik kıvırıcıyı nazikçe sıkın. İyi bir kirpik kıvırıcınız varsa çok fazla güç uygulamanıza gerek yoktur. Çok kuvvetli sıkmak kirpikleri kırabilir veya kopmasına neden olabilir.

Kirpik kıvırıcınızı ısıtın

Kirpik kıvırıcınızı ısıtmak kıvrılmayı kilitlemeye yardımcı olacaktır. Kıvrılmadan önce bir fön makinesini birkaç saniye yanında tutarak kirpik kıvırıcınızı ısıtabilirsiniz. Elbette, kendinizi yakmamak için kirpiklere uygulamadan önce metal kıvırıcıyı üflediğinizden emin olun! Bu numara, kolayca kıvrılmayan kaba kirpikleriniz varsa da işe yarar. Diğer bir seçenek de ısıtılmış bir kirpik kıvırıcı kullanmaktır. Kaba kirpikleri şekillendirmek için harika olanlar seramik bir çubuk olan Lash Star Heated Lash Styler’ı öneriyoruz.

Kirpiklerinizi kıvırmadan önce rimel sürmeyin

Uzmanlar, bunun muhtemelen kirpik kıvırıcı kullanırken yapabileceğiniz en yaygın hatalardan biri olduğunu söylüyor. Önce maskara uygulamak, kirpiklerinize daha fazla hacim veya ağırlık vermek yerine, kirpikleri yapışkan hale getirebilir ve muhtemelen kirpik kıvırıcı tarafından çekilebilir. Kıvrıldıktan sonra maskara uygulamak kirpikleri yerinde tutmaya da yardımcı olabilir ve iyi bir kıvrılma ve hacim veren maskara kıvrılmanızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. 

Ulaşılması zor kirpikleri kıvırmayı unutmayın

Bazı kirpiklere ulaşmak diğerlerinden daha zor olacaktır. Hepsini bir kerede sıkmaya çalışmak yerine, köşelerde ulaşılması zor kirpikleri elde etmek için mini bir kirpik kıvırıcı kullanmanız daha iyidir. MAC Half Lash Curler bu iş için idealdir. Normal kirpik kıvırıcı aletin kavrayışına uymayan zorlu kirpikler için kullanır. Bunları çoğunlukla gözün iç köşesine ve dış köşesine doğru kirpiklerde kullanmanız gerekir.

Kirli kirpik kıvırıcı kullanmayın

Tüm makyaj araçlarının düzenli olarak temizlenmesi gerekir, bu nedenle kirpik kıvırıcınızı temizlemeniz önemlidir. Kurumuş, kabuklu maskara kaplı bir tane kullanmak kirpiklerin veya gözlerin zarar görmesine neden olabilir. Kauçuk yastığı ve metali iki ayda bir makyaj mendili ile temizlemeniz gerekir. Daha derin bir temizlik için, bulaşık deterjanı ile yıkayabilir ve gece boyunca kurumaya bırakabilirsiniz.

Eski bir kauçuk veya silikon parça kullanmayın

Kirpik kıvırıcınızın üzerindeki lastik yastığı yıpranmaya başladığında değiştirin, ki bu ne sıklıkta kullandığınıza bağlı olarak yaklaşık üç ayda bir olmalıdır. Kurumuş, kabuklu bir uç kullanmak size mümkün olan en iyi kıvrılmayı sağlamaz. Daha uzun süre dayanan kauçuk uçları, silikon uçlarla değiştirin.

Kirpiklerinizi kıvırmadan önce takma kirpik takmayın

Kıvrılmanızı yaptıktan sonra takma kirpiklerinizi takın böylece takma kirpikleri çukurlaştıran baskı konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Bununla birlikte, yarı kalıcı kirpik uzantılarınız varsa, aynı derecede eğri elde edemeyeceğiniz için kirpik kıvırıcınızdan tamamen uzak durmanız gerekir. Kirpik uzantıları, kirpik kıvırıcının baskısı altında doğal kirpik kıllarından çok daha fazla girintili hale geliyor. Bu, kirpiklerinizin dökülmesine neden olabilir. Muhtemelen aradığınız görünüm değil!

Kirpik lifting veya keratin uygulamasından hemen sonra kirpiklerinizi kıvırmayın

Kirpik lifting, kirpikleriniz için bir perma gibidir ve gerçekten iyi bir mekanik kıvırıcıdan alacağınız yukarı doğru bir şekil oluşturur. Kirpik lifting işlemi altı ila sekiz hafta sürmesi gerekir, ancak aslında bu işlemin kalıcılığı kirpiklerinize bağlıdır. Bu tedaviler, kirpikleri çok kısa veya düz olduğu için kirpik kıvırıcı kullanamayan insanlar için iyidir. Bununla birlikte, bir kirpik kıvırıcı kullanabiliyorsanız ve bunu bir kirpik lifting işleminden sonra yapmak istiyorsanız,  kirpiklerin ilk olduğu kadar ağır olmadığını görmeye başlayana kadar bekleyin, bu seans bitiminden sonra bir hafta beklemeniz gerektiği anlamına gelir.

Aynı uyarı, keratin kirpik lifting olarak da bilinen kirpiklere yönelik keratin tedavileri için de geçerlidir. Keratin kirpik lifting işleminde de kirpikler kalkar ve kıvrılır, ancak daha uzun süre kalıcıdır ve kirpiklerinizi daha da dolgun hale getirir (saçınız için bir keratin uygulaması gibi düşünün). Keratin kirpik lifting işlemlerinin kalıcılığı sekiz ila on iki hafta sürer. Kirpik kıvırıcınızı yalnızca tedavinin sonuna doğru kullanmalı ve nazik davranarak kirpiklerinizi dikkatlice kıvırmalısınız.

Kirpik kıvırıcıyı her gün kullanmanın kirpiklerinin düşmesine neden olacağından endişelenmeyin

Uzmanlar, temiz bir kirpik kıvırıcı kullandığınızda, kirpiklerinizi sıkıştırıp çekmediğinizde, kirpik kıvırıcınızı her gün kullanmanın tamamen güvenli olduğunu söylüyor.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Takma Kirpik Marka Önerileri adlı yazımıza da göz atmayı unutmayın.

Bizi Instagram’dan da takip edebilirsiniz: begonyakadin

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx