Makyaj

Takma Kirpik Marka Önerileri

Takma Kirpik Markaları

Reklamlar

Takma kirpik, harika görünmenin en kolay ve pratik yollarından birisidir. Milyonlarca kişinin vazgeçilmezi olan, kirpikleri uzatan ve dolgunlaştıran takma kirpikler pek çok farklı markada ve çeşitte sunulur. Bu yazmızda hangi markaların takma kirpiklerini kullanabileceğinizi inceleyeceğiz.

Takma Kirpik Önerisi
Takma Kirpik Önerisi

Takma Kirpik Önerisi

Bazen tamamlanmış görünümümüz, bir çift şaşırtıcı takma kirpik eklemeden eksiksiz hissettirmez. İster gece bir partiye gidin, ister kızlarla dışarı çıkın, bir tatil partisine hazırlanın ya da o büyük ilk buluşmaya hazırlanın, bir çift kirpik bizi güzel ve kendinden emin hissettirebilir! Aralarından seçim yapabileceğiniz bu kadar çok takma kirpik varken, nasıl karar vereceksiniz? Size yardımcı olmak için bilmeniz gereken en iyi on takma kirpik markasını inceledik. İster uzun ömürlü, ister gerçek vizon isterse süper uygun fiyatlı olsun, bu on markanın hepsinin sunduğu harika şeyler var!

Huda Beauty Lashes

Huda Beauty takma kirpikleri ünlüler arasında en çok bilinen markalardan biridir. Yeniden kullanılabilirler ve inanılmaz kalitedeler! Carmen kirpikleri bizim favorimiz!

Reklamlar

Lily Lashes

Üç boyutlu vizon takma kirpiklerinin parlaklığı göz alıcıdır. Bu takma kirpiklerin yirmi ila yirmi beş yıl dayanacağı garantilidir, istiflenebilir ve tekrar kullanılabilir. Yüzyılın anlaşması gibi görünüyor. Miami takma kirpikleri harika!

Sephora False Eyelashes

Sephora Koleksiyonu Takma Kirpikleri harika ve oldukça uygun fiyatlı. Bunlarla kötü görünmeniz imkansız. Kömür siyahı, dolgun ve dramatik takma kirpikler her şeyle harika gider. Özellikle smokey eye makyaj için idealdir.

House Of Lashes

House Of Lashes harikadır çünkü tüm kirpikleri aşırıya kaçmadan doğal kirpiklerinizi oynatır. Noir Fairy bizim, sizlere tavsiyemizdir.

Tarte Tartiest Pro Cruelty- Free Lashes

Tarte’nin Cruelty Free takma kirpikleri için “Little Black Dress”, “Goddess” ve “Flirt” arasından seçim yapabilirsiniz. Bunlar aynı zamanda şaşırtıcı çünkü süper doğal görünmeleri gerekiyor ve tamamen yeniden kullanılabilirler!

Reklamlar

Ardell “Wispies”

Ardell’s Collection’daki takma kirpikler muhtemelen en popüler ve en çok satan ikili. Sadece ucuz değil, bir pakette birden fazla çift var! Cesur, ucuz ve yeniden kullanılabilirler. 

MAKE UP FOR EVER Lash Show

Bunlar harika ve en iyi dramatik havayı sunuyorlar ve elliden fazla stil arasından seçim yapabileceğinizden, yanlış gidemezsiniz. İster bir randevuda olun, ister kulüpte veya herhangi bir yerde, onlar rahattır. Rahat bir uygulama için sentetik liflerle el yapımı kirpikleri kullanın!

Thrive Causemetics “Kristy” Faux Lashes

Bu kirpikler, kanserle savaşan yakın bir arkadaşını kaybettikten sonra Karissa Bodnar tarafından tasarlanmış. Hafif bir kıvrımları vardır ve kirpikli veya kirpiksiz kadınlar için mükemmel bir seçenektir, çünkü herhangi bir kirpik çizgisine sorunsuz bir şekilde uyum sağlarlar!

Velour Lashes

Büyük bir etki yaratmak için Velour takma kirpikleri kullanabilirsiniz. Cruelty free olan bu takma kirpikler, hayvanlara zarar vermeden yapılmış.

Red Cherry Lashes

Red Cherry Lashes takma kirpikleri harika çünkü aralarından seçim yapabileceğiniz en fazla stile sahipler. Harika görünüyorlar ve blog yazarları ve makyaj sanatçıları arasında favoriler! Stevi kirpikleri koleksiyondaki en iyisidir.

Takma Kirpik Yapıştırıcısı Önerileri
Takma Kirpik Yapıştırıcısı Önerileri

Takma Kirpik Yapıştırıcısı Önerileri

Muhtemelen her gün takma kirpik takmadığınızı biliyoruz ve eğer öyleyseniz, size tebrikler! Ancak bu birkaç durumda makyajınızı bir çift takma kirpik ile bir kademe yukarı çekmek istediğinizde, bir şey göz ardı edilmemelidir ve bu takma kirpik yapıştırıcısıdır. Çünkü, kabul edelim, akşam yemeğinin ortasında bir kirpiğin düşmesini ya da dişlerinize ruj bulaşmasını ya da gözlerinizin altına kalemin akmasını istemezsiniz.

Seçtiğiniz kirpikler önemli olsa da, yapıştırıcı tam anlamıyla hepsini bir arada tutacak ve kirpiklerinizin kıvrık mı yoksa tam bir dramatik görünüm mü olduğunu belirleyecek olan yapıştırıcıdır. Takma kirpikler dünyasında yeniyseniz, kirpiklerinize eşlik edecek pek çok yapıştırıcı türü vardır. Bu yüzden akıllıca seçim yapın ve daha da uzun süre dayanmalarına yardımcı olmak için kirpiklerinizi uygulamadan önce yapıştırıcıyı (genellikle otuz saniye) bekletmeyi unutmayın.

House of Lashes Eyelash Adhesive

Herkes tarafından önerilen bu kirpik yapıştırıcısı, hayranların favorisidir ve uzun süreli tutuşu ile bilinir. Ayrıca aplikatörün bir fırça olmasını da çok seviyoruz, böylece istediğiniz kadar hassas bir şekilde kaydırabilirsiniz. Formül formaldehit, ftalat, paraben ve lateks içermez bu nedenle hassas gözleri olan kişiler için genellikle güvenlidir. Ve sabit kalmaktan hoşlandığından, çıkarmak için bulduğumuz en yararlı ipucu, her zamanki göz makyajı temizleyicinizi kullanmadan önce yapıştırıcıyı gevşetmek için yapıştırıcının üzerine sıcak bir bez tutmaktır.

Ardell LashGrip Eyelash Adhesive

Bu denenmiş ve gerçek markayı takma kirpikleri için biliyor olabilirsiniz, ancak yapıştırıcıları için de övgüyü hak ediyorlar. Fiyat cüzdanınızı mutlu ederken, uzun süre kalıcı, su geçirmez formül sizi ve kirpiklerinizi tatmin edecek. Açık ve siyah olmak üzere iki rengi de mevcuttur, böylece kirpik çizginizin karışmasını veya öne çıkmasını isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz.

Duo Eyelash Adhesive

Profesyonellerin favorisi olan bu kirpik tutkalı, birçok takma kirpik sever için bir güzellik malzemesi haline geldi. Uzun süre kalıcı formül, şeffaf veya siyah bir görünüme sahiptir ve size uzun süre dayanmalıdır. Bir kağıt parçasına bu yapıştırıcıdan biraz fışkırtmayı deneyin ardından daha hassas bir uygulama için kürdan veya kulak çubuğu kullanarak uygulayın. En iyi tutuşu elde etmek için, göz kapaklarınıza bastırmadan önce yaklaşık otuz saniye veya yapışkan hale gelene kadar kirpiklerin üzerinde bekletin.

Velour Lashes Lash Adhesive

Daha doğal bir görünüm elde etmeye giderken ve kirpiklerinizin birbirine uyum sağlamasını istiyorsanız, net bir bitişe sahip bir formül deneyin. Bu temiz kurur  ancak biraz parıldama ile başlar, böylece fırçalı aplikatörle onu nereye uyguladığınızı görebilirsiniz. Başka bir bonus, formülün yapışkan hale gelmesi (kapaklarınıza uygulamak için ideal zaman), süper hızlı bir uygulama için yalnızca birkaç saniye alır.

Ardell LashGrip Dark Brush-On Natural Eyelash Adhesive

Koyu renkli bir göz kalemi kullanıyorsanız, kirpiklerinizi daha da kusursuz bir şekilde kaynaşmasına yardımcı olacağından, renkli kirpik tutkalı sizin için daha iyi bir seçim olabilir. Hatta göz kalemi ve kirpik yapıştırıcısına sahip olmak gibi bir şey olduğu için, göz kaleminizden hep birlikte vazgeçebilirsiniz. Kapaklarınızda koyu renkli yapışkanlık oluşmasını önlemek için bunun gibi bir fırça aplikatörü ile yapıştırıcı arayın.

Tarte Tarteist Pro Lash Adhesive

Diğer kirpik yapıştırıcıları sizi gözyaşlarına boğduysa – kelimenin tam anlamıyla – bunu deneyin. Lateks, formaldehit, parabenler veya ftalatlar olmadan yapılan bu formül, kontakt lens kullanıcıları dahil hassas gözlerde tahrişe neden olmaması için testleri de (göz doktoru ve dermatolog) geçmiştir. Ancak hassas uyumlu formülün sizi yanıltmasına izin vermeyin. Bu yapıştırıcı uygulandığında sıkı tutunur.

Ardell Lashtite Adhesive

Her zaman tam bir kirpik setini atmak istemeyebilirsiniz, bu da birkaç ince tek tek kirpik eklediğinizde, aşırıya kaçmadan tam olarak doğru miktarda glam ekleyebilir. Bu yapıştırıcı özellikle o zamanlar için yapılmıştır. Tek kullanımlık bir şeyin üzerine birkaç damla damlatın, ardından cımbız kullanarak her bir kirpiği tutkalın doğal kirpik diplerine yerleştirmeden önce tutkalın içine daldırın.

Kiss Lash Couture Strip Lash Adhesive

Takma kirpiklere ilk baskınız için, gece boyunca dayanacak kadar güçlü, ancak denemeden vazgeçmeyeceğiniz kadar ulaşılabilir bir yapıştırıcı istiyorsunuz. Lateks içermeyen formülün uzun ömürlü bir tutuşu vardır ve fırçayla sürülen bir aplikatörle birlikte gelir böylece onu tam olarak istediğiniz yere koyabilirsiniz ve büyük olaydan önce parmaklarınızı birbirine yapıştırma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Forabeli Pro Care Lash Extension Glue

Açık konuşalım, bu yalnızca profesyonel kullanım içindir. Şaka yapmıyoruz. Bu yapıştırıcı sekiz haftaya kadar dayanabilir, bu nedenle yeni başlayan biriyseniz kesinlikle onunla uğraşmak istemezsiniz. Ancak bir profesyonelseniz, düşük dumanlı, formaldehit içermeyen ve lateks içermeyen formülü seveceksiniz ve müşterileriniz uzun süreli sonuçlara bayılacak. Ayrıca, her bir kirpiğin kuruması yalnızca saniyeler alır, bu da siz ve müşteriniz için daha hızlı bir randevu almanıza olanak tanır.

True Glue Original All Natural Lash Adhesive

Gül suyu, aloe yaprağı suyu ve balmumu gibi malzemeleri duyduğunuzda aklınıza kirpik yapıştırıcısından çok bir cilt bakım ürünü gelme olasılığı daha yüksektir, ancak bunlar aslında bu doğal yapıştırıcıda bulacağınız bazı malzemelerdir. Aslında, onsuz formüle edildiği endişe verici bileşenlerin listesi bu açıklama kutusuna koymak için çok uzundu. Öyleyse, bizim sözümüze inanın. Daha temiz bir kirpik tutkalı arıyorsanız, işte budur.

Kiss Strip Lash Adhesive

Bu formül profesyonel kullanım için tasarlanmamış olsa da, profesyonel gücü sayesinde olduğunu düşünebilirsiniz. Bununla birlikte, tam olarak ihtiyacınız olan yere, yani takma kirpiklere sürdüğünüzden emin olmak istersiniz bu nedenle aplikatör fırçası özellikle kullanışlıdır.

Yazımızın faydalı olduğunu umuyoruz. Bir diğer ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz Takma Kirpik Nasıl Takılır? Takma Kirpik Kullanmanın Püf Noktaları adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca, bizi begonyakadin kullanıcı adlı Instagram hesabımızdan da takip etmeyi unutmayın!

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx