Magazin

Reyhan Taghan kimdir?

Reklamlar

Issız duvarlar şarkısıyla geniş bir hayran kitlesine sahip olan Kimbureyhan yani asıl adı Reyhan Taghan olan güzel şarkıcının sevenleri gün geçtikçe artıyor. İnstagram, youtube gibi sosyal medya platformların da kısa sürede fenomenlik basamaklarını hızla tırmanan güzel yaptığı paylaşımlar ile de sıkça konuşulmaya başlandı.

Reyhan Taghan kimdir? kaç yaşında? burcu ne? sevgilisi var mı? bu ve bunun gibi hayranları tarafından sıkça arama motorlarında aratılan soruların cevaplarını sizler için derledik.

Reyhan Taghan kimdir?

Youtube ve diğer sosyal medya hesapları üzerinden seslendirdiği şarkılar ile tanınan Reyhan Taghan aslen Tekirdağ’lıdır. Fatih isminde bir abisi vardır. Genellikle Karadeniz yörelerinin türkü ve şarkılarını seslendiren başarılı isim, Trakyalı olmasına rağmen Karadeniz şivesinide oldukça iyi kullanabilmekte ve şarkılarına yansıtabilmektedir. 1999 yılının Aralık ayında dünyaya gelmiştir.

Reklamlar

Reyhan Taghan kaç yaşında?

Güzelliğiyle başları döndüren içinde bulunduğu yapımlar sayesin de adını duyuran ve fan sayfaları edinen kimbureyhan 31 Aralık 1999 doğumlu, şu an 25 yaşında.

Reyhan Taghan’ın burcu ne?

Sosyal medyanın parlayan yıldızlarından olan Kimbureyhan 31 Aralık 1999 doğumlu, şu an 25 yaşında. Tekirdağ doğumlu olan Reyhan Taghan yengeç burcudur.

Reyhan Taghan’ın boyu ve kilosu

Sempatik tavrıyla beğeni toplayan güzel şarkıcı takipçileri tarafından da ilgi odağı haline geldi. Arama motorların da sıkça aranan sorulardan biri de boyu ve kilosu oldu. 1.55 boyunda olan güzel şarkıcı 45 kg ağırlığında.

Kimbureyhan?
Kimbureyhan?

Reyhan Taghan’ın özel hayatında neler oluyor?

Güzelliğiyle erkeklerin aklını başından alan Taghan aşk kapılarının şuan kapalı olduğunu ancak ilerde özel biriyle elbette olabileceğini söyledi. Sosyal medyadan gelen isteklerle veya mesajlar ile bir ilişkisi olamayacağını zaten mesajlar kısmıyla abisinin ilgilendiğini dile getirdi.

Reklamlar

Reyhan Taghan estetik mi yaptırdı?

Sosyal medya dünyasında paylaşımını yapmış olduğu postlar ve video içerikleri ile dikkatleri üzerine çeken müzik dünyasının başarılı ismi Reyhan Taghan hakkında sıklıkla merak edilen sorulardan birisi de estetik yaptırıp yaptırmadığı olmuştu. Sosyal medyada özellikle geçmişte paylaşmış olduğun fotoğraflar ile şimdiki fotoğrafları sıklıkla karşılaştırılan başarılı sanatçının estetik iddiaları hakkında herhangi bir açıklama yapmadığı bilinmektedir.

Reyhan Taghan hangi okulda okudu?

Müzik dünyasında paylaşımını yapmış olduğu şarkılar ile adeta ortalığı kasıp kavuran kimbureyhan kullanıcı isimleri Reyhan  Taghan, eğer müzik piyasasına adım atmamış olsaydı psikoloji okumak istediğini dile getirmiştir.

Reyhan Taghan nasıl fenomen oldu?
Reyhan Taghan nasıl fenomen oldu?

Reyhan Taghan nasıl fenomen oldu?

15 yaşındayken instagram hesabından yaptığı Hey Gidi Karadeniz şarkısının paylaşımıyla bir anda ünlü olmaya başlayan güze şarkıcı 4 ay gibi bir süreçte 8B takipçiden 400B takipçiye ulaştığını dile getirdi. Kendisini keşfedenin Samsun Demir olduğunu İki Aşık videosuyla kendisini tanıdığını söyledi. Beraber çalışmaya başlayan ikilinin epey yol katettiği ortada. Tiktok çıktıktan sonra fenomen olmanın daha kolay olduğunu dile getiren güzel sarkıcı içinde bir arabesk severin yattığını da söylemeden geçmiyor.

Kimbureyhan youtube kanalı

Sosyal medya ve diğer hesaplarını kimbureyhan ismi ile kullanmaya devam etmektedir. Youtube video kanalında ise müzik, röportaj, güzellik, kendin yap, vlog challange deney ve şaka videoları yayınlamaktadır. Kanalını 2 Mayıs 2017 tarihinde açmış, kısa sürede milyonlarca izlenme sayısına ulaşmayı başarmıştır. Kanalın şuan 6 milyon kadar toplam görüntülemesi ve 40 bin takipçisi vardır. 2019 yılı itibariyle resmi instagram hesabında takipçi sayısı 582bin civarındadır. Resmi Tiktok hesabın da ise 133B takipçisi bulunan güzel Tekirdağ doğumlu olan Reyhan, orada buluna köyünde ziyarete gittiğinde fotoğraflar çekmiş ve takipçilerine bunu paylaşmıştır.

Reyhan Taghan İnstagram

Sosyal medya platformlarında aktif olarak kullanan başarılı müzisyen Reyhan Taghan, özellikle Instagram platformunda 582B takipçi ulaşmıştır.

kimbureyhanın özel hayatı
kimbureyhanın özel hayatı

Aleyna Tilki ile klip benzerliği için Reyhan Taghan neler söyledi?

Kendisinin iki sene öncesinde bir senaryo hazırladığını ve bunun da hayalini devamlı kurduğunu dile getiren Taghan ama başka bir şarkı üzerine olduğunu bu yüzden Issız Duvarlar parçasını seslendirmeye karar verdiğini dile getiriyor. Senaryoyu klipe entegre etmeye karar veren şarkıcı klipte uyuma sahnesinin Aleyna Tilki’nin klipiyle benzeyebildiğini ancak Aleyna Tilkiden asla örnek almadığını dile getirdi.

Reyhan Taghan’ın aylık kazancı ne kadar?

Genelde instagram hesabından yaptığı reklamlar sayesinde güzel geri dönüşler yaşandığını söyleyen Taghan fenomen sayısının artmasıyla bu reklam iş olanaklarının da azaldığını söyledi. Reklamı yapılan ürünün tanıtım da güzel geri dönüşler yaşandığın da tekrar anlaşmalar düzenleniyor.

Reyhan Taghan telefon numarası

Sosyal medya dünyasında ve müzik piyasasında sesi ve güzelliğiyle kısa zamanda kraliçe ilan edilen Reyhan Taghan’ın takipçilere sıklıkla telefon numarasını sormuş olsalar da başarılı isim telefon numarası hakkında herhangi bir paylaşımda bulunmamıştır.

Reyhan Taghan
Reyhan Taghan

Reyhan Taghan aşk ne demek bilen var mı?

Bazen bir garip oluyor halim
Kendimi ben bile tanıyamıyorum
İçimde bir çöküş, bir heyelan
Sanki taşa toprağa bulanıyorum

Reyhan Taghan youtube kanalında takipçilerinin sorularını yanıtladı

Fenomen Taghan merak edilen bir isim haline gelince takipçilerine İnstagram hesabında bir post yayınlayarak merak ettiklerini sormalarını istedi bu soruları youtube kanalında açıklayacağını dile getiren Taghan’ın yanıtlarını ve takipçileri ‘nin merak ettiklerini sizler için derledik.

-Hangi mesleği istiyosun?

“Şuan zaten İnstagram da şarkı söylüyorum ama psikoloji okumayı çok isterim.”

-Sesinin güzel olduğunu ne zaman fark ettin?

“İnanmıyacaksınız ama 3 yaşımdaydım o zamanlar hatta o zaman söylediğim şarkı da Çok Sevmiştim olmuştu. Zaten anne tarafımın sesi güzel”

-Adının ne olmasını isterdin?

“Melisa olmasını isterdim ama sonra kimbureyhan olunca Reyhan ismini de sevdim. Zaten adımın anlamını seviyorum ama o zamanlar biraz daha kibar olmasını istediğim için Melisa dedim herhalde “

-Buralara kadar geleceğini tahmin ediyormuydun?

“Asla buralara kadar geleceğimi düşünmemiştim. Zaten bir anda olan bir şeydi İnstagramı aktif olarak kullanıyordum ama sesimle ilgili paylaşım hiç yapmamıştım. Okulda arkadaşımla video çekip instagrama attım baya izlendi Abim hesabını gizliden çıkar deyince Hey Gidi Karadeniz şarkısı ile keşfedildim.”

-Nasıl tepkiler alıyorsun paylasşımlarıında?

“İyide tepki alıyorum kötü de tepki alıyorum hepsine saygı duyuyorum. Ama videolarımda kötü yorumlar olduğunda benim için tam bir felaket saygısızlığa ve küfüre tahammülüm yok psikolojiyi bozuyor resmen”.

Reyhan Taghan sorulara cevap veriyor
Reyhan Taghan sorulara cevap veriyor

-Kaşlarını boyuyor musun?

” Benim kaşlarım çok az ve sarı olduğu için video çekerken yada post atarken evet boyuyorum çok hafif.”

-Yıllar sonra kendini nasıl görmek istiyorsun?

” Ben çok uzun yıllar şarkıcı olamam gerçekten çok zor benim öyle bir isteğim yok dinlerken basit geliyor ama şarkıcılık gerçekten çok zor ve benim hayallerim farklı.”

-Hiç burada bitti daha fazla yapmayacağım dediğin zamanlar oldu mu?

“Tabiki de oldu çünkü çok kötü yorumlar alınca kötü hissediyosun. Mesela şarkı atıyorum hasta olduğumu belirtmeme rağmen kötü yorumlar alabiliyorsun. Benim de bir hayatım ve sorumluluklarım var ve ben yaptığım işe değer vererek yapıyorum. Bu yüzden kötü yorumlar etkiliyor beni.”

-Tanındıktan sonra hayatında ne gibi değişiklikler oldu?

“Fenomen olduktan sonra çok istediğim bişeyi alamazken şuan çok fazla işler başardım. Bu benim için çok fazla gurur verici bir durum. İnsanlar beni çok sevdi. “

-Albüm yada single yapmayı düşünüyor musun?

“Öncesinde zaten açıklama yapmıştım sözleşmeyi imzaladık hazırlıklara devam ediyoruz.”

Reyhan Taghan
Reyhan Taghan

Reyhan Taghan’ın sosyal medya hesapları

  • İnstagram Hesabı https://www.instagram.com/kimbureyhan/
  • Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCDH5H3Hwk5bkwQ9xX8VJA3Q
  • Tiktok Hesabı https://www.tiktok.com/@kimbureyhan?lang=tr
  • Twitter Hesabı https://twitter.com/kimbureyhan0

Bu yazımızda sizler için Reyhan Taghan kimdir, kaç yaşındadır, nasıl fenomen oldu, özel hayatı hakkında tüm merak edilenleri derledik. Soru ve yorumlarınızı bekliyoruz.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Selviye İnci hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx