Magazin

Didem Balçın hamile mi? Didem Balçın eşi kim?

Reklamlar

Didem Balçın, 18 Mayıs 1982 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Anne tarafından Arnavut kökenli baba tarafından Kilisli olan başarılı oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat dalından mezun olduktan sonra 2002 yılından itibaren tiyatro dizi ve film yapımlarında rol almaya başlamıştır. 2020 yılında Can Aydın ile evlenen Didem Balçın Aydın hakkında ortaya atılan hamilelik iddiaları merak konusu olmuştur. Didem Balçın hamile mi? Didem Balçın kiminle evli? Didem Balçın kaç yaşında?

Didem Balçın kimdir?

Didem Balçın, 18 Mayıs 1982 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Anne tarafından Arnavut kökenli baba tarafından ise Kilisli olan Didem Balçın Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat dalından mezun olmuştur. İlk zamanlar tiyatro oyunlarında yer almaya başlayan Didem Balçın, 2002 yılında başlamış olduğu Bernard’a Alba’nın Evi tiyatro oyunu ile birlikte kariyerine başlamıştır. Dizi film projelerinin yanı sıra hala tiyatro oyunlarına devam eden başarılı oyuncunun son olarak 2021 yılında Deli Bayram adlı tiyatro oyununda rol aldığı bilinmektedir.

Ekranlara ilk defa 2003 yılında Gurbet Kadını dizisinde hayat verdiği Gülnaz karakteri ile başlayan Didem Balçın, aynı sene içerisinde Serseri Aşıklar dizisinde Yeliz karakterini de canlandırmıştır. 2005 yılında Rüzgarlı Bahçe dizisinde Menekşe karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkan Didem Balçın, 2006 yılında Gözyaşı Çetesi dizisinde Mine karakterini canlandırmıştır. 2014 2018 yılları arasında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde Selcan Hatun karakteri ile başrol oynayan Didem Balçın, 2017 yılında Ölene Kadar dizisinde Şahika Yoranel karakterini hayat vermiştir.

Reklamlar

2018 yılında Meleklerin Aşkı dizisinde Melike Çekilmez karakterini canlandıran oyuncu 2019 ila 2022 yılları arasında ise Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde çekilmiş olan Kuruluş Osman dizisinde Selcan Hatun karakterini hayat vermiştir. Özel hayatı ile de merak edilen isimlerden birisi olan Didem Balçın, 2020 yılında Avukat Can Aydın ile evlenmiştir. Başarılı oyuncu Didem Balçın ilk çocuklarına Alican ismini verdi. Başarılı oyuncunun 2 çocuğuna hamile olduğu haberleri iddia edilmiş olsa da bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

Didem Balçın hamile mi? Didem Balçın eşi kim?
Didem Balçın hamile mi? Didem Balçın eşi kim?

Didem Balçın kaç yaşında?

Oyunculuğu ile göz dolduran güzelliği ile birçok kişiyi kendine hayran bıraktıran Didem Balçın 38 yaşındadır

Didem Balçın aslen nereli?

Yaşamını İstanbul’da devam ettiği bilgisine ulaştığımız Didem Balçın, Ankara’da dünyaya gelmiştir. Anne tarafından Arnavut kökenli baba tarafından Kilislidir.

Didem Balçın hangi burç?

18 Mayıs 1982 tarihinde dünyaya gelen oyuncu boğa burcudur

Reklamlar
Didem Balçın hamile mi? Didem Balçın eşi kim?
Didem Balçın hamile mi? Didem Balçın eşi kim?

Didem Balçın boy ve kilo

Renkli kişiliği ve güzelliği ile dikkat çeken Didem Balçın hakkında en çok sorulan sorulardan birisi de fit vücudunun sırrı olmuştur. Anne olduktan sonra dahi güzelliği ile göz kamaştıran Didem Balçın, 1.62 boyunda 53 kilodur

Didem Balçın mesleği

Ankara Üniversitesi dil ve tarih coğrafya fakültesi tiyatro bölümü oyunculuk ana sanat dalından mezun olan Didem Balçın, 2002 yılından bu yana oyunculuk yapmaktadır.

Didem Balçın dizileri

Ekranlara ilk defa 2003 yılında Gurbet Kadını dizisinde hayat verdiği Gülnaz karakteri ile başlayan Didem Balçın, aynı sene içerisinde Serseri Aşıklar dizisinde Yeliz karakterini de canlandırmıştır. 2005 yılında Rüzgarlı Bahçe dizisinde Menekşe karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkan Didem Balçın, 2006 yılında Gözyaşı Çetesi dizisinde Mine karakterini canlandırmıştır. 2014 2018 yılları arasında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde Selcan Hatun karakteri ile başrol oynayan Didem Balçın, 2017 yılında Ölene Kadar dizisinde Şahika Yoranel karakterini hayat vermiştir. 2018 yılında Meleklerin Aşkı dizisinde Melike Çekilmez karakterini canlandıran oyuncu 2019 ila 2022 yılları arasında ise Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde çekilmiş olan Kuruluş Osman dizisinde Selcan Hatun karakterini hayat vermiştir.

 • 2003 Gurbet Kadını
 • 2003 Serseri Aşıklar
 • 2005 Rüzgarlı Bahçe
 • 2006 Gözyaşı Çetesi
 • 2007 Gurbet Yolcuları
 • 2007 Sevgili Dünürüm
 • 2009 Kasaba
 • 2009 Olacak O Kadar
 • 2010 Gönülçelen
 • 2010 Kadınları Anlama Kılavuzu
 • 2011 Farklı Desenler
 • 2011 Firar
 • 2014-2018 Diriliş Ertuğrul
 • 2017 Ölene Kadar
 • 2017-2018 Yalaza
 • 2018 Meleklerin Aşkı
 • 2019-2022 Kuruluş Osman

Didem Balçın evli mi?

Şimdilerde ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman’da Selcan Hatun karakterini hayat veren Didem Balçın, 2020 yılında Avukat Can Aydın ile evlenmiştir. Güzel çiftin bu evlilikten Alican adını verdikleri bir oğlu dünyaya gelmiştir.

Didem Balçın hamile mi? Didem Balçın eşi kim?
Didem Balçın hamile mi? Didem Balçın eşi kim?

Didem Balçın hamile mi?

Başarılı oyuncu Didem Balçın hakkında çıkan 2 çocuğuna hamile iddiaları ne  yazık ki gerçeği yansıtmamaktadır.

Didem Balçın İnstagram adresi

Sosyal medyada oldukça aktif şekilde boy gösteren Balçın, Instagram hesabında hayatının her alanından kareler paylaşmaktadır. Instagram platformunda 1.3M takipçisi bulunan güzel oyuncunun profiline aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Didem Balçın İnstagram adresi https://www.instagram.com/didembalcin/?hl=tr

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zuhal Olcay boşandı mı? Zuhal Olcay kiminle evli? Zuhal Olcay cezaevine mi girdi? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx