Magazin

Dilara Aksüyek kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi var mı?

Reklamlar

Dilara Aksüyek 1987 doğumlu bir dizi ve film oyuncusudur. Başarısı ve yetenekleri ile ekran başındakileri ve sosyal medya kullanıcılarını kendine hayran bıraktırmaya devam ediyor. Başarılı oyunculuğu ile oldukça sevilen Dilara Aksüyek sosyal medyada da trend haline geldi. Başarılı oyuncunun hayranları güzel hakkında sıkı bir araştırmaya giriştiler. Sosyal medya dünyasının hızla yükselen ismi olan Aksüyek hakkında merak edilen tüm detayları ve takipçilerin merak ettiği soruları yazımızda derledik.

Dilara Aksüyek kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Dilara Aksüyek kimdir?
Dilara Aksüyek kimdir?

Dilara Aksüyek kimdir?

24 Temmuz 1987 tarihinde İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzel 7 yaşındayken ailesi ile birlikte Edirne’ye taşınmaya karar vermiş ve hayatını burada sürdürmüştür. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa merak olan başarılı isim Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünde eğitimler almış. Oyunculuk yeteneklerini ilk defa tiyatro ile göstermiştir. Güzelliğinin yanı sıra yetenekleri ile de dikkat çeken başarılı isim ekranlara ilk defa 2012 yılında Evlerden Biri dizisinde hayat verdiği Filiz karakteri ile merhaba demiştir. Burada göstermiş olduğu yetenekleri ve güzellikleriyle dikkatleri üzerine çeken sosyal medya fenomeni oyuncu ardından Merhamet dizisinde rol almıştır. Ancak başarılı sosyal medya fenomeni ismini yıldızının parladığı nokta ise 2017 yılında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi ile olmuştur. 34 yaşında olan başarılı sosyal medya fenomeni isim kendisi gibi oyuncu olan Ceyhun Mengiroğlu ile 5 yıl boyunca beraber olmuş ancak yaşadıkları sorunlar neticesinde çift yollarını ayırma kararı almışlardır. Daha sonrasında ise başarılı oyuncu Onur Bay ile 1 yıla yakın aşk yaşayan sosyal medya fenomeni güzel şu sıralar ilişkisini çalkantılı olduğuna dair haberler paylaşılmasına rağmen herhangi bir açıklamada bulunmamıştır.

Reklamlar

Dilara Aksüyek kaç yaşında?

Başarılı sosyal medya fenomeni güzelin takipçileri sık sık arama motorlarından yaşını sormaya başladılar. 24 Temmuz 1987 tarihinde İzmir Karşıya’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzel 34 yaşındadır.

Dilara Aksüyek aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni isimin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise aslen nereli olduğu oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu aslen İzmir Karşıyalıdır.

Dilara Aksüyek hangi burç?

24 Temmuz 1987 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim, yaptığı paylaşımlar ile konuşulmaya devam ediyor. Magazin dünyasının yakından takip ettiği başarılı isimi en çok takipçileri yakın kadraja aldılar. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise Aksuyürek’in burcu oldu. 24 Temmuz 19877 tarihinde dünyaya gelen başarılı fenomen isim aynı zamanda bir Aslan burcudur.

Dilara Aksüyek’in boyu ve kilosu?

Güzelliğinin yanı sıra başarıları ile de dikkatleri üzerine çeken Aksuyürek’in takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun düzgün fiziği oldu. Sosyal medya dünyasında da beğenilen isimlerinden birisi olan Aksuyürek 1.68cm uzunluğunda ve 58 kilo.

Reklamlar
Dilara Aksüyek kimdir?
Dilara Aksüyek kimdir?

Dilara Aksüyek evli mi?

Uzun zamandır bir diğer merak edilen detay ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun özel hayatı oldu. Güzelliği ile birçok kişinin gönlünde taht kurmuş olan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında evlendi mi? Sorusunu sormaları üzerine bizlerde araştırdık. Başarılı sosyal medya fenomeni isim evli değildir.

Dilara Aksüyek’in sevgilisi var mı?

Uzun zamandır merak edilen bir diğer konu ise fenomen isminin aşk hayatı oldu. Özel hayatını sır gibi saklayan ve sosyal medyaya yansıtmayan Akbay’ın takipçileri bu konu hakkında epey meraklı. Ünlü oyuncu gönlünü birine kaptırdı. Mutluluğu gözlerine yansıyan sosyal medya fenomeni isimin sevgilisi ise adeta merak konusu oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni güzelin sevgilisinin Onur Bay olduğu belirtilmektedir.

Dilara Aksüyek’in mesleği ne?

Başarılı sosyal medya fenomeni isim yetenekli oyunculuğunun yanı sıra aynı zamanda ağırlıklı olarak dijital platformlar ile de ilgilenmektedir.

Dilara Aksüyek yer aldığı dizi ve filmler

Güzelliğinin yanı sıra yetenekleri ile de dikkat çeken başarılı isim ekranlara ilk defa 2012 yılında Evlerden Biri dizisinde hayat verdiği Filiz karakteri ile merhaba demiştir. Burada göstermiş olduğu yetenekleri ve güzellikleriyle dikkatleri üzerine çeken sosyal medya fenomeni oyuncu ardından Merhamet dizisinde rol almıştır. Ancak başarılı sosyal medya fenomeni ismini yıldızının parladığı nokta ise 2017 yılında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi ile olmuştur.

  • 2012 – Evlerden Biri (Filiz)
  • 2013 – Merhamet (Şadiye)
  • 2014 – Kadim Dostum (Deniz)
  • 2015 – Adı Mutluluk (Dolunay)
  • 2015 – Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Mahfiruze Sultan)
  • 2016 – Mahrumlar (Tanem)
  • 2017 – İstanbullu Gelin (İpek Boran)
  • 2020 – Arıza (Füsun Keskin)
  • 2021 – Baş Belası (Nazlı)
Dilara Aksüyek kimdir?
Dilara Aksüyek kimdir?

Dilara Aksüyek ne kadar kazanıyor?

Oyunculuk yetenekleri ile magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Dilara Aksüyek estetik mi yaptırdı?

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin estetik yaptırıp yaptırmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Dilara Aksüyek Onur Bay

Mutluluğu gözlerine yansıyan sosyal medya fenomeni isimin sevgilisi ise adeta merak konusu oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni güzelin sevgilisinin Onur Bay olduğu belirtilmektedir.

Dilara Aksüyek Arıza

Başarılı sosyal medya fenomeni güzel dönemin ünlü dizisi Arıza’da Füsun karakterine hayat vermektedir.

Dilara Aksüyek Ceyhun Mengiroğlu

Sosyal medya dünyasının başarılı isimlerinden olan Aksuyürek, oyuncu arkadaşı olan Ceyhun Mengiroğlu ile de bir dönem aşk yaşamıştı.

Dilara Aksüyek İnstagram

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni güzel düzgün fiziği ile de bir çok kullanıcı tarafından takip edilen birisi haline geldi. İnstagram platformunda geniş bir kitleye hitap eden fenomen güzelin şuan bu platformda 338B takipçisi mevcut.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Ersin Yekin kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx