Magazin

Dilara Arıkanlı ve Taner Tolga aşk mı yaşıyor?

Reklamlar

Dilara Arıkanlı son zamanlarda sosyal medyada çektiği videolar ile ön plana çıkmaktadır. Soru cevap tarzında videolar çeken Arıkanlı kısa sürede çok geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Pekala şimdi kendisini daha yakından tanıyalım. Hakkında merak edilen her şeyi yazımızın devamında bulabilirsiniz. 

Dilara Arıkanlı kimdir?

Dilara Arıkanlı 1997 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Arıkanlı aslen Kastamonuludur. Arıkanlı’nın soy isminin Arıkanlı olmadığı iddia edilmektedir. Sosyal medya fenomenleri arasında yer alan Arıkanlı Kırıkkale Üniversitesi tarih bölümü mezunudur. Sosyal medya üzerinden kadın erkek ilişkileri hakkında soru cevap tarzında videolar çekerek paylaşımlarda bulunmaktadır. Lakabı ise aşkolog şeklindedir. Güzel sosyal medya fenomeni daha önce Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında ev sahipliği yapmıştır.  Tarih bölümünü bitirmesine nazaran öğretmenlik yapmak yerine kendisi sosyal medya formenliğini tercih etmiştir.

Estetik yaptırdığı iddiaları da bir süre gündemde kalmıştır. Ünlülerin estetiksiz hallerinin fotoğraflarını yayınlayan bir sayfa Dilara’nın da daha önceki halini sosyal medya kullanıcıları ile paylaşmıştır. Yaptırmadan önceki hali ile şu anki hali arasında çok fazla fark bulunan Dilara Arıkanlı’nın sen estetik yaptırdığı bu fotoğraflar ile doğrulanmıştır. Twitter’da yaptığı komik paylaşımlar ile belirli bir kitleye ulaşan Dilara Arıkanlı, sonrasında çektiği videoların yayılması ile birlikte daha geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Özellikle kurt bakışlım sözüyle büyük kitleler tarafından odak noktası haline gelmiştir.

Reklamlar
Dilara Arıkanlı ve Taner Tolga aşk mı yaşıyor?
Dilara Arıkanlı ve Taner Tolga aşk mı yaşıyor?

Dilara Arıkanlı kaç yaşında?

1997 yılında Ankara’da dünyaya gelen Arıkanlı 2022 yılı itibariyle 25 yaşındadır.

Dilara Arıkanlı boy kilo?

Çektiği videolar ile kısa sürede sosyal medyada binlerce takipçiye ulaşan sosyal medya fenomeni boy ve kilo bilgilerini henüz paylaşmamıştır.

Dilara Arıkanlı burcu?

1997 senesinde dünyaya geldiği bilinmekte olan güzel fenomen tam doğum tarihini ne yazık ki söylememiştir. Bu yüzden kendisinin hangi burç olduğu da bilinmemektedir.

Dilara Arıkanlı mesleği

Sosyal medya fenomenleri arasında yer alan Arıkanlı Kırıkkale Üniversitesi tarih bölümü mezunudur. Sosyal medya üzerinden kadın erkek ilişkileri hakkında soru cevap tarzında videolar çekerek paylaşımlarda bulunmaktadır. Lakabı ise aşkolog şeklindedir.

Reklamlar

Dilara Arıkanlı aşkolog?

İlişkiler konusunda tavsiyeler veren kendisine gelen soruları mizahi bir dille yanıtlayan ve bunları yaparak video çeken Dilara Arıkanlı bu videoları sosyal medya platformlarında yayınlamaktadır. Kendisine aşkolog lakabını takan Arıkanlı’nın hayran kitlesi de kendisine bu şekilde hitap etmektedir. 

Dilara Arıkanlı Taner Tolga?

Aşk tavsiyeleri veren güzel fenomen Dilara Arıkanlı’nın eski sevgilisinin Taner Tolga olduğu ortaya çıktı. Tolga ile bir dönem aşk yaşayan Arıkanlı’nın Taner Tolga ile beraber birçok videosu sosyal medya üzerinde bulunmaktadır.

Dilara Arıkanlı ve Taner Tolga aşk mı yaşıyor?
Dilara Arıkanlı ve Taner Tolga aşk mı yaşıyor?

Dilara Arıkanlı yemekteyiz yarışmasına mı katıldı?

Arıkanlı daha önce Zuhal Topal’la Yemekteyiz programına katılmıştır. Programda aslen Kastamonulu olduğunu fakat Ankara’da ikamet ettiğini söylemiştir. Sosyal medya üzerinden aşk hakkında problemleri ve sorunları olan insanlara çözüm bulmaya çalıştığını dile getirmiştir. Programda kız kardeşinin söylediklerine göre Dilara çok güzel yemek yapabilmektedir ve çok eğlenceli bir kişiliğe sahiptir. Programda bulunan bütün yarışmacılara eşit bir şekilde davrandığını iddia eden Dilara Arıkanlı herkese hak ettiği puanı verdiğini söylemiştir.

Dilara Arıkanlı eski hali?

Geçtiğimiz aylarda güzel fenomenin estetiksiz fotoğrafları sosyal medyada paylaşılmıştır. Görenleri adeta şok eden fenomenin eski fotoğrafları bir süre gündemden düşmemiştir. Sanki haliyle eski halini kıyaslayan kişiler tarafından bu estetik değil yüz nakli yorumlarına maruz kalmıştır. Kendisi ise bu görüntüler hakkında ve estetik iddiaları hakkında herhangi bir açıklamada bulunmamıştır.

Dilara Arıkanlı günaydın mesajı nedir?

Dilara Arıkanlı çektiği videoların yanı sıra geçen aylarda paylaştığı bir günaydın mesajı ile de çok geniş dikkatini çekmeyi başarmıştır. Videoda bir erkek arkadaşının olduğunu farz ederek ona güzel kelimeler ile günaydın diyen Dilara Arıkanlı bu videosu ile binlerce beğeni ve yorum toplamıştır.

Dilara Arıkanlı eşi?

Taner Tolga ile aşk yaşadığı bilinen sosyal medya fenomeninin şu anda bir sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir. Fakat kendisi daha önce hiç evlenmemiştir ve şu anda da evli değildir.

Dilara Arıkanlı ve Taner Tolga aşk mı yaşıyor?
Dilara Arıkanlı ve Taner Tolga aşk mı yaşıyor?

Dilara Arıkanlı eski sevgilisi?

Taner Tolga ile birçok videosu bulunan Dilara Arıkanlı’nın eski aşkı Taner Tolga çıktı. Bir süre aşk yaşadıkları iddia edilmekteydi fakat sebebini bilmediğimiz bir şekilde ayrılık kararı aldıkları bilinmektedir.

Dilara Arıkanlı Instagram adresi

Çektiği videolar ve verdiği tavsiyeler ile binlerce insanın dikkatini çeken ve kısa sürede çok geniş kitleler tarafından takip edilmeye başlanan Arıkanlı’nın Instagram hesabında 1M takipçisi bulunmaktadır. Profiline ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Dilara Arıkanlı Instagram adresi https://www.instagram.com/dilaraarikanli1/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zuhal Olcay boşandı mı? Zuhal Olcay kiminle evli? Zuhal Olcay cezaevine mi girdi? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx