Magazin

Doğa Özüm kimdir? Kaç yaşında? Oynadığı diziler?

Reklamlar

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve geçtiğimiz günlerde final veren Sen Çal Kapımı oyuncu kadrosunda yer alan Pina karakterine hayat veren Doğa Özüm başarılı oyunculuğu ve sempatik tavırları ile ekran başındakileri kendine hayran bıraktırdı. Kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaşan Özüm sosyal medya da sık aranan isimlerden biri haline geldi. Özüm’ün  hayranları sık sık arama motorlarında hayatı hakkında araştırma yapmaya başladılar.

Doğa Özüm kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Doğa Özüm kimdir?
Doğa Özüm kimdir?

Doğa Özüm kimdir?

Sen Çal Kapımı dizisinde hayat verdiği Pina karakteri ile bir hayli sevilen e geniş hayran kitlelerini ulaşan Doğa Özüm 20 Mayıs 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yaşamına İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu aslen Yozgatlıdır. İstanbul Maltepe Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu küçük yaşlardan itibaren hayali olan dizi ve film sektörüne mezun olduktan sonra atılmaya karar vermiştir. Güzelliği ile görenler de iz bırakan başarılı isim oyunculuk yetenekleri ile de bir hayli sevildi.

Reklamlar

Ekranları ilk defa 2019 yılında yayınlanan Mucize Doktor dizisi ile merhaba diyen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu burada Gizem karakterine hayat vermiş ve hayat verdiği karakter özellikleri eşsiz bir şekilde yansıtması ile de bir hayli sevilmiştir. Başarılı isim daha sonrasında 2020 yılında Öğretmen dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve burada da Rüya Örnek karakterine hayat vermiştir. Son olarak dönemin en ünlü dizilerinden birisi olan Sen Çal Kapımı’nın final öncesi bölümlerine dahil olan Doğa Özüm burada Pina karakterine hayat vermiştir

Doğa Özüm kimdir?
Sen Çal Kapımı Pina kimdir?

Doğa Özüm kaç yaşında?

Sosyal medya dünyasının yanı sıra ekranların aranılan ve beğenilen isimlerinden olan özüm hakkında merak edilen bir diğer detay ise kaç yaşında olduğu oldu. 20 Mayıs 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 2021 yılı ile 24 yaşına girmiştir. 

Doğa Özüm aslen nereli?

20 Mayıs 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu aslen Yozgatlıdır

Doğa Özüm hangi burç?

Sen Çal Kapımı dizisinde Pina karakterine hayat veren başarılı ismin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise burcu oldu. 20 Mayıs 1997 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu boğa burcudur.

Reklamlar

Doğa Özüm’ün boyu ve kilosu?

Eşsiz oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra düzgün fiziği ve güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken Özüm 1.67 boyunda 56 kilodur.

İlginizi çekebilir: Tolunay İleyda ne kadar kazanıyor

Doğa Özüm kimdir?
Sen Çal Kapımı Pina kimdir?

Doğa Özüm mesleği ne?

İstanbul Maltepe Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu küçük yaşlardan itibaren hayali olan dizi ve film sektörüne mezun olduktan sonra atılmaya karar vermiş ve geniş hayran kitlelerine ulaşamaya başlamıştır.

Doğa Özüm yer aldığı dizi ve filmler

Ekranları ilk defa 2019 yılında yayınlanan Mucize Doktor dizisi ile merhaba diyen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu burada Gizem karakterine hayat vermiş ve hayat verdiği karakter özellikleri eşsiz bir şekilde yansıtması ile de bir hayli sevilmiştir. Başarılı isim daha sonrasında 2020 yılında Öğretmen dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve burada da Rüya Örnek karakterine hayat vermiştir. Son olarak dönemin en ünlü dizilerinden birisi olan Sen Çal Kapımı’nın final öncesi bölümlerine dahil olan Özüm burada Pina karakterine hayat vermiştir

  • Mucize Doktor (Gizem) (TV Dizisi)
  • Öğretmen (Rüya Örnek) (TV Dizisi)
  • Sen Çal Kapımı (Pina) (TV Dizisi)
Doğa Özüm kimdir?
Doğa Özüm kimdir?

Doğa Özüm ne kadar kazanıyor?

Yer aldığı yapımlarda göstermiş olduğu yetenekleri ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isim hakkında merak edilen bir diğer detay ise bölüm başına ne kadar kazandığı oldu. Ancak başarılı oyuncu bu konu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadığı için ne yazık ki bizler de bilgi sahibi değiliz.

Doğa Özüm ilk dizisi

Ekranları ilk defa 2019 yılında yayınlanan Mucize Doktor dizisi ile merhaba diyen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu burada Gizem karakterine hayat vermiş ve hayat verdiği karakter özellikleri eşsiz bir şekilde yansıtması ile de bir hayli sevilmiştir.

Doğa Özüm sevgilisi kim?

Aşk hayatını adeta sır gibi saklayan başarılı sosyal fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık sevgilisi var mı sorusunu sordular. 24 yaşında olan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu özel hayatını sosyal medya dünyasına yansıtmaktan kaçınıyor. Bu yüzden şuan bir ilişkisi olup olmadığı bilgisine ne yazık ki sahip değiliz.

Doğa Özüm Sen Çal Kapımı

Dönemin en ünlü dizilerinden birisi olan Sen Çal Kapımı’nın final öncesi bölümlerine dahil olan Özüm burada Pina karakterine hayat vermiştir

Doğa Özüm Öğretmen

Başarılı isim daha sonrasında 2020 yılında Öğretmen dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve burada da Rüya Örnek karakterine hayat vermiştir.

Doğa Özüm İnstagram

Birçok dizide karşımıza çıkan sevilen isim Özüm’ün hayranları sosyal medyada da yalnız bırakmamıştır. Ünlü sosyal medya fenomeni oyunculuğunun yanı sıra paylaşımını yaptığı fotoğrafları ile de büyük ilgi görmüştür. İnstagram platformunda başarılı oyuncunun şuan neredeyse 70B takipçisi bulunmaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zeynep Demirhan hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx