Magazin

Ecenaz Üçer kimdir?

Reklamlar

Ecenaz Üçer magazin gündeminde çok konuşulan haber sonrası dikkatleri üzerine çekti. Ecenaz Üçer kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Ecenaz Üçer sevgilisi kim? oynadığı diziler ve daha nice merak edilen soruların cevaplarını sizler için derledik. Magazin gündemine Enes Baturla ilişki yaşadığı iddiasıyla bomba gibi düşen Ecenaz Üçerin 117 bin olan instagram takipçi sayısı 3 gün içerisinde 20 bin kişi arttı.

Enes Batur ile hakkında çıkan aşk dedikoduları doğru çıktı. Batur yeni sevgilisi Ecenaz Üçer ile ilk kez yan yana görüntülendi. Geçtiğimiz günler de Nişantaşıda ki alışveriş merkezi çıkışı kameralara takılan ikili 1 milyon 350 bin liralık lüks araçlarına binerek uzaklaştılar. Baturun yeni sevgilisi ise sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekti. Son günlerde adından sıkça bahsedilen Ecenaz Üçeri tanıyalım.

Enes Batur ile Ecenaz Üçer
Enes Batur ile Ecenaz

10 Haziran 1998 yılında İstanbul da dünyaya gelen güzel 23 yaşında. Kökeni Eskişehir’e dayanmaktadır. Yüksek öğretimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Televizyon Haberciliği Bölümün de Lisans eğitimini tamamlamıştır.

Reklamlar

Ecenazın youtube kanalı

Sevgilisi Enes Batur gibi Youtube kanalında video çeken Ecenazın 411B abonesi bulunuyor. Geniş kitleler tarafından takip edilmeye başlanan Üçerin 10 Eylül 2020 de Youtube Kanalına sahip olduğunu biliyoruz. Videolar da genellikle Enes Batur ile birlikte oluşu da gözümüzden kaçmıyor. Kanalının abone kazanması adına Enes Batur Sungurtekin’in de hikaye atarak destek verdiği  Üçer’in kanalı her dakika abone kazanmaya devam ediyor. İlk videosunun içeriği ise, “Enes Batur Makyajımı Seslendiriyor!” oldu.

Ecenaz Üçer sevgilisi

YouTube ve Instagram platformudur etmiş olduğu içerikler ile kısa zamanda geniş kitlelere hitap eden Enes Batur, oyunculuk sektöründe de tamam isimlerden birisi haline gelmiştir. Başarılı sosyal medya fenomeni Damla Aslanalp’ten ayrıldıktan sonra kendisi gibi sosyal medya fenomeni olan Ecenaz Üçer ile yeni bir aşka yelken açmıştı. İlk zamanlar yan yana olmalarının sebeplerini aynı sektörde olduklarına ve arkadaş olduklarına bağlayan Enes Batur, kesinlikle Aşk iddialarını kabul etmemişti. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel Ecenaz Üçer ile Enes Batur ile yollarını ayrıldıktan sonra yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti.

Ecenaz Üçer ve Enes Batur
Ecenaz Üçer ve Enes Batur

Ecenaz Üçer ve Enes Batur

Sosyal medya dünyasında sık sık bir araya gelen ve birbirleriyle videolar ve fotoğraflar paylaşan Enes Batur ve Ecenaz Üçer her ne kadar arkadaş olduklarını iddia etmiş olsalar da aralarında geçen gerginlik sonrasında bir araya gelmemelerinden dolayı ayrıldıkları biliniyor. Enes Batur ayrılık iddialarını bir süre sonra kabul etti.

Ecenaz Üçer ve Enes Batur ayrıldı mı?

Instagram ve YouTube platformunun gözde çiftlerinden birisi olan Ecenaz Üçer ve Enes Batur yan yana geldikleri günden itibaren takipçileri tarafından bir hayli yakıştırılmıştır. YouTube’da ünlenen Enes Batur, oyuncu Damla Aslanalp’den ayrıldıktan sonra Ecenaz Üçer ile yeni bir aşka yelken açmış ancak bu aşktan çok uzun sürmemiştir. Ayrıldıkları bilinen Enes Batur ve Ecenaz Üçer çifti İlk zamanlar arkadaş olduklarını iddia etseler de daha sonradan sevgili olduklarını kabul etmişlerdir. Enes Batur yollarını ayırma sebeplerini Instagram hikayesin de güvenimi kırdı şeklinde ifade etmiştir.

Reklamlar
Ecenaz Üçer kimdir?
Ecenaz-Enes

Ecenaz Üçerin oynadığı diziler

Anadolu Üniversitesi Voleybol Takımında oynayan güzel oyunculuk hayali için sporu bırakmış ve Kariyerine televizyon haberciliği bölümünden değil oyunculukla devam eden Ecenazın Aralık 2018 yılında Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya katıldığı ortaya çıktı. Seyircilerin soruyu bilememesi üzerine elenmişti. Sektörde yeni olan oyuncunun şuan hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. Yine de sizler için Üçerin bu zamana kadar oynadığı dizilerin listesini çıkarttık.

Sosyal medya dünyasında Enes Batur ile olan ilişkisi ile tanınan Ecenaz Üçer, yalnızca sosyal medya fenomenleri değil aynı zamanda oyunculuk da yapmaktadır. Başarılı sosyal medya fenomeni Ecenaz Üçer, Aşkımızın Son Tekmesi, Kafalar Karışık ve Üç Harflilerin Musallat Olduğu Büyülü Konak’ta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi gibi dizi ve filmlerde rol almıştır.

  • Aşkımızın Son Tekmesi
  • Ferhat ile Şirin
  • Kafalar Karışık (sinema filmi)
  • Üç Harflilerin Musallat Olduğu Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi

Ecenaz Üçer dizi

Sosyal medya fenomenliğinin yanı sıra oyunculukta yapan Ecenaz Üçer, Aşkımızın Son Tekmesi, Kafalar Karışık ve Üç Harflilerin Musallat Olduğu Büyülü Konak’ta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi gibi dizi ve filmlerde rol almıştır.

Ecenaz Üçer Kim Milyoner Olmak ister
Ecenaz Üçer Kim Milyoner Olmak ister

Ecenaz Üçer Kim Milyoner Olmak ister

Sosyal medya dünyasının üretmiş olduğu içerikler ile kısa zamanda fenomen hale gelen Ecenaz Üçer ilk olarak ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmış kendini burada göstermiştir. Başarılı sosyal medya fenomeni isim atılmış olduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında seyircinin yanlış cevap vermesi üzerine elenmiştir.

Ecenaz Üçerin boy ve kilosu

Sosyal medya fenomeni olan Enes Baturun yeni sevgilisi Üçer ünlü fenomenin sevenleri tarafından merak konusu haline geldi. Özellikle sorulan sorular içerisinde boyu ve kilosu yer aldı. 1.70 cm uzunluğunda olan oyuncu 58 kg ağırlığında.

Ecenaz Üçer
Ecenazın boy ve kilosu

Ecenazın sosyal medya hesapları

Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCQAqJ_L4uiYjIqAqlHNBJFw

İnstagram Hesabı /https://www.instagram.com/ecenazucer/

Twitter Hesabı https://twitter.com/ucerecenaz

Ecenaz Üçer İnstagram

Sosyal medya dünyasının başarılı isimlerinden birisi olan Ecenaz Üçer, yalnızca YouTube platformudur etmiş olduğu içerikleriyle değil Instagram platformunda da aktif olarak rol almaktadır. Güzelliği ve başarıları ile dikkat çeken Ecenaz Üçer, Instagram platformunda 1M takipçiye ulaşmıştır.

Ecenaz Üçer aslen nereli?

Adını sıkça duyduğumuz Ecenaz’ın kökeni Eskişehire dayanıyor

Ecenaz Üçerin burcu ne?

10 Haziran 1998 doğumlu olan güzelin burcu ikizler.

Ecenaz Üçerin rol aldığı ilk yapım nedir?

Kameralar karşısına ilk kez Kafalar Karışık adlı sinema filmi ile geçmiştir.

Enes Batur ve Ecenaz nasıl tanıştılar?

Enes Baturla nasıl tanıştığının cevabı ise elbette arkadaş çevresi. İkilinin ortak arkadaşları vesilesi ile tanıştığı bir süre görüşüp ilişkiye başladıkları yönünde açıklamalar yer alıyor.

Ecenaz Üçer kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Ecenaz Üçer sevgilisi kim? ve daha nice merak edilen soruların cevaplarını sizler için derledik. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Merve Oflaz hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Daha fazla ve güncel içerik için Begonya Magazin adlı Instagram hesabımızı da takip edebilirsiniz!

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx