Magazin

Enfal Diner Kimdir?

Reklamlar

Enfal Diner 26 yaşındaki sosyal medya fenomenidir. Aynı zamanda mimardır. Ancak şimdilerde mesleğini yapmamaktadır. Enfal Diner yaşı, burcu, eğitimi, ailesi, sevgilisi ve hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Enfal Diner Kaç Yaşında?

Enfal Diner 1994 yılında dünyaya gelmiştir. 2020 yılı itibarı ile 26 yaşındadır.

Enfal Diner’in Burcu

Enfal Diner ikizler burcudur.

Reklamlar

Enfal Diner Eğitimi

Enfal Diner Mimarlık Bölümünden mezundur. İç mimardır.

Enfal Diner Boyu

Enfal Diner’in boyu 1.75 cm’dir.

Enfal Diner’in Kilosu

Enfal Diner’in kilosu 58’dir.

Enfal Diner
Enfal Diner

Enfal Diner Ailesi

Enfal Dinler’in babası Katar’da yaşamaktadır. Bir danışmanlık şirketi vardır. Türkiye’de ki firmalar ile Katar’daki firmaları birleştirdiğini söylüyor. Annesi ile fotoğraf paylaşmaktadır. Enfal Dinler’in 1992 doğumlu bir abisi vardır. Türkiye dışında yaşamak istediği ülke olmadığını ve Türkiye’de de İstanbul’da yaşamak istiyor. En sevdiği şehirler İstanbul, Roma, Paris ve Dubai’dir.

Reklamlar
Umut Nayir - Enfal Diner
Umut Nayir – Enfal Diner

Enfal Diner’in Sevgilisi

Enfal Diner’in sevgilisinin ismi Umut Nayir‘dir. 2019 yılında ilişkileri başlamıştır ve mutlu bir birliktelikleri vardır. Umut Nayir Beşiktaş spor kulübünün futbol oyuncusudur.

Enfal Diner Hakkında

Enfal Diner ailesi ile yaşamaktadır. Kendisini komik olarak tanımlıyor. Hareketlerine baktığında duygusal da bir insan olduğunu söylemektedir. Hayalinin iç mimari dekorasyon ile ilgili bir marka kurmak istediğini söylemektedir. Başkalarının kendisinde en sevmediği huyunun inatçı olması olduğunu söylemektedir. Enfal Diner makyaj yapmaya çok düşkün olmadığını söylüyor. Hayatındaki konumundan memnun olduğunu söylemektedir. Enfal Diner Kahramanmaraş’ta Makeup Festival’de kombinlere göre makyaj konusu hakkında kadınları bilgilendirmiştir.

Enfal Diner
Enfal Diner

Enfal Diner Instagram

Enfal Diner instagram hesabında stil önerileri vermektedir ve gezdiği ülke ve şehirleri paylaşmaktadır. Instagram hesabının ismi enfaldiner şeklindedir. Hesabının 139 bin takipçisi vardır.

Enfal Diner’ in youtube kanalının ismi Enfal Diner şeklindedir. Kanalında makyaj, güzellik, cilt bakımı, vlog  konuları ile ilgili içerik üretmektedir. Kanalının 39 bin takipçisi vardır. Youtube başlamasına sebep olan konuşmayı çok sevmesidir.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx