Magazin

Esin Çepni kimdir? Bilal Hancı ile evlendi mi? Nerede oturuyor?

Reklamlar

Esin Çepni sosyal medya dünyasında hızla yükselen isimler arasında yerini aldı. Güzelliğinin yanı sıra bir diğer sosyal medya fenomeni olan Bilal Hancı ile ilişkisi ile de sık sık gündeme gelen Esin Çepni aynı zamanda işte benim stilim yarışması ile de ünlendi. Sen medya dünyasının hızla yükselen ismi olan Çepni hakkında merak edilen tüm detayları ve takipçilerin merak ettiği soruları yazımızda derledik.

Esin Çepni kimdir?  Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Esin Çepni kimdir?
Esin Çepni kimdir?

Esin Çepni kimdir?

Sosyal medya dünyasının ünlü isimlerinden birisi haline gelen Esin Çepni 24 Temmuz 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Doğma büyüme İstanbullu olan başarılı sosyal medya fenomeni güzel yaşamına İstanbul’da devam etmektedir. Aslan burcu olan başarılı sosyal medya fenomeni eğitiminin makyaj lisansı üzerine tamamlamıştır. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel aynı zamanda İşte Benim Stilim yarışmasına katılmış daha sonrasında Gençlik Başımda Duman adlı bir sinema filminde de rol almıştır. Sosyal medya dünyasının yakından takip ettiği isimler arasında yerini almıştır. Takipçilere sık sık hayatı hakkında sorular sormuş olsa da ne yazık ki başarılı sosyal medya fenomeni giden yaşantısını sosyal medya dünyasına çok fazla yansıtmamaktadır. Diğer bilgileri siz değerli takipçilerimizin karşısında olabilmeniz için takipte kalmayı unutmayınız.

Reklamlar

Esin Çepni kaç yaşında?

Başarılı sosyal medya fenomeni güzelin takipçileri sık sık arama motorlarından yaşını sormaya başladılar. 24 temmuz 1993 tarihinde İstanbul Eminönü’nde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzel 28 yaşındadır.

Esin Çepni aslen nereli?

Doğma büyüme İstanbullu olan başarılı sosyal medya fenomeni güzel yaşamına İstanbul’da devam etmektedir.

Esin Çepni hangi burç?

İnstagram platformunun aktif isimlerinden birisi haline gelen Çepni bu platformda ürettiği içerikler ile fenomen hale geldi. Fenomen isimin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise Çepni’nin burcu oldu. Açtığı bir canlı yayında Aslan burcu olduğunu dile getiren sosyal medya fenomeni güzel 24 Temmuz 1993 doğumludur.

Esin Çepni’nin boyu ve kilosu?

İnstagram platformunda açtığı canlı yayınlar ile sosyal medya kullanıcılarının dikkatini üzerine çeken Çepni’nin fiziği merak konusu oldu. Güzelliği ile bir çok sosyal medya kullanıcısının idolü haline gelen Çepni 1.73 boyunda ve 55 kilodur.

Reklamlar
Esin Çepni kimdir?
Başarılı sosyal medya fenomeni Bilal Hancı’nın nişanlısı kim?

Esin Çepni’nin sevgilisi kim?

Başarılı sosyal medya fenomenin takipçileri sık sık arama motorlarında sevgilisi var mı? Sorusunu arattılar. Bir diğer sosyal medya fenomeni olan Bilal Hancı ile uzun bir zamandır birliktelik yalayan Çepni, geçtiğimiz günlerde uzun birlikteliklerini evlilik ile taçlandırmaya karar vererek nişanlandılar. Ancak düğünün ne zaman olacağı konusunda ne yazık ki herhangi bir paylaşımda ve açıklamada bulunmadılar.

Esin Çepni ve Bilal Hancı evlendi mi?

Sosyal medya dünyasının iki beğenilen isimi geçtiğimiz günlerde uzun birlikteliklerini evlilik ile taçlandırmaya karar vererek nişanlandılar. Ancak düğünün ne zaman olacağı konusunda ne yazık ki herhangi bir paylaşımda ve açıklamada bulunmadılar.

Esin Çepni’nin mesleği ne?

Başarılı sosyal medya fenomeni eğitiminin makyaj lisansı üzerine tamamlamıştır. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel aynı zamanda İşte Benim Stilim yarışmasına katılmış daha sonrasında Gençlik Başımda Duman adlı bir sinema filminde de rol almıştır. Başarılı sosyal medya fenomeni isim şuan ağırlıklı olarak dijital platformlar ile uğraşıyor. Dijital platformlar dışında herhangi bir meslek ile ilgilenip ilgilenmediği konusunu siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Esin Çepni ne kadar kazanıyor?

Sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Esin Çepni İşte Benim Stilim yarışmasına mı katıldı?

Başarılı sosyal medya fenomeni güzel aynı zamanda sunuculuğunu Öykü Serterin yaptığı ve Nur Yerlitaş, Uğurkan Erez, Hakan Akkaya, İvana Sert gibi usta jürilerin yer aldığı İşte Benim Stilim yarışmasına katılmış ancak kısa bir süre sonra yarışmadan elenmiştir.

Esin Çepni kimdir?
Başarılı sosyal medya fenomeni Bilal Hancı’nın nişanlısı kim?

Esin Çepni’nin telefon numarası ne?

Sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin telefon numarası oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Esin Çepni nerede oturuyor?

İnstagram platformunda ürettiği içerikler ile kısa sürede fenomen hale gelen Çepni takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise başarılı fenomenin nerede oturduğu oldu. Başarılı fenomen İstanbul’da yaşıyor.

Esin Çepni İnstagram

İnstagram hesabında es1nce hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Çepni’nin instagram da ise 87K takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ayça Özefe kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx