Magazin

Uğurtan Dora kimdir? Uğurtan Dora kaç yaşında?

Reklamlar

Uğurtan Dora 7 Kasım 1984 tarihinde Şişli’de dünyaya gelmiştir. 2021 yılında Survivor yarışmasına gönüllüler takımında yer alarak katılan başarılı isim göstermiş olduğu performansı ile dikkat çekmiş ve sosyal medyada da geniş kitleler tarafından takip edilmeye başlanmıştır. Uğurtan Dora kaç yaşında? Uğurtan Dora aslen nereli? Uğurtan Dora sevgilisi kim? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik.

Uğurtan Dora kimdir?

Uğurtan Dora, 7 Kasım 1984 tarihinde Şişli’de dünyaya gelmiştir. Saint Benoit Fransız lisesi ortaokul bölümünde 2000 tarihinde mezun olduktan sonra Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi’ni bitiren başarılı sosyal medya fenomeni yarışmacı Dokuz Eylül Üniversitesi’nde İktisat bölümünü bitirmiştir. 2021 yılında katılmış olduğu Survivor yarışmasında gönüllüler takımında yer alan başarılı ismin göstermiş olduğu performans dikkat çekmiş ve sosyal medyada da geniş kitleler tarafından takip edilmeye başlanmıştır.

Uğurtan Dora kimdir? Uğurtan Dora kaç yaşında?
Uğurtan Dora kimdir? Uğurtan Dora kaç yaşında?

Su topu, jimnastik, kürek, basketbol ve fitness gibi spor dalları ile ilgilenen ve lisanslı basketbolcu olan Uğurtan Dora, Enka Beykozsporda uzun bir süre oynamış aynı zamanda Fas, Cezayir, Tunus ve İran’da da ticaret heyeti ve bakanlar kurulu için tercümanlıkta yapmıştır. Sporla ilgilenmesinin yanı sıra kariyeri ile de dikkat çeken Uğurtan Dora 2013 ile 2018 yılları arasında Yves Rocher’da yöneticilik görevini üstlenmiştir. Kariyeri ile dikkat çekmesinin yanı sıra yakışıklı yüzü ve fit vücudu ile de ekranların sevilen isimlerinden birisi haline gelmiş olan Uğurtan Dora reklam filmlerinde de rol almaktadır.

Reklamlar

Uğurtan Dora kaş yaşında?

2021 yılında katılmış olduğu Survivor yarışmasında göstermiş olduğu Üstün başarıları ile dikkat çeken Uğurtan Dora 37 yaşındadır.

Uğurtan Dora aslen nereli?

7 Kasım 1984 tarihinde İstanbul Şişli’de dünyaya gelmiş olan Uğurtan Dora’nın İstanbullu olduğu bilinmektedir.

Uğurtan Dora hangi burç?

7 Kasım 1984 tarihinde dünyaya gelen başarılı yarışmacı akrep burcudur.

Uğurtan Dora kimdir? Uğurtan Dora kaç yaşında?
Uğurtan Dora kimdir? Uğurtan Dora kaç yaşında?

Uğurtan Dora boyu ve kilosu

Kariyeri ve ilgilenmiş olduğu spor dallarının yanı sıra yakışıklılığı ve fit vücudu ile de dikkat çeken Uğurtan Dora, uzun yıllardır reklam filmlerinde yer almaktadır. Başarılı ismin 1.80 boyunda 87 kilo olduğu bilinmektedir.

Reklamlar

Uğurtan Dora mesleği

Survivor’a katılması ile ünlenen ve sosyal medyada da geniş kitleler tarafından takip edilmeye başlanılan Uğurtan Dora, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünü bitirmiştir. Lisanslı basketbolcu olmasının yanı sıra başarılı isim bir dönem tercümanlık ve yöneticilik de yapmıştır.

Uğurtan Dora Survivor

Sosyal medyada da geniş kitleler tarafından takip edilen Uğurtan Dora, Survivor yarışmasında 2021 yılında gönüllüler takımında yer almıştır.

Uğurtan Dora reklam

7 Kasım 1984 tarihinde dünyaya gelen başarılı isim 2000 yılından bu yana reklam filmlerinde rol almaktadır.

Uğurtan Dora kimdir? Uğurtan Dora kaç yaşında?
Uğurtan Dora kimdir? Uğurtan Dora kaç yaşında?

Uğurtan Dora evli mi?

Kariyerinin yanı sıra yakışıklılığı ve özel hayatı ile de ilgiyi üzerine çeken Uğurtan Dora henüz evli değildir. Başarılı ismin uzun zamandır güzel giden bir ilişkisi bulunmaktadır. Sosyal medyada da geniş kitleler tarafından takip edilen Uğurtan Dora kız arkadaşı ile birlikte olan fotoğrafların da sıklıkla Instagram aracılığıyla paylaşmaktadır. Uğurtan Dora’nın kız arkadaşı Cevhere Konur merak edilen isimlerden birisi olmuştur

Uğurtan Dora İnstagram adresi

2021 yılında Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlenmiş olduğu Survivor yarışmasında gönüllüler takımında yer alan ve göstermiş olduğu başarıları ile dikkat çeken Uğurtan Dora, sosyal medya platformlarını da aktif olarak kullanan isimler arasında yer almaktadır. Başarılı ismin İnstagram platformunda 90B takipçisi bulunmaktadır.

Uğurtan Dora İnstagram adresi https://www.instagram.com/ugurtandora/?hl=tr

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Dilan Telkök ve Berkay Hardal ayrılıyor mu? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx