Magazin

Eylül Bahar Kimdir?

Reklamlar

Kendisi ve çevresi ile ilgili videolar çeken Eylül Bahar kimdir, kaç yaşında, boyu kaç, kilosu kaç, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını bulabileceğiniz yazımız ile karşınızdayız. Kendisi ile ilgili merak edilenlerin tamamını yazımızda tüm detayları ile bulabilirsiniz.

Eylül Bahar
Eylül Bahar

Eylül Bahar Hakkında

Keyifli videoları ile YouTube’ye eğlence katan fenomen YouTuber Eylül Bahar Eylül Bahar 25 yaşında ve İstanbul’da yaşayan bir YouTube içerik üreticisidir. Videolarında sevgilisi ve çevresi ile birlikte eğlenceli videolar çekmektedir. Eylül’ün ikinci adı Naz’dır.

Eylül Bahar Hangi Okul Mezunu?

Popüler fenomen Eylül Bahar, Koç Üniversitesinde Ekonomi bölümünü okuyor, henüz mezun değil ve ekonomi bölümünü çok seviyor. Ekonomi bölümünü okumasa psikoloji okuyacağını dile getiriyor.

Reklamlar

Eylül Bahar’ın Boyu Kaç?

Eylül Bahar’ın Boyu 156cm’dır.

Eylül Bahar’ın Sevgilisi Kim?

Sevgilisinin adı Cem’dir. 3,5 senedir birlikteler. Henüz 25 yaşında olduğu için evlilik düşünmüyorlar. Aynı üniversitede okuyorlar.

Eylül Bahar’ın Ailesi Hakkında

Eylül Bahar’ın annesi de babası da doktordur.

Eylül Bahar
Eylül Bahar

Eylül Bahar’ın En Sevdiği Yemekler

En sevdiği yemekler makarna, hamburger, mercimek, suhi ve sarmadır.

Reklamlar

Eylül Bahar’ın En Sevdiği Sporlar

En sevdiği sporlar yüzme, voleybol ve platestir.

Eylül Bahar’ın En Sevdiği Kitaplar

En sevdiği kitaplar Suç ve ceza, Var olmanın dayanılmaz hafifliği isimli kitaplardır.

Eylül Bahar
Eylül Bahar

Eylül Bahar Hakkında Kısa Bilgiler

Ünlü fenomeni daha yakından tanımak için kendisi hakkında kısa bilgileri derledik. Gelin genç fenomeni yakından tanıyabileceğiniz bilgilere geçelim.

Eylül Bahar ilerde İstanbul’da yaşamak istiyor. Yurt dışında en çok sevdiği yer New York olduğu için yurt dışında yaşarsa New York’ta yaşamak istiyor. İstanbul’un çok hareketli ve canlı bir şehir olmasını çok seviyor. Öğrenciliğini İstanbul’da yaşadığı için çok mutludur.

Eylül Bahar mümkün olduğunda hemen hemen her gün yürüyüşe çıkıyor ayrıca kendisinin panik atağı da vardır. Egzama sorunu var. Egzama için yediklerine dikkat ediyor. Yumurta, domates, çikolata ve paketli ürünleri yemiyor. Stresin de egzamayı arttırdığını söylüyor. Ayrıca egzama olan bölgeleri nemlendirmek ve kantoran yağı sürmenin iyi geldiğini dile getiriyor. Sizler de bu çözümleri doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.

Tik Tok’a eğlenmeyi ve dans etmeyi sevdiği için katılmıştır.

Eylül Bahar ilk kez Babam ve Oğlum filminde çok ağlamış o zamanlar henüz 9 yaşındaymış. İlk kez kendi parasını kazandığında 15- 16 yaşındadır. Piyano kursu aldığı yerde çalışmıştır ve küçük çocuklara matematik dersi vermiştir.

Farklı giyinmek istiyor. Kendi tarzını oluşturmak istiyor. Araba kullanmayı çok seviyor, kavun yemeyi hiç sevmiyor. Şarkıları çok hızlı ezberliyor ve hiç unutmuyor. Uykusunda konuşuyor. Makyaj yapmıyor sadece allık ve dudak koruyucu sürüyor. Küçükken yazar olmak istemiş ve yazdığı ilk yazısı da babasının biyografisi olmuştur. Limon yemeği çok seviyor. Korku filmi izlemeyi çok seviyor. Piyano çalıyor.

Eylül Bahar’ın youtube kanalında 168 bin abonesi vardır. Instagram hesabında 110 bin takipçisi vardır.

Youtube kanalına abone olun, birbirinden güzel videoları kaçırmayın https://www.youtube.com/c/begonyakadin

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx