Magazin

Gözde Türker kimdir? Kardeşlerim dizisinin oyuncusu Harika kimdir? Gözde Türker Evleniyor!

Reklamlar

Gözde Türker başarısı ve yetenekleri ile ekran başındakileri ve sosyal medya kullanıcılarını kendine hayran bıraktırmaya devam ediyor. ATV ekranlarında Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği, Harika karakteriyle çok sevilen Türker izleyiciden tam not aldı. Başarılı oyunculuğu ile oldukça sevilen Türker sosyal medyada da trend haline geldi. Başarılı oyuncunun hayranları güzel hakkında sıkı bir araştırmaya giriştiler.

Gözde Türker kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Gözde Türker kimdir? Kardeşlerim dizisinin oyuncusu Harika kimdir?
Gözde Türker kimdir? Kardeşlerim dizisinin oyuncusu Harika kimdir?

Gözde Türker kimdir?

ATV ekranlarının sevilerek takip edilen dizisi Kardeşlerimin oyuncu kadrosunda Harika karakterine hayat veren Türker, başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 17 Eylül 1993 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuk ile daha yakından ilgilenmeye başlamış ve bu konuda kendini geliştirmeye devam etmiştir. Ekranlara ilk defa 2013 yılında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinde hayat verdiği Safiye Sultan karakteri ile merhaba diyen başarılı isim daha sonrasında Poyraz Karayel dizisinde Melis karakterini canlandırmıştır. İstanbullu Gelin dizisinde Ülfet karakterine hayat verdikten sonra son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Harika karakterini canlandıran başarılı oyuncu hem sosyal medyanın hem de ekranların vazgeçilmez isimlerinden birisi haline geldi.

Reklamlar

Gözde Türker kaç yaşında?

Sarı saçları ve mavi gözleri ile bir çok kişinin idolü haline gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzel 17 Eylül 1993 tarihinde dünyaya geldi. Başarılı oyuncu şuan 29 yaşında.

Gözde Türker aslen nereli?

Türker İnstagram platformunda da geniş hayran kitlelerine ulaşamaya devam ediyor. Başarılı fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise ünlü oyuncunun aslen nereli? Olduğu oldu. Yaşamına İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu aslen Bursalıdır.

Gözde Türker hangi burç?

Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği Harika karakteri ile izleyiciden tam not alan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında Türker’in burcunu sorar oldular. 17 Eylül 1993 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomen oyuncu isim aynı zamanda bir Başak burcu kadını.

Gözde Türker kimdir? Kardeşlerim dizisinin oyuncusu Harika kimdir?
Kardeşlerim dizisinin oyuncusu Harika kimdir?

Gözde Türker fiziksel özellikleri

Ekranların başarılı isimi Türker’in takipçilerinin merak ettiği bir kaç detaya siz değerli takipçilerimiz için değdik.

Reklamlar

Gözde Türker’in boyu ve kilosu?

Sosyal medya paylaşımları ile ses getiren, dizide ki asil duruşu yürek hoplatan başarılı oyuncu Türker’in takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise boyu ve kilosu oldu. 173cm uzunluğunda olan yakışıklı oyuncu 55g ağırlığında.

Gözde Türker’in saç rengi?

Başarıları ile kısa süre içerisinde magazin sayfalarının ve sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çeken başarılı oyuncunun takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise ünlü oyuncunun saç rengi oldu. Düz saçlara sahip olan oyuncunun saç rengi ise Sarı.

Gözde Türker’in göz rengi?

Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği Harika karakteri ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin göz rengi oldu. Bakışları ile etkileyen ve eşsiz bir göz rengine sahip olan oyuncunun göz rengi ise Mavi.

Gözde Türker kimdir? Kardeşlerim dizisinin oyuncusu Harika kimdir?
Kardeşlerim dizisinin oyuncusu Harika kimdir?

Gözde Türker’in ailesi kim?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında ailesi kim? Sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Gözde Türker’in annesi kim?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında annesi kim? Sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Gözde Türker’in babası kim?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında babası kim? Sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Gözde Türker’in kardeşi var mı?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında kardeşi var mı? Sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Gözde Türker’in mesleği ne?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yer alan başarılı İnstagram içerik üreticisi Türker, şuan oyunculuk kariyerinde zirve noktalardadır.

Gözde Türker’in yer aldığı dizi ve filmler

Ekranlara ilk defa 2013 yılında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinde hayat verdiği Safiye Sultan karakteri ile merhaba diyen başarılı isim daha sonrasında Poyraz Karayel dizisinde Melis karakterini canlandırmıştır. İstanbullu Gelin dizisinde Ülfet karakterine hayat verdikten sonra son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Harika karakterini canlandıran başarılı oyuncu hem sosyal medyanın hem de ekranların vazgeçilmez isimlerinden birisi haline geldi.

  • 2021-Kardeşlerim (Harika) – TV Dizisi
  • 2018-İstanbullu Gelin – TV Dizisi
  • 2016-Poyraz Karayel (Melis) – TV Dizisi
  • 2013-Muhteşem Yüzyıl (Safiye Sultan’ın Gençliği) – TV Dizisi

Kardeşlerim dizisinin Harika’sı kimdir?

Kardeşlerim dizisinde Manyaslı Suzan’ın kızı rolüne hayat vermektedir. Harika liseye giden tiki bir kızdır. Yıllar sonra aynı sınıfta okuduğu ve eziklediği Ömer’in kardeşi olduğunu öğrenir. Olayları karışacak gibi görünüyor!

Kardeşlerim fragman!

Son zamanların en beğenilerek takip edilen Kardeşlerim dizisinin 17. Bölüm fragmanına buradan ulaşabilirsiniz!

Gözde Türker bölüm başına ne kadar kazanıyor?

Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği Harika karakteri ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Gözde Türker nasıl oyuncu oldu?

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünde eğitimini tamamlayan başarılı isim daha sonrasında dizi ve film sektörüne atılmış başarılarına başarı katarak bu sektörde yükselişe geçmiştir.

Gözde Türker estetiksiz hali? Estetik mi yaptırdı?

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin estetik yaptırıp yaptırmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Gözde Türker kimdir? Kardeşlerim dizisinin oyuncusu Harika kimdir?
Türker kimdir? Kardeşlerim dizisinin oyuncusu Harika kimdir?

Gözde Türker evleniyor mu?

Uzun zamandır hakkında bir çok detay merak edilen başarılı oyuncu takipçilerine sevindirici haberi verdi. Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği Harika karakteri ile izleyiciden tam not alan başarılı sosyal medya fenomeni güzel yakın zamanda sevgilisi Anıl Güler ile evleniyor!

Anıl Güler Gözde Türker


Kardeşlerim dizisinde Harika karakterini canlandıran Gözde Türker, özel hayatı ile de gündem de. Başarılı oyuncu güzel geçtiğimiz yıl içerisinde sevgilisi Anıl Güler’in evlilik teklifini kabul etmiş ve aynı yıl içerisinde evlenmişlerdir.

Gözde Türker’in sevgilisi Anıl Güler kim?

Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği Harika karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Türker’in sevgilisi Anıl Güler merak konusu oldu. Başarılı oyuncunun sevgilisi hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz!

Gözde Türker hangi takımlı?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında hangi takımlı olduğuna dair sorular sordular. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Galatasaraylı.

Gözde Türker Muhteşem Yüzyıl

Kardeşlerim dizisinde Harika karakterine hayat veren Türker, Muhteşem Yüzyıl dizisinde!

Gözde Türker İstanbullu Gelin

Kardeşlerim dizisinde Harika karakterine hayat veren Türker İstanbullu Gelin dizisinde!

Gözde Türker Anıl Güler

Kardeşlerim dizisinde Harika karakterine hayat veren Türker ve sevgilisi Anıl Güler evleniyor mu?

Gözde Türker Poyraz Karayel

Kardeşlerim dizisinin başarılı oyuncusu Türker, Poyraz Karayel dizisinde!

Gözde Türker İnstagram

İnstagram hesabında gozdeturkeri hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Türker’in instagram da ise 324K takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx