Modelistlik Kursu Modelistlik Kursları
Magazin

Halil İbrahim Göker kimdir?

Reklamlar

Vine platformnun popüler içerik üreticilerinden olan Halil İbrahim Göker diğer sosyal medya platformlarında da hızla yükselen ve fenomen listelerine giren isim haline geldi. Yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken Göker geniş hayran kitlelerine ulaştı. Göker’in takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında kapsamlı bir araştırmaya başladılar.

Halil İbrahim Göker kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Halil İbrahim Göker kimdir?
Halil İbrahim Göker kimdir?

Halil İbrahim Göker kimdir?

Sosyal medyanın başarılı isimleri listesinde üst sıralarda yer alan Halil İbrahim 15 Ağustos 1992 tarihinde dünyaya geldi. Sosyal medyanın bir diğer beğenilen isimi Aykut Elmas ile Vine platformunda çektiği videolar ile tanınan Göker buradaki başarısını daim kıldı. Eğitim hayatını İzmir 9 Eylül Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliğinde tamamlayan fenomen isim aynı zamanda 6 boyunca oyunculuk eğitimi almıştır. Mizahi kurguları ile meşhur olan Göker aynı zamanda koyu bir Fenerbahçe hayranıdır.

Reklamlar

Halil İbrahim Göker kaç yaşında?

Başarılı fenomen instagram paylaşımları ile de adından sıkça söz ettiremeye başladı. Fenomen haline gelen Göker’in takipçilerinin en çok merak ettiği konu ise fenomennin yaşı oldu. Bizler sizin için araştırdık bulduk 15 Ağustos 1992 tarihinde dünyaya gelen sosyal medya fenomeni 29 yaşında.

Halil İbrahim Göker aslen nereli?

Sizler için bu konuyu detaylıca araştırdık ne yazık ki bu konu hakkında kayda değer bilgiler bulamadık. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalın.

Halil İbrahim Göker hangi burç?

15 Ağustos 1992 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu aynı zamanda bir Aslan burcu erkeği.

Halil İbrahim Göker’in boyu ve kilosu?

Sizler için bu konuyu detaylıca araştırdık ne yazık’ki bu konu hakkında kayda değer bilgiler bulamadık. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalın.

Reklamlar
Halil İbrahim Göker 
Halil İbrahim Göker 

Halil İbrahim Göker estetik

Vine platformlarında üretmiş olduğu içerikleri ile fenomen hale gelen Halil İbrahim Göker,  hakkında çıkan estetik  iddiaları eski ve yeni fotoğraflar bir araya getirildiğinde görülmektedir. Başarılı fenomen bu konu hakkında Youtube kanalında açıklama yapmıştır.

Halil İbrahim Göker ailesi

Halil İbrahim Göker’in ailesi hakkında bilinen tek şey anne ve babasının Çorum’lu olduğudur.

Halil İbrahim Göker hangi üniversitede?

9 Eylül Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümünden mezun olan başarılı isim aynı zamanda oyunculuk da yapmaktadır.

Halil İbrahim Göker kimdir?
Halil İbrahim Göker kimdir?

Halil İbrahim Göker sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Başarılı sosyal medya fenomeni Halil İbrahim Göker bir dönem Leyla ile beraberken şimdiler de adı İrem isminde biri ile anılmaktadır. Ancak başarılı sosyal medya fenomeninin sosyal medya hesaplarını incelediğimiz de ise herhangi bir paylaşımda bulunmamıştır.

Yer aldığı yapımlar

Sosyal medya fenomenliğinden oyunculuğa uzanan bir başarı öyküsü olan Halil Göker, yakın arkadaşı Aykut Elmas ile birlikte çektiği videolar sayesinde tanınmıştı. Videolarda ki başarısı ile geniş kitlelere hitap etmeye başlayan Göker yeteneklerini bu seferde oyunculukta gösterdi. 6 ay boyunca oyunculuk eğitimleri alan başarılı fenomen  2015’de “Sihibazlık Okulunda Bir Türk “ ve 2016 yılında “Nasıl Yani” isimli sinema filmlerinde rol almıştır.

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin
  • Sihirbazlık Okulunda Bir Türk – 2015
  • Nasıl Yani – 2016

Halil İbrahim Göker Aykut Elmas

İlk fenomen oldukları zamandan iştiabren bir arada kalan ve diğer sosyal medya platformlarında da fenomne hale gelen Halil İbrajim Göker, Aykut Elmas ile bir araya gelmiş ve eski Vine videolarını canlandırmıştır.

Sosyal medya hesapları

22 Temmuz 2014 tarihinde açtığı Youtube kanalı ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşmaya başlayan fenomen Göker’in şuan bu platformda 1.2M abonesi oldu bile. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve özgün video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Göker t instagramda ise 1.8M takipçiye ulaştı.

Bu yazımızda sizlere Halil İbrahim Göker kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, aşk hayatı hakkında merak edilenler gibi konulardan bahsettik.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Duru Önver hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Reklamlar

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx