Magazin

İrem Helvacıoğlu kaç yaşında? İrem Helvacıoğlu sevgilisi kim?

Reklamlar

İrem Helvacıoğlu 2 Şubat 1990 tarihinde Almanya’da dünyaya gelmiştir. Güzelliğinin yanı sıra başarıları ile de dikkat çeken başarılı oyuncu 2010 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapmaktadır. İrem Helvacıoğlu kaç yaşında? İrem Helvacıoğlu’nun yeni dizisi ne? İrem Helvacıoğlu sevgilisi kim? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için hazırladık.

İrem Helvacıoğlu kimdir?

İrem Helvacıoğlu 2 Şubat 1990 tarihinde Almanya’da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Almanya’da dünyaya gelen başarılı oyuncunun Selanik Arnavutlarından olduğu bilinmektedir. Ekranları ilk defa 2010 yılında yayınlanan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Narin karakteriyle merhaba diyen İrem Helvacıoğlu, 2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Nurbahar Hatun karakterini hayat vermiştir.

2013 ile 2014 yılları arasında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Esra Türkmen karakterini canlandıran İrem Helvacıoğlu, 2015 ile 2016 yılları arası Güneşin Kızları yapımında Tuğçe Yurdam karakterini canlandırmıştır. 2016 ile 2017 yılları arasında No: 309 dizisinde Pelinsu Yalın karakteri ile ekran karşısına çıkan Helvacıoğlu, 2018 ile 2019 yılları arasında Sen Anlat Karadeniz dizisinde hayat verdiği Nefes Zorlu karakteri ile büyük yankı uyandırmıştır.

Reklamlar

2021 yılında Seni Çok Bekledim ve Baş Belası yapımlarında rol alan başarılı oyuncu 2022 yılında ise Annenin Sırrıdır Çocuk yapımında Defne karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu 2022 yılının ikinci yarısında Kaçış isimli internet dizisinde Zeynep Karaca karakterine hayat vermektedir.

İrem Helvacıoğlu kaç yaşında? İrem Helvacıoğlu sevgilisi kim?
İrem Helvacıoğlu kaç yaşında? İrem Helvacıoğlu sevgilisi kim?

İrem Helvacıoğlu kaç yaşında?

2 Şubat 1990 tarihinde dünyaya gelen İrem Helvacıoğlu, 32 yaşındadır.

İrem Helvacıoğlu aslen nereli?

1990 tarihinde Almanya’da dünyaya gelen İrem Helvacıoğlu aslen Selanik Arnavutlarındandır.

İrem Helvacıoğlu hangi burç?

2 Şubat 1990 tarihinde dünyaya gelen İrem Helvacıoğlu, kova burcudur.

Reklamlar

İrem Helvacıoğlu boy ve kilo

Güzelliğinin yanı sıra oyunculuğu ile de büyüleyen başarılı isim son zamanlarda Disney platformda yayınlanmakta olan Kaçış isimli internet sitesinde rol almaktadır.  Güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu, 1.73 boyunda 56 kilodur.

İrem Helvacıoğlu mesleği

Lise eğitiminin ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro oyunculuk bölümünde eğitim alma İrem Helvacıoğlu, 2010 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapmaktadır.

İrem Helvacıoğlu kaç yaşında? İrem Helvacıoğlu sevgilisi kim?
İrem Helvacıoğlu kaç yaşında? İrem Helvacıoğlu sevgilisi kim?

İrem Helvacıoğlu dizileri

Ekranları ilk defa 2010 yılında yayınlanan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Narin karakteriyle merhaba diyen İrem Helvacıoğlu, 2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Nurbahar Hatun karakterini hayat vermiştir. 2013 ile 2014 yılları arasında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Esra Türkmen karakterini canlandıran İrem Helvacıoğlu, 2015 ile 2016 yılları arası Güneşin Kızları yapımında Tuğçe Yurdam karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu 2022 yılının ikinci yarısında kaçış isimli internet dizisinde Zeynep Karaca karakterine hayat vermektedir.

 • 2010 Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi
 • 2012 Muhteşem Yüzyıl
 • 2013-2014 Kurtlar Vadisi Pusu
 • 2015-2016 Güneşin Kızları
 • 2016-2017 No 309
 • 2018-2019 Sen Anlat Karadeniz
 • 2021 Seni Çok Bekledim
 • 2021 Baş Belası
 • 2022 Annenin Sırrıdır Çocuk

Filmleri

2014 yılında Aşkın Dili yapımı ile ilk sinema deneyimini yaşayan İrem Helvacıoğlu, 2016 yılında ise Organik Aşk Hikayeleri ile ilk başrol deneyimini yaşamıştır. 2017 yılında Babası yapımında Aslı karakterini canlandıran İrem Helvacıoğlu, 2018 yılında Kızım Ve Ben yapımında Serap karakteri ile perde karşısına çıkmıştır. Başarılı isim son olarak 2020 yılında Eflatun isimli yapımında rol almıştır.

 • 2014 Aşkın Dili
 • 2016 Organik Aşk Hikayeleri
 • 2017 Babası
 • 2018 Kızım ve Ben

İrem Helvacıoğlu yeni dizisi

Oyunculuğu kadar güzelliği ile de dikkat çeken İrem Helvacıoğlu son olarak 2022 yılında Disney platformunda yayınlanmakta olan internet dizisinde başrol karakterini hayat vermektedir. Başarılı oyuncu Kaçış isimli yapıldı Zeynep Karaca karakterini canlandırmıştır.

İrem Helvacıoğlu sevgilisi var mı?

Disney platformunda kaçış dizisinde rol alan İrem Helvacıoğlu, özel hayatı ile de en çok dikkat çeken oyunculardan birisi olmaktadır. Başarılı olmuş İrem Helvacıoğlu, yeni sevgilisiyle de magazin gündemini düşmeyen isimlerinden birisi haline gelmiştir. İkili hakkında çıkan aşk dedikoduları sosyal medyaya atılan bir fotoğraf ile doğrulanmıştır. İrem Helvacıoğlu Yolaç Özcan ile birliktedir.

İrem Helvacıoğlu kaç yaşında? İrem Helvacıoğlu sevgilisi kim?
İrem Helvacıoğlu kaç yaşında? İrem Helvacıoğlu sevgilisi kim?

İrem Helvacıoğlu sevgilisi kimdir?

İrem Helvacıoğlu’nun son zamanlardaki özel hayatındaki hareketliler dikkat çekti. Başarılı oyuncu İrem Helvacıoğlu’nun bir süredir Yolaç Özcan ile birlikte olduğu bilinmektedir. Sosyal medyada plaza gurmesi olarak da bilinen Yolaç Özcan gurmelik yapmaktadır. Başarılı ismin kırklı yaşlarında olduğu tahmin edilmektedir.

İrem Helvacıoğlu İnstagram adresi

Sosyal medya platformlarına aktif olarak kullanan Helvacıoğlu sık sık sevgilisi ile olan pozlarını da Instagram platformunda paylaşmaktadır. Başarılı oyunculuğu ile tanınan Helvacıoğlu Instagram platformunda 4, 4M takipçiye sahiptir.

İrem Helvacıoğlu İnstagram adresi https://www.instagram.com/iremhlvcioglu/?hl=tr

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Dilan Telkök ve Berkay Hardal ayrılıyor mu? Hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx