Magazin

İrem Kahyaoğlu Kimdir?

Reklamlar

Bu yazımızda İrem Kahyaoğlu kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, eşi kimdir, çocuğu var mı gibi merak edilen soruların yanıtlarını sizlerle paylaşacağız.

İrem Kahyaoğlu Kaç yaşında?

İrem Kahyaoğlu 1980 yılının 26 Kasım tarihinde (Kocaeli) İzmit’te dünyaya gelmiştir. Dolayısıyla, 2021 yılı itibariyle 41 yaşındadır.

İrem Kahyaoğlu
İrem Kahyaoğlu

İrem Kahyaoğlu Boyu Kaç?

İrem Kahyaoğlu’nun boyu 1.66 cm’dir.

Reklamlar

İrem Kahyaoğlu Kilosu

İrem Kahyaoğlu 56 kilodur.

İrem Kahyaoğlu Burcu Ne?

İrem Kahyaoğlu Terazi burcudur.

İrem Kahyaoğlu eşi
İrem Kahyaoğlu eşi

İrem Kahyaoğlu eşi

Hem dizi ve film sektörünün hem de Güldür Güldür ekibinin başarılı isimlerinden birisi olan İrem Kahyaoğlu dünya evine girdi. Yasak Elma dizisinin yanı sıra Güldür Güldür Show oyuncusu da olan İrem Kahyaoğlu uzun bir süredir sevgili oldu Alper Yılmaz ile 2019 yılında nişanlanmış ve daha sonrasında dünya evine girmiştir.

İrem Kahyaoğlu çocuğu var mı?

2019 tarihinde sevgilisi olan Alper Yılmaz ile dünya evine girmeye hazırlanan İrem Kahyaoğlu nişan hazırlıkları yapmış aradan geçen kısa bir süre sonra da evlenmiştir. Başarılı oyuncunun takipçilere sıklıkla hamilelik iddiaları hakkında sorular sormuş olsalar da kendisi bu konu hakkında herhangi bir açıklama bulunmamıştır.

Reklamlar

İrem Kahyaoğlu ailesi kimdir?

Başarılı oyunculuğu ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken İrem Kahyaoğlu, hakkında merak edilen bir diğer detay ısı ailesi oldu. Başarılı isim ailesi hakkında herhangi bir paylaşımda bulunmadığı için bu konu hakkında bilgi sahibi değiliz.

İrem Kahyaoğlu Eğitim Hayatı
İrem Kahyaoğlu Eğitim Hayatı

İrem Kahyaoğlu Eğitim Hayatı

İlk ve ortaöğretimi İzmit (Kocaeli)’de okudu. Kahyaoğlu’nun tiyatro merakı ilkokul yıllarında başladı. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana Sanat Dalı Bölümünü bitirmiştir.

İrem Kahyaoğlu Televizyon Kariyeri Nasıl Başladı?

Tiyatro oyunculuğunda başarılı bir gidişat sergileyen İrem Kahyaoğlu, ilk kez Aliye Dizisi ile ekranlarla buluşmuştur.

İrem Kahyaoğlu ilk oyunculuk deneyimini 2004 yılında yayınlanan Aliye dizisi ile yaşamıştır. Aliye dizisinden sonra 2006 yılında Aynı Çatı Altında dizisi ile ekranlarla buluşmuştur. Daha sonra 2012 yılında Karadayı dizisinde Suna karakteri ile ekranlarla buluşmuştur. 2015 yılında Kiralık Aşk dizisinde rol almıştır. İrem Kahyaoğlu 2015 yılında Şeytan Tüyü sinema filminde rol almıştır. 2016 yılında Aşk Yalanı Sever isimli dizide rol almıştır.   2017 yılında Yıldızlar Şahidim dizisinde Mebruke karakterine can vermiştir. 2017 yılında Yasak Elma dizisinde Şengül karakteri ile ekranlara gelmiştir.2018 yılında Gülperi dizisinde rol almış, Ajda karakteri ile ekranlarda yer almıştır.

İrem Kahyaoğlu Yılmaz
İrem Kahyaoğlu Yılmaz

İrem Kahyaoğlu Güldür Güldür

Şimdilerde Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan Güldür Güldür Show’da yer almaktadır. Leman karakteri ile ekranlarda yer almaktadır. 2019 yılında Güldür Güldür Show ekibine katılmıştır. Ekipte çok değerli oyuncular ile birlikte rol almaktadır. Güldür Güldür yayınladığı ilk günden beri çok sevilmektedir.

İrem Kahyaoğlu Yasak Elma

Son zamanların sevilerek takip edilen bol entrikalı dizilerinden birisi olan Yasak Elma yayınlamış oldu fragmanlar ile reytingden reytinge koşuyor. Yasak Elma dizisinde Şengül Doğan karakterine hayat veren İrem Kahyaoğlu ise oyunculuğu ile bir hayli sevildi. Yıldız’ın eski patronu olan Şengül Doğan güzellik salonunda sahibidir. Ender’den sonra yıldız ile samimi olan bir diğer kadındır.

İrem Kahyaoğlu’nun Rol Aldığı Diziler ve Filmler

 • 2019 – Güldür Güldür (TV Dizisi)
 • 2018 – Gülperi (Ajda) (TV Dizisi)
 • 2018 – Yasak Elma (Şengül) (TV Dizisi)
 • 2017 – Yıldızlar Şahidim (Mebruke) (TV Dizisi)
 • 2016-2017 – Aşk Yalanı Sever (TV Dizisi)
 • 2015 – Şeytan Tüyü (Sinema Filmi)
 • 2015- Kiralık Aşk (TV Dizisi)
 • 2012-2013 – Karadayı (Suna) (TV Dizisi)
 • 2006 – Aynı Çatı Altında (TV Dizisi)
 • 2004 – Aliye (TV Dizisi)
İrem Kahyaoğlu Yılmaz
İrem Kahyaoğlu Yılmaz

İrem Kahyaoğlu’nun Oynadığı Filmler

Şeytan Tüyü / 2015

İrem Kahyaoğlu’nun Rol Aldığı Tiyatro Oyunları

 • Keşanlı Ali Destanı / Oyuncu – 2017
 • Tıngır Mıngır Ülke / Oyuncu – 2015
 • Yalancı/ Oyuncu – 2014
 • Rasat Zamanı / Oyuncu – 2012
 • Karanlıkta Komedi / Oyuncu – 2010
 • Irk Bitig/ Koro – 2008

İrem Kahyaoğlu Instagram

Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Şengül karakteri ile yıldızını parlatan ve daha sonrasında Güldür Güldür Show ekibinin oyuncu kadrosunda yer alan İrem Kahyaoğlu aynı zamanda sosyal medyada da aktif biridir. Instagram platformunda 537 gönderisi olan İrem Kahyaoğlu 46.2B takipçi ulaşmıştır.

Bu yazımızda İrem Kahyaoğlu kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, eşi kimdir, çocuğu var mı gibi merak edilen soruların yanıtlarını sizlerle paylaştık. Yazımızı beğendiğinizi umuyoruz.

Ayrıca ilginizi çekebilecek içerik: Merve Oflaz kimdir?

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx