Reklamlar
Magazin

İrem Kübra Bakırtaş kimdir? Masumlar Apartmanı dizisi Safiye’nin küçüklüğünü kim canlandırıyor?

Reklamlar

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı oyuncu kadrosunda yer alan Safiye’nin küçüklüğüne karakterine hayat veren İrem Kübra Bakırtaş başarılı oyunculuğu ve sempatik tavırları ile ekran başındakileri kendine hayran bıraktırdı. Kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaşan Bakırtaş sosyal medya da sık aranan isimlerden biri haline geldi. Bakırtaş’ın hayranları sık sık arama motorlarında hayatı hakkında araştırma yapmaya başladılar.

Masumlar Apartmanı Safiye kimdir? İrem Kübra Bakırtaş kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

İrem Kübra Bakırtaş kimdir? Masumlar Apartmanı dizisi Safiye'nin küçüklüğünü kim canlandırıyor?
İrem Kübra Bakırtaş kimdir? Masumlar Apartmanı dizisi Safiye’nin küçüklüğünü kim canlandırıyor?

İrem Kübra Bakırtaş kimdir? Masumlar Apartmanı dizisi Safiye’nin küçüklüğünü kim canlandırıyor?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nın sevilen karakteri Safiye’nin küçüklüğüne hayat veren İrem Kübra Bakırtaş, sosyal medyanın da ilgi odağı haline geldi. Dizide göstermiş olduğu oyunculuk yetenekleri ile izleyenleri adeta büyüledi. Güzelliği ile izleyenleri kendisine hayran bıraktıran oyunculuk yeteneği ile de çoğu kişinin gönlünde taht kurmayı başardı. Ekranlara ilk defa Masumlar Apartmanı dizisi ile merhaba diyen Bakırtaş’ın burada ki yeteneği ile bir çok dizi ve filmin kapılarının aralanacağını düşünüyoruz.

Reklamlar

İrem Kübra Bakırtaş kaç yaşında?

Büyük bir ilgi ve merakla izlenilen ve beklenilen dizinin Safiye’nin küçüklüğü karakteri sosyal medya gündeminde de oldukça konuşuldu. Rolünün hakkını vererek ortaya eşsiz bir karakter çıkaran Bakırtaş fenomen listelerine girdi bile. Sosyal medya dünyasının da yakın bir ilgi ile takip etmeye başladığı Safiye karakterine hayat veren Bakırtaş en çok yaşı arama motorlarında soruldu. Sizler için bu konuyu detaylıca araştırmamıza rağmen kayda değer bilgiler bulamadık. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

İrem Kübra Bakırtaş aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz oyuncunun ne yazık ki aslen nereli olduğu bilgisine sahip olamadığımız için şuan sizler ile paylaşamıyoruz. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

İrem Kübra Bakırtaş hangi burç?

Doğum tarihi hakkında tam bilgi sahibi olmadığımız güzel oyuncunun ne yazık ki burç bilgisini şuan sizler ile paylaşamıyoruz. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

İrem Kübra Bakırtaş’ın boyu ve kilosu?

Hakkında tam bilgi sahibi olmadığımız güzel oyuncunun ne yazık ki boy ve kilo bilgisini şuan sizler ile paylaşamıyoruz. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Reklamlar

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. Başarılı oyuncunun gönül kapılarının şuan kapalı olduğu biliniyor. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

İrem Kübra Bakırtaş kimdir? Masumlar Apartmanı dizisi Safiye'nin küçüklüğünü kim canlandırıyor?
İrem Kübra Bakırtaş kimdir? Masumlar Apartmanı dizisi Safiye’nin küçüklüğünü kim canlandırıyor?

Yer aldığı yapımlar

Ekranlara ilk defa Masumlar Apartmanında canlandırdığı Safiye’nin küçüklüğü karakteri ile merhaba diyen İrem Kübra başarılı oyunculuğu ile takdirleri topladı. Güzel oyuncuyu daha nice yapımlarda görmek dileğiyle

Sosyal medya hesapları

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Bakırtaş’ın instagramda ise 10B takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zeynep Demirhan hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Reklamlar

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x