Moda

Kadın İç Çamaşır Çeşitleri Nelerdir?

Reklamlar

Kadınların koruma, hijyen, şıklık ve kalite gibi çok sayıda unsuru dikkate alarak seçim yaptıkları iç giyim ürünleri kendi içerisinde zengin bir çeşitlilik de sunar. Eğer kadın iç giyim çeşitleri nelerdir sorusunun yanıtını merak ediyorsanız bu yazımıza hemen göz atmaya başlayın!

  • Külot

Külotlar, iç giyim ürünleri arasında en geniş model seçeneği sunan ürünlerden biridir. Kesimleri açısından farklı alt gruplara ayrılan bu ürünlerde kadınların öncelikli beklentisi konfor oluyor. Aynı zamanda giyilecek kıyafet ile uyumlu olan külot çeşitlerine yönelmek de önem taşıyor. Bu nedenle kadınlar farklı kesimlerde külot çeşitlerini dolaplarında bulundurmaya da dikkat ediyor. 

  • Sütyen

Göğüslerin hem belli olmasını hem de zamanla sarkmasını engellemek için kullanılan sütyen çeşitleri de mutlaka temin edilen iç giyim ürünlerinden biridir. Artık sütyen çeşitleri destekli, balenli gibi farklı modeller de sunuyor. Bu sayede her kadının vücut şekline ya da beklentilerine uygun olan sütyenleri bulması da kolaylaşıyor. 

Reklamlar
  • Atlet

İç giyim dendiğinde ilk akla gelenlerden biri olsa da atlet çeşitleri her kadının kullandığı ürünlerden biri değildir. Bazı kadınlar atleti her kombininde kullanırken bazıları da atletsiz olarak kombin hazırlamayı tercih eder. Bu nedenle atlet çeşitleri tüm kadınlar için olmazsa olmazlardan biri değildir. 

  • Korse

İç giyimde önemli bir yeri olan korse çeşitleri günlük olarak kullanılmaz. Genellikle sadece bazı kıyafetlerin altında kullanılan ürünlerden biridir. Yüksek oranda elastik bir yapıya sahip olan korseler vücut şekline uyum sağlar.

  • Jüpon 

Hem boydan askılı olan modelleri hem de etek formu kazandırılan modelleri olan jüponlar da kadınların favori iç giyim ürünlerinden biridir. Etek ya da elbise altında kullanılan bu ürünler halk arasında astar ya da eteklik gibi isimlerle de anılıyor. Jüpon çeşitleri etek ya da elbisenin kumaşının ince olması durumunda kullanılan ürünlerdir. Ayrıca dar etek ve elbiselerin toplanarak yukarı çıkmasını önler ve daha muntazam görünmesine yardımcı olur. 

Kadın iç giyiminde görüldüğü üzere birçok ürün çeşidi mevcuttur. Siz de kadın iç giyim ürünlerini daha yakından incelemek isterseniz simisso.com’u ziyaret edebilirsiniz. Simisso’da her zevke ve bedene uygun iç giyim çeşitleri sizi bekliyor! 

Reklamlar

Begonya

admin

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx