Haber

Kader Çetintürk Kötü Yorumlar Yüzünden Hastanelik Oldu!

Reklamlar

Kader Çetintürk Kötü Yorumlar Yüzünden Hastanelik Oldu! 1990’lara büyük ses getiren ve şarkılarıyla dam vuran ünlü şarkıcı Kader, sosyal medya platformunda yapılan hakaret içeren yorumlardan sonra hastanelik oldu. Ünlü şarkıcı Kader, kilolarıyla alakalı yorum yapanlar mahkemede görüşeceğini söyledi.

Müzik dünyasına 8 yaşında düğün salonlarında şarkı söyleyerek başlayan, 14 yaşında ilk albüm Buna Bakma-Takıl Bana’yı çıkaran Kader Çetintürk, ‘2. Sayfa’ canlı yayınında çarpıcı konuşmalarda bulunmuştu.

“Manda Yavrusu Ne Demek”

‘Adamım’ şarkısı ve klibiyle 90’ların parlayan yıldızları arasında yer alan 43 yaşındaki ünlü şarkıcı, yaşadığı sağlık sıkıntılarını dile getirirken, aldığı kiloları hakkında sosyal medya platformunda yapılan acımasız yorumlara çok kızmıştı.

Reklamlar

Sosyal medyanın yaşantımızı kötü etkilediğini savunan ünlü şarkıcı, “Sosyal medyada yazıyorla; ‘Manda yavrusu’ ne demek! Bunun daha ilerisi var, bu kadar ileri gitmeyin” demişti. Bu sitem dolu sözlerinin ardından ünlü şarkıcı Kader bu yorum yapanlarla mahkemede yüzleşeceğini söyledi. 

Kader Çetintürk İsyan Etti ! Şimdi Mutlu Musunuz Klavyeciler?

Yapılan kötü yorumların ardından hastanelik olan ünlü şarkıcı Kader’in resmi İnstagram sayfasından yapılan paylaşımda şu sözlere yer verdi: “Kader Hanımı hastaneye kaldırdık! Şimdi mutlu musunuz klavyeciler?

Duracağınıza arttırdınız! Ne yazık ki bunların 80 kadın olması da kadının kadına verdiği şiddeti zararı ayıp size ya! Böyle önemli bir insanı sanatçıyı bu güzel kalbi bu hale getiren herkes ama herkes bu saatten sonra kimseye acımıyorum, hepiniz yargı önünde cezanızı çekeceksiniz, bitti o iyi niyetler.

Sinan bey size verdiğimiz tüm yetkileri sonuna kadar kullanabilirsiniz o ağlayanlar da dahil!” Ünlü şarkıcı Kader’i sosyal medya platformunda üzen kişiler yüzünden hastanelik oldu. Bu sebepten dolayı kiloları yüzünden kalbini kıran insanları artık yargı önünde hesaplaşacağını dile getiren ünlü şarkıcı Kader, çok sitemli ve sinirli olduğunu söyledi. Ünlü şarkıcı Kader’in sevenleri ise bu haberle yıkıldılar ve Kader’in destekçisi oldular. Ünlü şarkıcı Kader’in sitem dolu paylaşımının ardından Kader sevenleri kötü niyetli yorum yapanlara karşı sinirli olduğunu ve Kader’in bu sebepten dolayı üzülmemesini dile getirdiler. Bazı sevenleri ise kadın kadına bunu yapmamalı diye sitem dolu sözcüklerle yorum yaptılar.

Reklamlar

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx