Haber

Can Yaman Yeni Aşka Yelken Açtı

Reklamlar

Can Yaman Yeni Aşka Yelken Açtı! İtalyan spor spikeri Diletta Leotta’dan geçtiğimiz aylarda ayrılan oyuncu Can Yaman’ın Frencesca Chillemi ile yeni bir birlikteliğe başladığı öne sürüldü. Can Yaman’ın Francesca Chillemi ile birlikte çekildiği pozları ”Güneş gibi güzel” yazısı ile birlikte paylaşması, ikili arasındaki yaşanan aşk iddialarını güçlendirdi.

Can Yaman, Francesca Chillemi birlikteliği ile gündeme gelirken, geçtiğimiz yaz Türkiye’yi ziyaret eden Diletta Leotta hem İstanbul’da hemde Ege’de deniz turu yapmıştı. Can Yaman ve İtalyan spor spikeri Diletta Leotta arasındaki ilişki, sessiz bir şekilde bitmişti.

Can Yaman ve Güneş Gibi Güzel Aşkı

Ayrılığın ardından Can Yaman’ın ”Violet Like the Sea” projesinde birlikte çalıştığı Francesca Chillemi ile yakınlığı ile gündeme geldi. Bu geliş sonucunda Can Yaman ile Francesca Chillemi arasında aşk dedikoduları yayılmaya başladı. Son olarak da birlikte çekilmiş oldukların pozların altına ”Güneş gibi güzel” notunun paylaşılması, aşk iddialarını güçlendirdi.

Reklamlar

İlk Poz Geldi

”Violet Like the Sea” dizisi Simona Tanzini tarafından yazılan Conosci l’estate? romanına uyarlandı. Dizinin içerisinde komedi ve gerilim unsurları da yer almakta. Dizi çekimlerinin başlanmasının ardından Can Yaman ilk çekimden aldığı pozu İnstagram hesabından hayranları ile paylaştı.

Can Yaman Hakkında

Oyuncu Can Yaman, 8 Kasım 1989 yılında İstanbul’da doğmuştur. Ailesinin tek çocuğu olan Can Yaman’ın babası Arnavut kökenlidir. Baba tarafından Makedonya ve Yugoslavya göçmeni de olan Can Yaman, İtalyan Lisesini birinci olarak bitirmiştir. Ayrıca Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümünü 2012 yılında tamamlayarak, derece ile mezun olmuştur.

Can Yaman, Televizyon hayatına 2014 tarihinde Türkan Derya’nın yönetmenliğini üstlendiği Gönül İşleri isimli dizi ile giriş yapmıştır. Gönül İşleri dizisinin başrollüğünü Selma Ergeç, Sinem Kobal, Fırat Çelik, Timuçin Esen ve Sezai Aydın yapmaktaydı. Star TV’de yayın akışına dahil olan dizide, Bedir Kocadağ karakteri ile Can Yaman oynamıştır. Ayrıca en son ”Bay Yanlış” isimli dizide rol alan Can Yaman, bir süredir kariyerini İtalya’da devam ettirmektedir.

Ek olarak Can Yaman; İnadına Aşk, Dolunay, Erkenci Kuş ve Hangimiz Sevmedik dizilerinde de rol almıştır.

Reklamlar

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx