Haber

Demet Evgar 3,5 Aylık Hamile !

Reklamlar

Demet Evgar 3,5 aylık hamile! Ünlü oyuncu Gülcan Arslan, yakın arkadaşı Demet Evgar’ın nikahından çok özel anları sosyal medya da paylaştı. Gülcan Arslan’ın yayınladığı fotoğraf ve görüntülerde, 3,5 aylık gebe olan ünlü oyuncu Demet Evgar’ın karnının belirginleştiği görüldü.

Demet Evgar’ın nikah şahitliğini çocukluk arkadaşları Duygu Acar ve Selen Öztürk yaparken, Levent Babataş’ın nikah şahitliğini de ünlü çiftin en yakın arkadaşları Özlem Oğuz ve Yeşim Koçak üstlendi.

Demet Evgar Evlendi! Düğün Yaza

Pandemi sebebiyle aileler arasında yapılan nikah töreninin hemen ardından; Demet Evgar- Levent Babataş çiftinin düğünü dostlarının da katılması ile yaz aylarında gerçekleşeceği düşünülüyor. Ayrıca ünlü oyuncu Demet Evgar’ın kendi nikah töreninde annesinin gelinliğini giydiği öğrenildi.

Reklamlar

Görüntülerde giydiği gelinliği görenler aşırı beğeniler ve yorumlar bıraktı. Sade ve zarif bir görüntüsü olan gelinliğin Demet Evgar’ın üzerinde adeta bir peri masalı kızı gibi göründüğü söylendi. Gelinliğinin içerisinde çok mutlu olan Demet Evgar bütün karelerde mutluluğunu göstermiş ve hepsinde gülümsemiştir.

Yaz aylarında olacak düğün için ne giyeceği merak konusu. O zamana kadar karnı büyüyecek olan ünlü oyuncu Demet Evgar’ın nasıl bir model gelinlik ve nasıl işlemeleri olan bir gelinlik giyeceği sevenleri tarafından çok merak ediliyor.

Bebek Geliyor!

Öte bir yandan Birleşmiş Milletler Kadın Birimi (UN Women) Türkiye Ofisi’nin ilk ‘İyi Niyet Elçisi’ seçilen Demet Evgar, geçtiğimiz haftalarda bebek beklediği iddialarıyla gündeme oturmuştu. 3,5 aylık hamile olduğu öne sürülen ünlü oyuncu Demet Evgar, bu konu ile ilgili bir açıklama yapmadı.

Ancak nikah töreni öncesindeki gelinlikli pozlarında elleri karnında pozlar verdiği ise gözlerden kaçmadı. Nikah töreninden özel görüntüleri ve fotoğrafları ise Demet Evgar’ın yakın arkadaşı Gülcan Arslan sosyal medya platformunda paylaştı.

Reklamlar

Ünlü oyuncu Gülcan Arslan’ın paylaştığı bir videoda Demet Evgar’ın karnının bir hayli çıktığı sevenlerinin gözünden kaçmadı. Bu görüntüden sonra magazin platformu Demet Evgar’ın bu görüntüsü hakkında çok konuştu. Diğer bir yandan bu görüntüleri gören Demet Evgar sevenleri aşırı mutlu ve evlilikleri ile ilgili tebrik mesajları gönderdiler. 

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx