Magazin

Kerim Yılmaz kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!

Reklamlar

Kerim Yılmaz kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları! İnstagram platformunda ürettiği içerikler ile kısa zaman içerisinde yükselişe geçen fenomen Kerim Yılmaz hakkında tüm detaylar! Paylaşımları ile kısa süre içerisinde hızla yükselen ve geniş hayran kitlelerine ulaşan sosyal medya dünyasının trend isimlerinden birisi olan Kerim Yılmaz İnstagram platformunda geniş hayran kitlelerine ulaşmaya devam ediyor.

Kerim Yılmaz kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını siz değerli okuyucularımız için kendisiyle yaptığımız keyifli röportajımız sayesinde yazımızda derledik.

Kerim Yılmaz kimdir?

18.11.2000 yılında doğdum. 20 yaşındayım. Hayatım hep zorluklarla geçti. 7 yaşımda çalışmaya başladım. Mecburdum babamız başımızdayken bize bir şey vermiyordu. Selpak satarak geçinmeye çalışıyorduk. Hem okula gidiyordum hem çalışıyordum. Sonra babamız bizi 11 sene önce bırakıp gitti. Annem tek başına bize baktı. Hem annelik hem babalık yaptı. Çok zordu bizim için annem okumayı bilmiyor ve hepimiz küçüğüz, İstanbul gibi şehirde yaşıyoruz ama bir şekilde annem bizi büyüttü. Asla bizi yanlmız bırakmadı.

Reklamlar

11 kardeşiz ama ben dünyada yokken abim ve ablan ölmüş. Annem tek başına 9 çocuğuna baktı. Bende hep küçükken şiddet gördüğüm için konuşurken çok zorlanıyordum. Okula giderken çoğu arkadaşım konuşmamla dalga geçiyordu. Kuaförde çıraklık yaparken dalga geçiyorlardı. Kendimi ifade edemiyordum ve bu çok zoruma gidiyordu. Ama ben hep kendime inanıyordum bir gün başaracağım diye. Kitap okuyarak kendimi hep geliştirdim. Yani küçük yaşta sorumluluk aldım ailem için. Çünkü benim başarmam lazım. Annemi gururlandırmam lazım çünkü hayatını bize verdi. Bizim için çabaladı bende en güzel yerlere gelmek için çabalıyorum. Eğer başarırsam aileme iyi bir güzel hayat yaşattırmak istiyorum.

Kerim Yılmaz kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!
Kerim Yılmaz kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!

İki melek kardeşlerimi her yere götürmek istiyorum. Çünkü onlara ayakta tutan şey sevgi. Bende tek başıma Tiktok uygulamasına başladım. Güzel bir takipçiye ulaştım. Daha sonra abim beni çek dedi bende istiyorum diye çektim baktım, takipçilerim abimle videolar daha çok gelmesini istedi. Abimde çok sevindi çünkü bedensel engelli, benim yardımımla bir şeyler yapabiliyor. Öyle devam ettik. Daha sonra Altın ablam oda bedensel engelli. Abimle çektiğim için oda çok kıskandı. Beni de çek diye bende tamam dedim. İnsanlarla video çekeceğime kardeşlerimle çekerim daha iyi olur ve onlarda çok mutlu olur. Üçümüz daha da güzel içerikler çıkardık birlikte.

Bir tane videomuz 25 milyon izlendi 2 milyona yakın beğeni aldı. Daha sonra Kerim sen kendine inan ve sabırlı ol başaracaksın dedim. Daha sonra öyle öyle yaptım. 3.5 milyon takipçiye ulaştım. Bir Videom 95. Milyon izlendi. Diğer ülkelerde tanınan insanlarız. Her ülkeden bize yazanlar çok oldu. Ve büyük sayfalarda paylaştığını görünce başardığımı anladım. Çok zor oldu benim için çünkü abimi sürekli taşıyorum ablama yardım ediyorum içerikler düşünüyorum beni çok yordu. Ama yorulmadan bir şeylere varılmıyor.

Kullanıcı isminizi neye göre seçtiniz?

Kullanıcı adımı kendime göre seçtim.

Reklamlar

Kariyeriniz hakkında neler düşünüyorsunuz?

Kariyerim hakkında da YouTube’da kendimi daha çok göstermek istiyorum. Çocukluğumda bir hayal kurmuştum bir gün herkesin önünde kendin şarkımı söyleyeceğim diye onun için daha çok çabalayacağım. Şarkı çıkarmak istiyorum. Eğitimli şekilde en iyisini yapmak istiyorum. Ve Kardeşlerimle hayallerimiz var. En iyi yerlere gelip anneme bir ev almak.

Kaç yaşındasınız?

20 yaşındayım.

Aslen nerelisiniz?

Memleketim Siirt ama İstanbul’da yaşıyorum.

Hangi burçsunuz?

Burcum akrep. Burçlarla pek aram yok. İnanmıyorum.

Boyunuzu ve kilonuzu öğrenebilir miyiz?

Boyum 1.70 kilom 68.

Aşk hayatınız nasıl gidiyor? Hayatınızda şuan biri var mı?

Benim bu yaşıma kadar hiç sevgilim olmadı. Belki diyebilirsiniz nasıl sevgilin olmadı diye ama gerçekten olmadı. Benim istediğin şey belli bir yaşa gelip birisini sevmek ve bir ömür boyu onunla olmak istiyorum. Yoksa çok isteyen oldu ama ben istemedim. 

Eğitim hayatınız nasıl gidiyor?

Eğitim hayatı ise. Lise mezunuyum üniversiteyi ilerdeki zaman düşünüyorum. İlk işim sosyal medyada iyi içerikler çıkarmak.

Kerim Yılmaz kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!
Kerim Yılmaz kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!

Nasıl fenomen oldunuz?

 2018’de Tiktok uygulamasına girdim. Öylesine videolar çekiyordum. Daha sonra videolarımın binlerce kez izlenme alıyordu. Bende pek önemsemiyordum. Daha sonra İnstagram’da büyük sayfalar beni paylaşmaya başladı. Tüm çevrem bana videolar atıyor seni paylaştılar diye bende o gün anladım fenomen olduğumu.

İnstagram platformunda tasvip etmediğiniz kişiler var mı?

İnstagram’da çok tasvip etmediğim şeyler çok var. Çünkü küçük çocuklar örneksiz şeyler gösteriyorlar. Çoğu fenomen takipçilerine örneksiz şeyler gösteriyorlar. Mesela 1 kişi 4 5 kişiyle çıkıyor ve bunu gösteriyorlar küçük insanlar bunları örnek alıyor ve bunu yapıyorlar. Bunu çoğu aile kabul etmiyor. Böyle şeyler çok yanlış.

Takipçilerinize bir mesaj vermek ister misiniz?

Takipçilerim yani onlar bizim abimin kardeşlerimiz. Onların sayesinde buralara geldik. İyi ki varlar her zaman yanımızda olsunlar.

Hangi takımlısınız?

 Galatasaray’lıyım. Aslında ilk aşkım Galatasaray oldu. 

Kaç kardeşsiniz?

11 kardeşiz ama ben dünyada yokken abim ve ablam öldü.

Sosyal medyadan bir kazancınız var mı?


Sosyal medyadan kazancım var

Gelecekteki hedefleriniz neler?

Gelecekteki hedefim. Şarkı çıkarmak. Güzel eğitim alıp iyi şarkı çıkarmak istiyorum. Çoğu takipçilerim söylüyor şarkı çıkar diye. Benimde en büyük hayalim çok insanın karşısına çıkıp kendim şarkılarımı söylemek ve bunu başaracağıma inanıyorum. Bide İki melek kardeşlerimin hayallerini gerçekleştirmek.

Sizi etkileyen film yada bir kitap var mı?

Hayatıma etki eden film Mucize 2.

Tiktok üzerinden hiç birisiyle tartışmaya girdiniz mi?

Tiktok üzerinden tartıştığım yok ama çok menfaatçi insanlar gördüm. Takipçileri yokken sürekli benle yayın yapanlar vardı ve takipçileri Yükseldiği zaman beni takipten çıkaran insanlar gördüm. Kendime kızıyorum bazen herkese iyi olmamak gerekiyor. Ama onların karakterleri böyle

Kerim Yılmaz kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!
Kerim Yılmaz kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!

Hobilerinizden ve fobilerinizden bahseder misiniz?

Hobi olarak müzik dinlemeyi ve söylemeyi çok seviyorum. Fobim yok.

Hayatınızda dönüm noktam oldu dediğiniz bir olay var mı?

Benim hayatım hep zorluklar geçiyordu. İstemediğim işlerde çalışıyordum. Yani sosyal medya benim dönüm noktamdı. Eğer buralara varmasaydım istemediğim işlerde çalışacaktım mecburen.

Birazda enlerden bahsedecek olursak:

Başarılı sosyal medya fenomeni Kerim Yılmaz’ın enlerinden bahsettik:

*En sevdiğiniz renk?

En sevdiğim renk kırmızı.

*En sevdiğiniz yemek?

En sevdiğim yemek pilav fasülye.

*En sevdiğiniz film?

En sevdiğim film Mucize 2.

*En sevdiğiniz ünlü?

En sevdiğim ünlü Cristano Ronaldo.

Kerim Yılmaz sosyal medya hesapları

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni isim reels videoları ile de kısa zamanda fenomen hale gelmiştir. Başarıları ve paylaşımları ile sevilen Kerim Yılmaz paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. İnstagram platformunda geniş bir kitleye hitap eden fenomen isimin şuan bu platformda 128B takipçisi mevcut.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Beril Kayar kimdir? Cam Tavanlar Aylin kimdir?  hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx