Haber

Mahsun Kırmızıgül’ün İhanetiyle Sarsılan Ece Binay, Boşanma Davası Açtı

Reklamlar

Mahsun Kırmızıgül’ün İhanetiyle Sarsılan Ece Binay, Boşanma Davası Açtı ! Genç bir kızla samimi görüntüleri ortaya çıkan ünlü şarkıcı ve yönetmen olan Mahsun Kırmızıgül’ün avukat olan eşi Ece Binay, sosyal medya hesabından ilk önce soy ismini kaldırdı daha sonra ise boşanma davası açtığı öğrenildi. Ünlü şarkıcı Mahsun Kırmızıgül ise bu görüntülerin ardından sessizliğini hala korumaya devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda Bergen filmini izleyen Mahsun Kırmızıgül, sanatçının kendi sesi yerine başrol Farah Zeynep Abdullah’ın sesini kullanmasına büyük tepki göstermesiyle gündemde bomba etkisi yaratırken şimdilerde özel hayatıyla gündemden bir türlü düşmüyor. 2016 senesinde avukat olan eşi Ece Binay ile hayatlarını birleştiren Mahsun Kırmızıgül’ün genç bir kadınla beraber samimi görüntüleri ortaya çıktı.

Mahsun Kırmızıgül’ün Eşi Ece Binay Kırmızıgül Soyadını Sildi

Gündeme düşen bu konuyla alakalı bir açıklama yapamayan ünlü çiftten ilk hamle avukat Ece Binay’dan geldi. Avukat Ece Binay, sosyal medya hesabı İnstagram sayfasından Kırmızıgül soyadını sildi. Kızının eğitimi için Amerika’da olan Ece Binay, boşanma davası açmak için apar topar bir kararla Türkiye’ye geldi.

Reklamlar

“Bu Haberlerin Çıkması Bile Boşanma Sebebi”

Gazeteci İsmail Bayrak’ın haberine göre; hukuki süreci başlattığı ve boşanma dilekçesini hazırlayıp verdiği öğrenilen avukat Ece Binay’ın, yakın çevresine ve akrabalarına “Evlilikler çok dikkatli yaşanılmalı. Böyle olaylara sebep verilmemeli. Bu haberlerin çıkması bile boşanma sebebi zaten. O yüzden boşanıyorum” diye söylenildiği öğrenildi.

Ünlü çiftin bir kızları olduğu için şu an hassas bir dönemden geçtiği ve yaşanılan olayın hala şokunda olduğunu söyleyen avukat Ece Binay’ın, boşanmanın bir an sonuçlanması için büyük çaba gösterdiği öğrenildi. Bu görüntüleri sosyal medyaya düşmesiyle beraber ünlü şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül’ün sevenleri de şoka girdiklerini ve ünlü sanatçıya bu olayı yakıştırmadıklarını dile getirdiler.

Boşanma davası açan avukat Ece Binay’ın sonuna kadar haklı olduğunu söyleyen takipçiler, Mahsun Kırmızıgül’ün böyle birşey yapmaması gerektiğini ünlü çiftin çocuklarının olduğunu ve evliliklerine bir şans daha vermeleri gerektiğini söylediler. Şimdi gözler ileriki zamanlarda ne olacağı ve gerçekten boşanacaklar mı sorusu merak edilmektedir.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar
Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx