Haber

Genç Hayranına Tecavüz Ettiği İleri Sürülen Kurtuluş Kuş Sessizliğini Bozdu: İftira Atılıyor

Reklamlar

Genç Hayranına Tecavüz Ettiği İleri Sürülen Kurtuluş Kuş Sessizliğini Bozdu: İftira Atılıyor! Söylenene göre konserine davet ettiği genç kıza otelde tecavüz ettiği iddiasıyla gündeme bomba gibi düşen ünlü şarkıcı Kurtuluş Kuş, hakkındaki iddialara yanıt verdi. Söylenilen tecavüz iddiasını kesin ve net bir dille yalanlayarak söz konusu kişinin kendisinin saplantılı hayranı olduğunu dile getiren Kurtuluş Kuş,

“En kısa zamanda haklılığım ortaya çıkacaktır” dedi. Son zamanların en popüler isimlerinin en başında gelen ünlü şarkıcının konser amacıyla gittiği Aydın şehrinde İzmir’li bir hayranına otel odasında tecavüz girişiminde bulunduğu ileri sürüldü. Kısa süre içerisinde gündeme bomba gibi düşen Kurtuluş Kuş, sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak açıklamada bulundu.

Tecavüz Ettiği İddia Edildi

Yeni Asır gazetesinde bulunan habere göre, 21 yaşındaki B.Ö., ünlü şarkıcıyla konuşarak ve davet ettiği ileri sürülerek Aydın’daki konserine gittiği söyleniyor. Daha sonra İzmir’den Aydın’a doğru geçen genç kız, ünlü şarkıcının alkollü olmasından dolayı yararlanarak kendisine tecavüz ettiğini ileri sürerek emniyete gidip şikayetçi oldu. Ünlü şarkıcı tarafından mağdur edildiği ve hayatının karardığını dile getiren genç kız, “Kendisi bana sarıldığı anda bakire olduğumu söyleyerek yalvardım. Ama ellerimi zorla tutup tecavüz etti” dedi.

Reklamlar

 

Kurtuluş Kuş Tecavüz İddiasını Yalanladı

Tecavüz iddiasıyla gündeme bomba gibi düşen genç şarkıcı Kurtuluş Kuş, sosyal medya hesabı lan İnstagram hesabından yayınladığı videoda kendisi tarafına iftira atıldığını dile getirdi. Kurtuluş Kuş yaptığı açıklamada “Güne üzerime atılan bir iftira ile uyandım. Öncelikle şunu söylemek istiyorum böyle bir şeyin bizde kesinlikle hiçbir karşılığı hiçbir aslı yoktur Allah’a şükürler olsun.

Takıntılı hayranlarımla bir süredir bir mücadele içerisindeyiz. Kendilerini gerçekten çok seviyoruz ve çoğu zamanda hoşgörüyle karşılıyoruz. Böyle bir şeyin kesinlikle hiçbir savcılık delili olmadan basına yansıması ve böyle bir haberde ismimin geçmesi beni çok üzdü. En kısa zamanda haklılığım ortaya çıkacaktır. Yanımda olan herkese çok çok teşekkür ederim” dedi. Kurtuluş Kuş’un yaptığı paylaşımdan sonra severlerinden “Yanındayız” yorumları geldi. 

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx