Magazin

Memet Özer boşandı mı? Memet Özer kiminle evli?

Reklamlar

Memet Özer ile Mutfakta isimli program ile kısa sürede çok daha fazla geniş kitlelere ulaşan başarılı sunucu hakkında merak edilen birçok konu söz konusudur. 

1971 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Özer’in asıl mesleği Halkla İlişkiler Uzmanlığıdır. Uzun bir süre otel sektöründe çalışmış ve televizyonda yaptığı yemek programı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Televizyon ekranlarında şef, jüri ve sunucu olarak karşımıza çıkmaktadır.  Kendisi öğrencilik yıllarında otelcilik sektöründe çalışmıştır. 2005 senesinde Tülin Şahin ile evlenen yetenekli sunucu 12 yıl sonra 2017 yılında anlaşmalı olarak evliliği sonlandırma kararı almıştır. 2018 yılında ise Verda Özer ile aşk yaşamaya başlamıştır. Gelin Memet Özer hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim. Keyifli okumalar dileriz..

Mehmet Özer boşandı mı? Mehmet Özer kiminle evli?
Memet Özer boşandı mı? Memet Özer kiminle evli?

Memet Özer kimdir?

Memet Özer 1971 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesinin ismi Hayriye babası ise Kemal’dir.  Öğrencilik yıllarında otelcilik sektöründe çalışmış ve burada aşçılığa ilgi duymaya başlamıştır.  Daha sonra bir keiabda müdürlük yapmış ve askere gidene kadar birçok mekanın yöneticiliğini yapmıştır. Kendisinin bir kız kardeşi bulunmaktadır.

Reklamlar

Askerden döndüğü dönemde bir restorant açmış daha sonra Fox TV’nin sunduğu bir teklifi kabul ederek ‘Memet Özer ile Mutfakta’ isimli programda yer almaya başlamıştır. Bu program ile çok geniş kitlelere ulaşmış ve binlerce insanın beğenisini toplamıştır.

2005 yılında Tülin Şahin ile evlenmesi ve 12 yıllık birliktelik anlaşmalı boşanma olarak sonlandırılmıştır. Boşandıktan bir sene sonra 2018 senesinde ise Özer, gazeteci Verda Özer ile aşk yaşamaya başlamıştır. İlişkilerinin şuan devam edip etmediği bilinmemektedir.

Memet Özer aslen nereli?

Başarılı şef ve aşçı Özer’in anne tarafından İstanbul baba tarafından ise aslen Ordulu olduğu bilinmektedir.

Memet Özer boyu?

Son birkaç yıldır gözleri üzerinde toplayan başarılı sunucu ve şef Özer’in boyu bilinmemektedir ve bu konu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Reklamlar

Memet Özer eşi kimdir?

Memet Özer 2005 senesinde Sivaslı olan Tülin Şahin ile dünya evine girmişti. 12 yıl sonra boşanan çift anlaşmalı olarak boşandıklarını dile getirdi. Özer şuanda evli değildir. 2005 senesinde Tülin Şahin ile evlenen yetenekli sunucu 12 yıl sonra 2017 yılında anlaşmalı olarak evliliği sonlandırma kararı almıştır. 2018 yılında ise Verda Özer ile aşk yaşamaya başlamıştır.

Mehmet Özer boşandı mı? Mehmet Özer kiminle evli?
Memet Özer boşandı mı? Memet Özer kiminle evli?

Memet Özer Tülin Şahin?

Tülin Şahin ile 2005 yılında dünya evine giren ve 12 yıl evli kalan Özer, boşandıktan bir sene sonra Verda Özer ile aşk yaşamaya başlamıştır. Şahin ile Özer arasında 11 yaş vardı. Bir süre sonra yapılan röportajda Memet Özer ‘ Son zamanlarda anlaşamıyorduk bu yüzden ayrıldık. Zamanla hayata farklı baktığımız anladık, isteklerimizdeki farklılıklar sorun haline geliyordu’ ifadelerini kullanmıştır.

Boşanmalarından sonra açıklama yapan Tülin Şahin ise bazı konularda Memet Özer’e kırgın olduğunu belirtmiştir. Takipçilerinden gelen bir yoruma yanıt olarak ‘Bu zamana kadar gerçekleri konuşmadığım için herkes kolayca herşeye yorum yapabiliyor’ ifadelerini kullanmıştır. Özer il boşanma aşamasındayken ailesinin Tülin Şahin hakkında bazı iddialar ortaya attığını düşündüğünü belirtmiştir.

Memet Özer alkol bağımlısı mı?

Tülin Şahin ile olan ayrılıkları sonrası hakkında ‘alkolik’ iddiaları çıkan Özer bu iddialara yanıt vermemiştir. Bu iddialar karşısında sessizliğini koruyan Özer kısa bir şekilde Tülin Şahin ile olan ayrılıklarını ve sebeplerini söylemiştir. Bazı iddialara göre ise Memet Özer’in neredeyse her gün alkol aldığı ve Tülin Şahin’in bu durum karşısında ne yapacağını bilmediği için ayrılık gerçekleşmiştir. Fakat diğerlerinde olduğu gibi bu iddialar için de herhangi bir açıklama yapılmamıştır.

Mehmet Özer boşandı mı? Mehmet Özer kiminle evli?
Memet Özer boşandı mı? Memet Özer kiminle evli?

Memet Özer ile mutfakta

Son yıllarda oldukça ilgi çekici olan ve özellikle ev hanımlarının göz bebeği haline gelen ‘Memet Özer ile Mutfakta’ isimli program büyük beğeni toplamıştır. Reyting oranları da yüksek olan bu programda Şef Memet Özer çeşitli tarifler vermektedir. Birçok kişinin beğenerek izlediği bu program sayesinde Memet Özer büyük bir hayran kitlesine ve takipçiye ulaşmıştır.

Memet Özer Instagram adresi

Sosyal medya üzerinden tariflerini, kamera arkası kesitleri ve program fragmanlarını yayınlayan Özer’in bu platformda 52.8K takipçisi bulunmaktadır. Aşağıdaki linkten profiline ulaşabilirsiniz.

Memet Özer İnstagram adresi https://instagram.com/memetozer1907?igshid=YmMyMTA2M2Y=

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zuhal Olcay boşandı mı? Zuhal Olcay kiminle evli? Zuhal Olcay cezaevine mi girdi? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx