Magazin

Mervan Tepelioğlu kimdir?

Reklamlar

Youtube kanalı çok sayıda kişiye ulaşan fenomen Youtuber Mervan Tepelioğlu kısa bir zaman önce video çekmiş bu yüzden mahkemelik olmuştur. Mervan Tepelioğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, boyu, kilosu ve eğitim durumu hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Mervan Tepelioğlu Kaç Yaşında?

Mervan Tepelioğlu 1996 yılının 3 Ağustos tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2020 itibari ile 24 yaşındadır.

Mervan Tepelioğlu Aslen Nereli?

Mervan Tepelioğlu aslen Boluludur.

Reklamlar
Mervan Tepelioğlu
Mervan Tepelioğlu

Mervan Tepelioğlu’nun Gözü Hangi Renktir?

Mervan Tepelioğlu’nun göz rengi kahverengidir.

Mervan Tepelioğlu’nun Saçı Hangi Renktir?

Mervan Tepelioğlu’nun saçı siyahtır.

Mervan Tepelioğlu’nun Boyu

Mervan Tepelioğlu’nun boyu 1.85 cm’dir.

Mervan Tepelioğlu’nun Kilosu

Mervan Tepelioğlu’nun kilosu 73’tür.

Reklamlar

Mervan Tepelioğlu Hangi Burçtur?

Mervan Tepelioğlu 3 Ağustos tarihinde dünyaya geldiği için Aslan burcudur.

Mervan Tepelioğlu - Sunay Sagut
Mervan Tepelioğlu – Sunay Sagut

Mervan Tepelioğlu’nun Sevgilisi kimdir?

Mervan Tepelioğlu yaklaşık 3 yıldır sosyal medya fenomeni Sunay Sagut ile birliktedir.

Mervan Tepelioğlu Üniversite

Mervan Tepelioğlu Üsküdar Üniversitesinde okumuştur.

Mervan Tepelioğlu
Mervan Tepelioğlu

Mervan Tepelioğlu Hakkında

Mervan Tepelioğlu’nun youtube hesabından ucuz araba Türkiye’ye nasıl sokulur şeklinde bir video paylaşması mahkemelik oldu. Çok sayıda takipçisi olan Mervan Tepelioğlu’nun çektiği video, Gümrük Muhafaza ekiplerinin gözünden kaçmamıştır sonrasında Mervan Tepelioğlu mahkemeye verilmiştir.  Mervan Tepelioğlu hangi video yüzünden mahkemelik oldu? Mervan Tepelioğlu’nun yasaklanan videosu izleyiciler tarafından çok merak edilip aratılmaktadır. Mervan Tepelioğlu’nun şimdi kendini nasıl savunacağı da merak edilmektedir. Mervan Tepelioğlu videoları izleyicilerin büyük beğenisini almış ve binlerce takipçi kazanmasını sağlamıştır. Mervan Tepelioğlu koyu bir Beşiktaş taraftarıdır.

Mervan Tepelioğlu’nun youtube hesabındaki videoları birbirinden farklı otomobil videolarıyla 1 milyonun üzerinde takipçisi vardır. Youtube kanalında özellikle yurt dışından aldığı arabalar ile ilgili videolar çekip açıklamalarda bulunmaktadır. Otomobile ilgi duyanlar tarafından çokça takip edilmektedir. Mervan Tepelioğlu koyu Beşiktaş taraftarı olduğunu söylemiştir. Ayrıca motosiklet sürmeyi çok sevdiğini, hayvan sever ve enerji dolu bir insan olduğunu dile getirmiştir. Mervan Tepelioğlu’nun en sevdiği renk mavidir. Ve İstanbul Başakşehir’de oturmaktadır.

Mervan Tepelioğlu ile kendisi gibi Youtuber olan Enes Batur bazı takipçileri tarafından rakip görülmektedir. Ancak iki fenomenin çektiği videoların içeriği birbirinden tamamen farklıdır. Mervan Tepelioğlu’nun youtube hesabındaki ismi MervanT şeklindedir. Kanalının 1 milyon 63 bin abonesi vardır, ciddi bir takipçi sayısına sahiptir. Instagram hesabının ise ismi Mervan şeklindedir. Hesabının 679 bin takipçisi vardır.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx