Magazin

Merve Çağıran kimdir? Kalp Yarası Hande kimdir?

Reklamlar

Merve Çağıran başarısı ve yetenekleri ile ekran başındakileri ve sosyal medya kullanıcılarını kendine hayran bıraktırmaya devam ediyor. ATV ekranlarında Kalp Yarası dizisinde hayat verdiği, Hande karakteriyle çok sevilen Merve Çağıran izleyiciden tam not aldı. Başarılı oyunculuğu ile oldukça sevilen Çağıran sosyal medyada da trend haline geldi. Başarılı oyuncunun hayranları güzel hakkında sıkı bir araştırmaya giriştiler.

Merve Çağıran kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Merve Çağıran kimdir? Kalp Yarası Hande kimdir?
Merve Çağıran kimdir? Kalp Yarası Hande kimdir?

Merve Çağıran kimdir?

ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kalp Yarası dizisinde hayat verdiği Hande Velioğlu karakteri ile hem sosyal medya dünyasının hem de ekranların beğenilen isimlerinden birisi haline gelen Merve Çağıran 13 Temmuz 1992 tarihinde Balıkesir’de dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini küçük yaşta ailesi ile birlikte taşındığı İzmir’de gerçekleştiren başarılı isim hayallerinin peşinden gitmeye karar vererek oyuncu olma yolunda ilk adımlarını atmıştır.

Reklamlar

35.5 Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri aldıktan sonra ekranların karşısına geçmiştir. Ekranlara ilk defa 2010 yılında yayınlanan Tek Türkiye dizisi ile merhaba diyen başarılı oyuncu burada göstermiş olduğu oyunculuk yetenekleri ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmiş daha sonrasında Şefkat Tepe, Kaçak Gelinler gibi birçok farklı yapımda rol almıştır. Başarılı oyuncunun asıl yıldızının parladığı nokta ise Aytaç Çiçeğin yönetmenliğini yaptığı Kalp Atışı dizisinde hayat verdiği İpek karakteri ile olmuştur. Son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisinde Hande Velioğlu karakterine hayat veren başarılı oyuncu eşsiz performansı ile herkesi kendine hayran bıraktı.

Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı oyuncunun hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Bir dönem Kalp Atışı dizisinde rol arkadaşı olan Burak Ceylan ile aşk yaşayan sosyal medya fenomeni oyuncu daha sonrasında ilişkilerini noktalama kararı almışlardı.  2020 yılında ise Duygu Kumarki den boşanan İsmail Hacıoğlu ile beraber olduğunu duyurmuştu. Yaklaşık bir buçuk yıla yakın aşk yaşayan başarılı iki oyuncu ilişkilerini noktalama kararı aldıklarını sosyal medyada takipçilerine duyurdu

Merve Çağıran kimdir? Kalp Yarası Hande kimdir?
Merve Çağıran kimdir? Kalp Yarası Hande kimdir?

Merve Çağıran kaç yaşında?

Son zamanların en beğenilen dizisi olan Kalp Yarası’da hayat verdiği Hande karakteri ile oldukça sevilen ve dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu adına fan sayfaları dahi açılmaya başlandı. Kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaşmayı başaran ünlü fenomenin takipçilerinin en merak ettiği konu ise oyuncunun yaşı oldu. 13 Temmuz 1992 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 29 yaşında.

Merve Çağıran aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz fenomenin takipçilerinin en merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin nereli olduğu oldu. Bizler de takipçilerimizin istekleri doğrultusunda araştırmalarımızı yaptık ve bulduk. Başarılı oyuncu aslen Balıkesirlidir.

Reklamlar

Merve Çağıran hangi burç?

Kalp Atışı dizisinde hayat verdiği Eylül’ün kardeşi İpek karakteri ile oldukça sevilen ve izleyici tarafından övgülere boğulan başarılı oyuncu aynı zamanda dijital platformlarda da geniş hayran kitlelerine ulaşamaya devam ediyor. Takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise ünlü oyuncunun burcu oldu. 13 Temmuz 1992 tarihinde dünyaya gelen ünlü sosyal medya fenomeni oyuncu aynı zamanda bir Akrep burcu erkeği

Merve Çağıran’ın fiziksel özellikleri

Ekranların başarılı isimi Çağıran’ın takipçilerinin merak ettiği bir kaç detaya siz değerli takipçilerimiz için değindik.

Merve Çağıran saç rengi?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında saç rengi ne? sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Başarılı isimin saç rengi normalde Kahve tonlarıdır. Ancak sıklıkla kendisi sarı karamel tonları tercih etmektedir.

Merve Çağıran göz rengi?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında göz rengi ne? sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Başarılı isim Ela göz rengine sahip.

Merve Çağıran’ın boyu ve kilosu?

Sosyal medya paylaşımları ile ses getiren, dizide ki asil duruşu yürek hoplatan başarılı oyuncu Çağıran’ın takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise boyu ve kilosu oldu. 172cm uzunluğunda olan yakışıklı oyuncu 60g ağırlığında.

Merve Çağıran’ın sevgilisi var mı?

Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı oyuncunun hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Bir dönem Kalp Atışı dizisinde rol arkadaşı olan Burak Ceylan ile aşk yaşayan sosyal medya fenomeni oyuncu daha sonrasında ilişkilerini noktalama kararı almışlardı.  2020 yılında ise Duygu Kumarki den boşanan İsmail Hacıoğlu ile beraber olduğunu duyurmuştu. Yaklaşık bir buçuk yıla yakın aşk yaşayan başarılı iki oyuncu ilişkilerini noktalama kararı aldıklarını sosyal medyada takipçilerine duyurdu.

Merve Çağıran ailesi

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında ailesi kim? Sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Merve Çağıran kimdir? Kalp Yarası Hande kimdir?
Merve Çağıran kimdir? Kalp Yarası Hande kimdir?

Merve Çağıran babası

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında babası kim? Sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Merve Çağıran annesi

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında annesi kim? Sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Merve Çağıran’ın kardeşi var mı?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında kardeşi var mı? sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Kalp Yarası dizisinin Hande’si tek çocuk.

Merve Çağıran’ın mesleği ne?

Güzelliğinin yanı sıra başarıları ile de dikkatleri üzerine çeken Çağıran, oyunculuk mesleğinde kayda değer bir noktaya ulaşmıştır.

Merve Çağıran’ın yer aldığı dizi ve filmler

Ekranlara ilk defa 2010 yılında yayınlanan Tek Türkiye dizisi ile merhaba diyen başarılı oyuncu burada göstermiş olduğu oyunculuk yetenekleri ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmiş daha sonrasında Şefkat Tepe, Kaçak Gelinler gibi birçok farklı yapımda rol almıştır. Başarılı oyuncunun asıl yıldızının parladığı nokta ise Aytaç Çiçeğin yönetmenliğini yaptığı Kalp Atışı dizisinde hayat verdiği İpek karakteri ile olmuştur. Son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisinde Hande Velioğlu karakterine hayat veren başarılı oyuncu eşsiz performansı ile herkesi kendine hayran bıraktı.

 • 2021 – Kalp Yarası (Hande Velioğlu) (TV Dizisi)
 • 2019 – Çocuk (TV Dizisi)
 • 2018 – Kaybedenler Kulübü Yolda (Sinema Filmi)
 • 2018 – Çarpışma (Meral) (TV Dizisi)
 • 2018 – Bozkır (Nihal) (İnternet Dizisi)
 • 2017 – Kalp Atışı (İpek Erdem) (TV Dizisi)
 • 2017 – Fi (Ceren) (İnternet Dizisi)
 • 2016 – İkimizin Yerine (Sevil) (Sinema Filmi)
 • 2016 – Aşk Laftan Anlamaz (İpek) (TV Dizisi)
 • 2015 – Tatlı Küçük Yalancılar (Janset) (TV Dizisi)
 • 2015 – Bizim Hikaye (Başörtülü Kız) (Sinema Filmi)
 • 2014 – Kaçak Gelinler (TV Dizisi)
 • 2014 – Küçük Gelin (Havin) (TV Dizisi)
 • 2014 – Hıyanet Sarmalı (TV Dizisi)
 • 2014 – Ötesiz İnsanlar (TV Dizisi)
 • 2013 – Nizama Adanmış Ruhlar
 • 2013 – Şefkat Tepe (Dicle) (TV Dizisi)
 • 2012 – Farklı Desenler (Vicdan) (TV Dizisi)
 • 2011 – Elde Var Hayat (Ayşegül) (TV Dizisi)
 • 2010 – Tek Türkiye (TV Dizisi)
Merve Çağıran kimdir? Kalp Yarası Hande kimdir?
Merve Çağıran kimdir? Kalp Yarası Hande kimdir?

Kalp Yarası Hande kimdir?

ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisinde Hande Velioğlu karakterine hayat veren başarılı oyuncu eşsiz performansı ile herkesi kendine hayran bıraktı

Merve Çağıran ne kadar kazanıyor?

Kalp Yarası dizisinde hayat verdiği Hande karakteri ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Merve Çağıran estetik mi yaptırdı?

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin estetik yaptırıp yaptırmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Merve Çağıran telefon numarası ne?

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin telefon numarası oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Merve Çağıran nerede oturuyor?

 Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu güzelin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise başarılı fenomenin nerede oturduğu oldu. Başarılı fenomen İstanbul’da yaşıyor.

Merve Çağıran Aşk Laftan Anlamaz

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomeni oyuncu Aşk Laftan Anlamaz dizisinde rol almıştır.

Merve Çağıran Kalp Atışı

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomeni oyuncu Kalp Atışı dizisinde rol almıştır.

Merve Çağıran Kalp Yarası

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomeni oyuncu Kalp Yarası dizisinde rol almıştır.

Merve Çağıran İnstagram

İnstagram hesabında mervecagıran hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Çağırsn’ın instagram da ise 1.9M takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx