Magazin

Metin Pıhlıs evli mi? Metin Pıhlıs oynadığı diziler?

Reklamlar

Metin Pıhlıs 1992 yılının Şubat ayında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Lise ve Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra BKM Mutfak ekibine katılmıştır ve 2019 yılında Gamzenur Ergun ile dünya evine girmiştir. Birçok sosyal medya platformunda oldukça aktif şekilde rol almaktadır.

Metin Pıhlıs hakkında merak edilen birçok soruyu sizler için yanıtladık. Öncelikle gelin biraz kendisini tanıyalım daha sonra ise merak edilen tüm soruların yanıtlarına bakalım. Keyifli okumalar..

Metin Pıhlıs evli mi? Metin Pıhlıs oynadığı diziler?
Metin Pıhlıs evli mi? Metin Pıhlıs oynadığı diziler?

Metin Pıhlıs kimdir?

Metin Pıhlıs 29 Şubat 1992 tarihinde Antalya’da dünyaya gelmiştir. Kendisi oyunculuğa lise yıllarında okulun tiyatro kolunda yer alarak başlamıştır. Lise öğrenimini Atilla Konuk Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Daha sonra Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası bölümünü kazanmış ve bu bölümden mezun olmuştur. Buradan mezun olduktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde konservatuarı kazanmıştır. Buradaki eğitimini bitirir bitirmez en büyük hayali olan BKM Mutfak ekibine seçilmiştir. Ailesi hakkında annesinin Zeynep isminde olduğu babasının ise Antalya’da PLS Isıtma Soğutma Sistemleri isminde bir şirketi olduğu bilinmektedir.  Metin Pıhlıs 2019 yılında Gamzenur Ergün ile dünya evine girmiştir.

Reklamlar

Metin Pıhlıs kaç yaşında?

1992 yılında Şubat ayının 29. Günü dünyaya gelen başarılı oyuncu 2022 yılının Şubat ayı itibariyle 30 yaşındadır ve balık burcudur.

Metin Pıhlıs aslen nereli?

29 Şubat 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Pıhlıs’ın aslen Ankaralı olduğu bilinmektedir.

Metin Pıhlıs hangi burç?

29 Şubat 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Pıhlıs, Balık burcudur.

Metin Pıhlıs evli mi? Metin Pıhlıs oynadığı diziler?
Metin Pıhlıs evli mi? Metin Pıhlıs oynadığı diziler?

Metin Pıhlıs boy kilo?

Başarılı oyunculuğu ve samimi tavırlarıyla dikkat çeken Pıhlıs’ın fiziksel özellikleri de oldukça merak edilmektedir. Yakışıklı ve sempatik oyuncu 1.84 boyunda ve 75 kg ağırlığındadır.

Reklamlar

Metin Pıhlıs Emircan İğrek?

Twitch platformunda bir yayında Emircan İğrek ile bir araya gelen Metin Pıhlıs ‘ Akşamcı’ isimli şarkıya eşlik etmişti. Bu yayını izleyen herkes performanslarından oldukça etkilenmişti. Metin Pıhlıs’ın yayındaki hareketleri ise birçok izleyiciyi kahkahalara boğmuştu. Eğlenceli dakikalar geçiren izleyiciler ve yayında şarkı söyleyen ikilinin birçok videosu YouTube’da mevcuttur.

Metin Pıhlıs eşi?

Metin Pıhlıs ile Gamzenur Ergun 2019 yılında Antalya’da Larena Beach’te bir nikah töreni ile dünya evine girmiştir. Nikah sonrasında Dj performansı ile eğlendikleri bilinmektedir.

Metin Pıhlıs mesleği

Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası bölümünden mezun olan Metin Pıhlıs, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde konservatuarı kazanmıştır. Buradaki eğitimini bitirir bitirmez en büyük hayali olan BKM Mutfak ekibine seçilmiştir.

Metin Pıhlıs oynadığı diziler?

Metin Pıhlıs’ın oynadığı dizi ve filmler şu şekilde sıralanabilir;

  • Şiddet İçerikli Hayat Muhasebesi (kısa film)
  • Kalp Atışı
  • Organize İşler: Sazan Sarmalı
Metin Pıhlıs evli mi? Metin Pıhlıs oynadığı diziler?
Metin Pıhlıs evli mi? Metin Pıhlıs oynadığı diziler?

Metin Pıhlıs Sihirli Annem

Metin Pıhlıs, Survivor Nisa benzetmeleri hakkında oldukça mizahi bir şekilde tepki vermişti. Twitter’da kendisi ile Survivor Nisa’nın fotoğrafını paylaşarak ‘ çıldırıcam çok benziyoruz’ ifadelerini kullanmıştı. Daha sonra sihirli annem oyuncularından Cem’e çok benzetilmişti ve bu konu sosyal medyada gündem haline gelmişti. Birçok kişi o olduğuna eminim gibi ifadeler kullansa da Pıhlıs bunun gerçek olmadığını ifade etmişti . Twitter üzerinden yaptığı açıklamada ise ‘ Bu süreçte yanımda olan sevgili eşime ve ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. 2.5 hafta Survivor Nisa gibi dolaştım bu olayı aşamadığım için. Artık Sihirli Annem Cem olduğumu biliyorum ‘ ifadelerini kullandı.

Metin Pıhlıs YouTube

Sosyal medya platformlarını oldukça aktif kullanan ve birçok sosyal medya mecrasında hesabı bulunan Pıhlıs’ın devamlı olarak içerik ürettiği ve bunları kanalında seyircileri ile buluşturduğu bir YouTube kanalı mevcut. YouTube kanalında kamera arkası görüntülere yer veriyor. Ayrıca Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli programda yer alan birçok oyuncu ile de videoları mevcut. Günlük vlog ve arkadaşları ile sohbetlerini de paylaştığı bu YouTube kanalında ise 222B takipçisi bulunuyor.  Gittiği yerleri, düğünleri, tatilleri, skeç yazma sürecini, programda kendisine eşlik eden arkadaşları ile olan muhabbetlerini sıkça görebileceğiniz bu kanalda Metin Pıhlıs oldukça aktif bir şekilde paylaşım yapıyor.

Metin Pıhlıs Twitch

YouTube kanalının ve diğer sosyal medya hesaplarının yanı sıra Pıhlıs Twitch platformunda da karşımıza çıkmaktadır. Kendisi Twitch platformunda bir yayıncı olarak yer almaktadır ve yayınları gerçekten geniş kitleler tarafından izlenmektedir. Birçok insanın katıldığı yayınlarında yine kendinden ödün vermeyerek eğlenceli ve komedi dolu bir yayın yapan Pıhlıs’ın bu platformda 83B takipçisi bulunmaktadır.

Metin Pıhlıs Instagram adresi

Sosyal medyayı aktif olarak kullandığı bilinen Pıhlıs’ın birçok sosyal medya platformunda hesabı bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Instagram platformudur. Instagram hesabını da oldukça aktif şekilde kullanan Metin Pıhlıs’ın bu hesabında 157B takipçisi bulunmaktadır. Aşağıdaki linkten profiline ulaşabilirsiniz.

Metin Pıhlıs Instagram adresi https://www.instagram.com/metinpihlis/?hl=tr

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Gülşen Bubikoğlu kızı? Gülşen Bubikoğlu kimle evli? Gülşen Bubikoğlu son hali ? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx