Magazin

Nilgün Nazlı Kimdir?

Reklamlar

Nilgün Nazlı kimdir konulu yazımız ile Züürt Ağa filmi ile herkes tarafından sevilen oyuncuyu yakından tanıyacağız. Nilgün Nazlı eski Türk filmlerinde rol alan bir oyuncudur. Şimdilerde oynadığı bir film veya dizi yoktur. Nilgün Nazlı kimdir, kaç yaşındadır, burcu, kariyeri, rol aldığı diziler, filmler gibi hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Nilgün Nazlı Kaç Yaşında?

Nilgün Nazlı 1968 yılında doğmuştur. 2020 itibari ile 52 yaşındadır.

Nilgün Nazlı Doğum Tarihi

Nilgün Nazlı 23 Haziran 1968 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Reklamlar

Nilgün Nazlı Hangi Burç?

Nilgün Nazlı Yengeç burcudur.

Nilgün Nazlı Kariyeri

Nilgün Nazlı’nın ilk oyunculuk deneyimini henüz 16 yaşında iken Uç Güzel Güvercinim sinema filmi ile olmuştur. Filmde Belkıs karakterini canlandırmıştır. Özellikle sinema dünyasında Şener Şen ile birlikte rol aldığı film Züğürt Ağa ile çok sevilmiştir. Sonrasında bir kaç sinema ve dizide rol almış ancak günümüzde oyuncu hakkında güncel bilgilere ulaşılamamaktır.

Nilgün Nazlı’nın Oynadığı Sinema ve Diziler

Nilgün Nazlı 1984 yılında Uç Güzel Güvercinim sinema filminde Belkıs karakteri ile beyaz perdede rol almıştır. Aynı yıl 1984’te Yosma isimli sinema filminde Filiz karakterini canlandırmıştır. 1985 yılında Acımak isimli dizide Feriha karakteri ile ekranlara gelmiştir.

1985 yılında Kanun Adamı isimli film ile aynı yıl, Katiller de Ağlar isimli film ile beyaz perdeye gelmiştir. Nilgün Nazlı 1985 yılında Kuyucaklı Yusuf isimli sinema filminde Kübra karakterini canlandırmış. 1985 yılında Züğürt Ağa isimli sinema filminde rol Kiraz karakteri almıştır.

Reklamlar
İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx