Haber

Oğulcan Engin, Annesi Seda Sayan’ın Nikahına Katılmadı !

Reklamlar

Oğulcan Engin, Annesi Seda Sayan’ın Nikahına Katılmadı ! Oğulcan Engin, “Sessiz sedasız evlen” dediği annesi Seda Sayan’ın dün akşam İstanbul’da yapılan nikah törenine katılmadı. Konu ile alakalı Seda Sayan’dan ve oğlu oğulcandan henüz bir açıklama gelmedi. Çalışmalarının yanı sıra yaptırdığı estetik operasyonlar ve özel hayatıyla gündemden düşmeyen ünlü sunucu ve şarkıcı Seda Sayan, dün akşam kendisinden 24 yaş küçük olan Çağlar Ökten ile sessiz sedasız evlendi. Annesinin ilişkilerine karşı olan Oğulcan Engin yaptığı hareketle herkesi şaşkına çevirdi.

Sessiz Sedasız Evlendiler

Seda Sayan, geçtiğimiz aylarda birlikte çalıştığı iş arkadaşı müzisyen Çağlar Ökten’den evlilik teklifi almıştı. Daha önce 6 kere evlenen 59 yaşındaki ünlü sanatçı Seda Sayan, kendisinden tam 25 yaş küçük müzisyenle evlilik hazırlıklarına hemen başlamıştı.

Çiçeği burnunda taze çift mayıs ayında Prag’da yapılması planlanan düğünü Seda Sayan’ın ekibinin vizede yaşadıkları sorun ve sıkıntı sebebiyle İstanbul’da gerçekleşti. Seda Sayan’ın nikah şahitliğini Safiye Soyman ve Esra Özmen, Çağlar Ökten’in ise Faik Öztükr ve Fuat Özdolgun yaparken nikaha çiftin yakın arkadaşları katıldı. Davetliler arasında Seda Sayan’ın arkadaşları ve birçok ünlü isim bulunuyordu.

Reklamlar

Oğulcan Engin ‘den Annesine Evlilik Şartı

Ünlü sanatçı Seda Sayan’ın Sinan Engin’le evliliğinden dünyaya gelen oğlu Oğulcan, annesinin yaptığı bu evliliğe karşı çıktı. Annesinin özel hayatıyla ilgili gündeme gelmesinden oldukça rahatsız olan Oğulcan Engin, geçtiğimiz günlerde Seda Sayan’a “Sessiz sedasız evlen” diyerek şart koyduğu iddia edildi.

Oğulcan Engin Annesinin Nikahına Katılmadı

Bir türlü kararından dönmeyen Engin, annesinin İstanbul’da düzenlenen nikah törenine katılmadı. Oğulcan Engin, bu konuyla alakalı hiçbir açıklamada bulunmadı. Annesinin nikah törenine katılamayan Oğulcan Engin, sosyal medya gündeme oturan olaylardan biri oldu.

Sosyal medyada ikiye ayrılan Seda Sayan severlerden bir taraf “Keşke annesinin yanında olsaydı.” derken diğer taraf ise “Annesinin evliliklerinden çocukta yıldı. Haklı buluyoruz.” yorumlarında bulundular. İleriki zamanlar da Seda Sayan açıklamada bulunacak mı merak ediliyor. Seda Sayan nikah töreninde giydiği gelinliği magazin sayfalarında gündeme gelen bir diğer konu oldu. İşlemeli ve sade gelinliği herkes tarafından çok beğenildi. 

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar
Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx