Haber

Petek Dinçöz’ü Çabuk Unuttu! Serkan Kodaloğlu Yeni Aşkıyla Yakalandı !

Reklamlar

2014 senesinde hayatlarını birleştirdiği ünlü şarkıcı ve sunucu Petek Dinçöz’den geçtiğimiz günlerde boşanan iş adamı Serkan Kodaloğlu (48), önceki gece Tarabya’da ünlü bir mekânda 2018 Best Model of the World birincisi olan İman Casablanca isminde genç kadın ile görüntülendi. Ünlü iş adamı Serkan Kodaloğlu, geçtiğimiz haftalarda ayrıldığı eski eşi Petek Dinçöz’ü çabuk unuttuğu iddia ediliyor. Serkan Kodaloğlu, güzel ve genç bayanla baş başa yemek yerken görüntülendi.

Baş Başa Romantik Yemek

Serkan Kodaloğlu, Yasak Elma, Uykusuzlar Kulübü ve Baraj gibi güzel projelerden yer alan ve tanınan 2018 Best Model of the World birincisi olan İman Casablanca ile baş başa yemek yerken ve sohbet ederken görüntülendi. Tarabya’da ünlü bir restoranda buluşan ikilinin keyifli halleri ve hoş sohbeti dikkatleri çekti.

Kaçmaya Çalıştılar Ama Olmadı

Basın çalışanlarına görüntü vermemek için fazla çaba gösteren ikili, ünlü mekanın arka kapısından kaçmak istese de başarılı olmadılar. Basın mensubu arkadaşlarımız tarafından kaçarlarken görüntülendiler.

Reklamlar

“Petek’ten Boşanacağım Hiç Aklıma Gelmezdi”

Serkan Kodaloğlu, geçtiğimiz günlerde “Petek Dinçöz’den günün birinde boşanacağım hiç aklıma gelmezdi.” sözlerini söylemişti. Ünlü şarkıcı ve sunucu Petek Dİnçöz, boşanma davası sonrası oğlu İrfan Aslan ile beraber Miami’ye yerleşme kararı aldığını sevenleri ile paylaşmıştı.

Serkan Kodaloğlu Kimdir?

1974 senesinde dünyaya gelen iş adamı Serkan Kocaoğlu, İrfan Home Mağazalar Zinciri yönetim kurulu başkanıdır. İş insanı Serkan Kodaloğlu aslen Ispartalı’dır. Daha önce sosyal medyada ismi Hadise ve Esra Sönmezer gibi isimlerle yan yana getirilmiştir. Petek dinçöz ile evliliğinden 2015 doğumlu irfan aslan koloğlu adında bir evladı vardır.

İman Casablanca Kimdir?

Fas asıllı Arap model ve dizi film oyuncusu 1.75 santim boyuna sahiptir. 1999 senesinde Fas’ta doğan babası, komiser ve annesi ise Fransızca öğretmeni olan bir aileye sahiptir. Fas ülkesinde matematik mühendisliği okuyan İman Casablanca Arapça, Fransızca, Türkçe ve Farsça olmak üzere toplamda 4 dil bilmektedir. 2018 senesinde ise Best Model of the World birincisi seçilmiştir.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar
Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx