Magazin

Oğulcan İnan kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!

Reklamlar

Oğulcan İnan, İnstagram platformunda ürettiği içerikler ile kısa zaman içerisinde yükselişe geçen fenomen isim hakkında tüm detaylar! Paylaşımları ve oyunculuğu kısa süre içerisinde hızla yükselen ve geniş hayran kitlelerine ulaşan sosyal medya dünyasının trend isimlerinden birisi olan Oğulcan İnan İnstagram platformunda geniş hayran kitlelerine ulaşmaya devam ediyor.

Oğulcan İnan kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını siz değerli okuyucularımız için kendisiyle yaptığımız keyifli röportajımız sayesinde yazımızda derledik.

Oğulcan İnan kimdir?

Oğulcan İnan Ankara’nın Altındağ semtinde doğmuş, büyümüş hala da orada yaşayan ve hayatın getirdiği tüm zorlu iniş çıkışlar onu etkilemeden her geçen gün kendine biraz daha bir şeyler katarak buralara gelmiş bir adam.

Reklamlar

Kullanıcı isminizi neye göre seçtiniz?

Kullanıcı adımı isim ve soyismimi baz alarak seçtim tabi ki de.

Kaç yaşındasınız?

21 yaşındayım.

Aslen nerelisiniz?

Aslen Samsun Vezirköprülüyüm hayatımın bir dönemini de bur da geçirmiş bulunmaktayım.

Hangi burçsunuz? Burçlara inanıyor musunuz?

Burçlara inanırım ve anlaşıldığı üzere Aslan burcuyum.

Reklamlar

Boyunuzu ve kilonuzu öğrenebilir miyim?

184 boyunda 74 kiloyum.

Eğitim hayatınız nasıl gidiyor?

Her geçen gün kendime sanat adına bir şeyler daha katarak konservatuvar hazırlığı yapıyorum. Umarım gelecek yıl orada olacağım🙏 Konservatuvar bittikten sonra da istekli olduğum bir bölümde Felsefe, yeterli vaktim olursa ki elimden geleni yapacağım bir sonraki okumak istediğim bölüm budur. 

İnstagram platformunda içerik üretmeye nasıl başladınız? Bu konuda sizi destekleyen insanlar oldu mu?

Aslına bakarsanız sosyal medya başlangıcım İnstagram değildi, TikTok da başlayıp İnstagramla devam ettim ardından Youtube. Aslında sosyal medya içerik üreticiliği bir anda karşılaştığımız çok güzel bir iş haline geldi, bu yolda elbette destekleyenlerde oldu desteklemeyenlerde ama öncelikle şundan bahsetmek isterim; Funnyhousetr olarak 2021 Mart ayları hocalarımızın da sunduğu teklifle böyle bir işe kalkışmak istedik tabi ki benim bundan önce ses, sinematik, ışık, bom operatörlüğü yapıyordum kamera önüne ne kadar alıştıysam aslında bunun en büyük nedeni kamera arkasında bir 3 yılı devirmem oldu. 

Nasıl fenomen oldunuz?

Fenomen olmamız biraz zaman aldı önceden Boxparagon adlı kanalda film dizi anlatıyorduk ve o nedensiz bir sebepten tutmadı çok büyük prodüksiyonumuz vardı gene Paragon yapım ve Box paragon olarak toplantı alıp böyle bir şey deneyelim dedik ve funnyhousetr kanalını kurduk orda da hocalarımız Burcu ile beni kamera önünde denemek istedi hiç bir eğitimimiz olmadığı halde doğal ve sıcaklığımızla tutulduk sevildik .

İnstagram platformunda tasvip etmediğiniz kişiler var mı?

Tasvip etmediğim bir sosyal medya fenomeni yok. Yani herkes bir yol tutturmuş gidiyor başarılar dilerim hepsine.

Takipçilerinize bir mesaj vermek ister misiniz?

Takipçilerime vereceğim mesaj inanın her zaman inanın hayal kurun hayalinizin gerçekleşmesi için çok çalışın çok okuyun.

Sosyal medyadan bir kazancınız var mı?

Sosyal medyadan bir kazancımızın olduğu söylenemez aslında. Bu mecra güzel işleri kaldıramayacak insanlarla dolu ama tabi bu zevk ve renk meselesi gibidir. Kimse karışamaz ama bir gün çok güzel kazançlar elde edeceğimizi düşünüyorum.

İlginizi çekebilir: Sibel Şişman kimdir

Hayallerinizden bahseder misiniz?

Her insanın yatmadan önce kurduğu bir hayal vardır benimkisi ise bu meslekti. Kendimi gösterip oyunculuğum adına bir şeyler yapabilmemdi. Çünkü ben bir yeteneğim olduğunu hissediyordum. Fakat bunu dışa vuramıyordum. İnsanların elinden tutan olmuyor, yani eğitim sistemi gibi aslında ailelerinde sizi zorladığı şeyler oluyor bundan bir şey olmaz yapamazsın boşver olum gereksiz işler ama ben bu iş için: Yeri geldi ailemi, yeri geldi herkesi karşıma aldım. Şuan olsa gene alırım bence insanlara bir şeyler dayatılmamalı.

İnsanlar mutlu olacağı işler yapmalı ben çok mutluyum bu işi yaptığım için. Herkesin mutlu olduğu işlerde mutlu bir dünya görmek hayalim ve ilerde çok güzel projelere imza atıp onlardan güzel getiriler sağladığımda çocukların istediği yönde büyütülmesi için yetenekli insanların elinden tutmak istiyorum. Belki bizim elimizden çok geç tutuldu aslında insanında birinin elinden tutmasını beklemesi saçma ben buraya gelene kadar yapmadığım meslek kalmadı, tanışmadığım insan kalmadı, hep buraya gelebilmek için inanın inanın insanlar inansın abi hayal kursun emin olun bir gün oluyor ama ne olursa olsun geldiğin yeri unutma yoksa gideceğin yolda kaybolursun bu hayat felsefemdir.

Oğulcan İnan kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!
Oğulcan İnan kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!

Her ne yaşarsanız yaşayın güçlü kalmaya çalısın, hayal kurun bedava çünkü zararı yok sizi mutlu eder. Şimdi diyenler oluyor illaki bu devirde hayal mi kurulur bizim baktıklarımız var şöyle böyle yalnız ben hayal kurarken de evimi kendim geçindiriyordum yoruluyor muydum çok fazla ama savaştım ve kazanmaya doğru gidiyorum.

Bazı şeyler yapılabiliyor nasıl iş yapılıyor ise hayalinin peşinden gidip diğer sıkıntılarını da çözmen çözümlemen lazım bu yolda sana çok yapamazsın diyen olacak sen sadece gül geç ben güldüm geçtim ve şuan beni çok seven bir kitlem var. Nereye gitsem 10 kişiden 1 tanıyor seviyor insanlar sizi çekemez. Bu en yakının bile olsa iyi bir yere gelince delirir çıldırır o zaman daha iyi yerlere gelip kafayı yedirelim sağlıcakla kalın.

Gelecekteki hedefleriniz neler?

Gelecek de ki hedefim en iyi erkek oyuncu ödülünü almak. Orda sadece gurur göz yaşı ve tebessümü ile o yüce armağanı kaldırmak olacak ben başardım demek.

Tiktok üzerinden hiç birisiyle tartışmaya girdiniz mi?

Tiktok üzerinden bir tartışmaya girmedim bu konuları sevmiyorum. Ne kadar Tiktok fenomeni olsam da benim işim ile diğer fenomen kardeşlerimin işi farklı.

Hangi takımlısınız?

Beşiktaşlıyım.

Kaç kardeşsiniz?

2 kardeşiz.

Oğulcan İnan kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!
Oğulcan İnan kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!

Hobilerinizden ve fobilerinizden bahseder misiniz?

Hobilerime gelecek olursak: Müzik dinlemek, araştırmak, insanlarla diyalog kurmak ve yeni insanlar tanışmayı çok seviyorum. Fobim yok ama karanlık da uyuyamam kendimi güvende hissetmediğim sürece uyuyamıyorum.

Sizi etkileyen film yada bir kitap var mı?

Hayatımda etki eden film ve beni etkileyen kesinlikle 7. Koğuştaki Mucize bana hiç ummadığın anda gelebilecek mucizeleri inandırdı ve doğru ile her zaman kazanabileceğimi hatırlatıyor. Hayatımı değiştiren kitaplardan beni etkileyen kitap kesinlikle Tehlikeli Oyunlar Oğuz Atay. Oğuz Atay benim bir yazar olarak değil de bir abi olarak gördüm her kendimi boşluk da hissettiğimde kitabından bir sayfayı açıp orda boşluğu dolduracak kadar çok severim yani 

Hayatınızda dönüm noktam oldu dediğiniz bir olay var mı?

Dönüm noktam şöyle oldu: Ben Samsunda ormanda çalışıyordum. Amcanların yanında ormanda sterlik odun satardık. 1.5 sene onların yanında çalıştım sonra Ankara’ya geldim tabi iş boşluğuna düştüm. Bir kursa girdim Mikrodenetliyici programcılığı kursuna girdim. Orda kendimi baya geliştirdim. Adobe programları kullanmaya başladım. İşimden alakasız olarak hocalar baya beğendi kendimi o alanda da geliştirdim.

Sonra merkez vardı belediyeye bağlı oraya gittim. Spora başladım spora gittiğimin 5.’inci günü 11 yaşımda gittiğim tiyatro hocamla karşılaştım. Kendisi ile konuştuk sohbet ettik tekrardan tiyatroya başlama hevesi geldi. Tiyatroya gitmeye başladım. Orda gece bir haber geldi Paragonun kurucularından olan Muhammet hocanın kafasına dekor düşmüş gece apar topar hastaneye gittim. Yanlarına paragonun diğer kurucusu Ozan hoca ile tanışmam orda oldu. Birbirimizden pozitif bir enerji aldık yarın set var gel dedi bende nasıl mutluyum tekrardan oynayabileceğim şöyle falan diye sabah gittim.

Çaydanlığı elime verdiler al çay demle dediler 😂😂😂 hayallerim suya düştü. Ama bir yandan da sevindim sonra çaydan sese, ses den ışığa, ışık dan hayalim olan oyunculuğa kavuştum. Dediğim gibi hayal kurdum ama hayalim kolay gerçekleşmedi, ben çok uğraştım çalıştım hiç bir zaman vazgeçmedim vazgeçmemde sonu ne olursa olsun işte benimde dönüm noktam bu.

Birazda enlerden bahsedecek olursak:

Başarılı sosyal medya fenomeni güzel Oğulcan İnan’ın enlerinden bahsettik:

*En sevdiğiniz renk?

En sevdiğim renk Siyah.

*En sevdiğiniz yemek?

En sevdiğim yemek Karnıyarık.

*En sevdiğiniz film?

En sevdiğim film 7. Koğuştaki Mucize

*En sevdiğiniz kitap?

En sevdiğim kitap ise Oğuz Atay Tehlikeli Oyunlar

*En sevdiğiniz ünlü?

En sevdiğim ünlü Aras Bulut İynemli.

Oğulcan İnan kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!
Oğulcan İnan kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!

Oğulcan İnan sosyal medya hesapları

20 Mart 2021 tarihinde açılan Youtube kanalı ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşmaya başlayan ekip şuan bu platformda 60B aboneye ulaştı. İnstagram platformunda funnyhousetr sayfasında paylaşımını yaptığı Komşu Kızı dizisi ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni instagram platformunda ise 205B takipçisi mevcut. Başarılı fenomen ismin kendi instagram hesabında ise 17B takipçisi bulunuyor.

Genç kesimin özellikle yer aldığı ve bu platform sayesinde hızla yükseldiği bu dijital çağ döneminde özellikle kullanılan Tiktok uygulaması popüler olmaya başladı. Başarılı dijital içerik üreticisi olan fenomen isimin sosyal medya platformların yanı sıra son yıllarda popüler hale gelen uygulama olan Tiktok’ta ise funnyhousetr sayfasının 1M takipçisi ve 24M beğenisi bulunuyor. Başarılı oyuncu Oğulcan İnan’ın ise Tiktok’ta 79.7K takipçisi 682.7K beğenisi bulunuyor.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Gamze Karta hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx