Magazin

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) kimdir?

Reklamlar

Youtube platformunun ünlü isimlerinde olan Ağır Mimar kullanıcı isimli Ömer Şanlı diğer sosyal medya platformlarında da hızla yükselen ve fenomen listelerine giren isim haline geldi. Sempatik tavırları ile dikkatleri üzerine çeken Ömer Şanlı geniş hayran kitlelerine ulaştı. Şanlı’nın takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında kapsamlı bir araştırmaya başladılar.

Ömer Şanlı kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) kimdir?
Ömer Şanlı (Ağır Mimar) kimdir?

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) kimdir?

Sosyal medya platformlarında Ağır Mimar kullanıcı isimi ile paylaşımlar yapan Ömer Şanlı geniş hayran kitlelerine ulaşmaya devam ediyor. 16 Eylül 1993 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni Süleyman Demirel Anadolu Lisesi’nin ardından Gediz Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur. Geniş bir sosyal alanı bulunan sosyal medya fenomeni rafting ve tiyatro gibi çeşitli hobiler edinmiştir. Dijital platforma küçük yaşlardan itibaren atılan Şanlı 2014 yılında Ağır Mimar kullanıcı isimi ile ilk zamanlar oyun videoları daha sonrasında ise mimarlık ve mizah konulu videolar paylaşmıştır.

Reklamlar

Ömer Şanlı kaç yaşında?

Youtube platformunun popüler içerik üreticilerinden olan Şanlı diğer sosyal medya platformlarında da hızla yükselen ve fenomen listelerine giren isim haline geldi. Sempatik halleri ile dikkatleri üzerine çeken sosyal medya fenomeninin takipçileri sık sık arama motorlarında yaşını sorar oldular. 16 Eylül 1993 tarihinde dünyaya gelen sosyal medya fenomeni 27 yaşında

Ömer Şanlı aslen nereli?

Sizler için bu konuyu detaylıca araştırdık ne yazık’ki bu konu hakkında kayda değer bilgiler bulamadık. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalın.

Ömer Şanlı hangi burç?

16 Eylül 1993 tarihinde dünyaya gelen başarılı Youtuber isim aynı zamanda bir Başak burcu erkeği.

Ömer Şanlı’nın boyu ve kilosu?

Sizler için bu konuyu detaylıca araştırdık ne yazık’ki bu konu hakkında kayda değer bilgiler bulamadık. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalın.

Reklamlar
Ömer Şanlı (Ağır Mimar) kimdir?
Youtube platformunun ünlü isimi Ağır Mimar kimdir?

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Sosyal medyanın başarılı içerik üreticilerinden olan Şanlı geçtiğimiz günlerde hayatını birleştirmek için bir güzelle evlilik yoluna adım attı. Nişan anlarını sosyal medyadan paylaşan Şanlı’nın evleneceği güzelin adını vermemesi dikkatlerden kaçmadı.

Sosyal medya hesapları

5 Şubat 2014 tarihinde açtığı Youtube kanalı ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşmaya başlayan Şanlı’nın şuan bu platformda 600B abonesi oldu bile. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni İnstagram platformunda ise 96 B takipçisi mevcut.

İnstagram Hesabı

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Asuman Genç  hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx