Magazin

Onur Tuna’nın sevgilisi bakın kim çıktı?

Reklamlar

Onur Tuna 2 Temmuz 1985 tarihinde Çanakkale’de dünyaya gelmiş oyuncudur. Fox TV ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisinde Savcı Fırat Bulut karakterini canlandıran ünlü isim yalnızca oyunculuk değil aynı zamanda müziğe de ilgi duymaktadır. Başarılı oyuncu ve sanatçı hakkında en çok merak edilen bir diğer soru ise özel hayatı olmuştur. Onur Tuna’nın sevgilisi kim? Onur Tuna’nın yer aldığı diziler? Merak edilen bütün soruları sizler için cevaplandırdık.

Onur Tuna kimdir?

2 Temmuz 1985 tarihinde Çanakkale’de dünyaya gelen Onur Tuna, aslen anne tarafından Selanik göçmeni baba tarafından ise Çanakkalelidir. Başarılı oyuncunun babası ve abisi matematik öğretmenidir. Lise zamanlarını Bursa’da geçiren oyuncu birçok spor dalı ile ilgilenmiştir. İlgilendiği spor dallarının en önemlisi ise basketboldur.

Basketbolun arkasından voleybol, masa tenis ve futbol ile de ilgilenmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi iktisat fakültesinde lisansını tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarında müzik alanında eğitim almaya başlayan başarılı isim kariyerine oyunculuğa yönlendirme kararı almıştır.

Reklamlar
Onur Tuna'nın sevgilisi bakın kim çıktı? Fırat Bulut kimdir?
Onur Tuna’nın sevgilisi bakın kim çıktı? Fırat Bulut kimdir?

6 yaşındayken ilk kez tiyatro oynayan başarılı ise üniversite zamanlarında da tekrardan tiyatro oyunlarına yer almaya başlamıştır. Müzik kariyerinin yanı sıra 3 yıl boyunca Müjdat Gezen Sanat Merkezinde de oyunculuk eğitimleri alan Onur Tuna, 4 yıl boyunca fotomodellik de yapmıştır.

İzmir’de kaldığı dönemden sonra İstanbul’a taşınma kararı alan başarılı oyuncu yeniden tiyatrolarda eğitimlerine devam etmiş 2011 yılında ilk dizi deneyimini gerçekleştirmiştir. 2011 yılında “Hayat Devam Ediyor” dizisi ile ilk defa dizi deneyimini gerçekleştiren başarılı isim daha sonrasında birçok farklı yapımda yer almıştır. Özellikle Mucize Doktor dizisinde doktor Ferman karakteri ile bir hayli sevilen Onur Tuna, yer almış olduğu sinema filmleri ile de dikkat çekmiştir.

Onur Tuna'nın sevgilisi bakın kim çıktı? Fırat Bulut kimdir?
Onur Tuna’nın sevgilisi bakın kim çıktı? Fırat Bulut kimdir?

İlk dizi deneyimini gerçekleştirdikten sonra Filinta dizisinde ve Cesur Yürek dizisinde yer alan başarılı oyuncu dönemin ünlü entrikalı komedi dizisi olan Yasak Elma’nın da oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. 2014 yılında Bir Küçük Eylül meselesi isimli sinema filmiyle ilk film projesini gerçekleştiren Onur Tuna, 2019 yılında yayınlanan Ağır Romantik sinema filmi ile de gönüllerde taht kurmuştur.

2021 yılında ise Benden Ne Olur ve Dilemma isimli yapımlarda yer almıştır. Başarılı oyuncu Fox TV ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisinde Savcı Fırat Bulut karakterini canlandırmaktadır. Mahkum dizisinde rol alan Onur Tuna, bir diğer ünlü yıldız oyuncu ile aşk yaşıyor! Yakışıklılığı ve oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Onur Tuna, Hande Doğandemir ile birlikte mi?

Reklamlar

Ortak dostları sayesinde tanıştıkları ve bu arkadaşın ilerleyen günlerde aşka dönüştüğü iddia edildi. 36 yaşında olan Hande Doğandemir, paylaşmış olduğu bir fotoğrafta telefon kılıfının arkasına koymuş oldu fotoğrafta görünen kişinin Onur Tuna,  olduğu iddia edildi.  Yayınlanan haberler doğrultusunda çiftin sık sık birlikte dışarıya çıktıkları ve sevgili oldukları iddia ediliyor

Onur Tuna kaç yaşında?

2 Temmuz 1985 tarihinde Çanakkale’de dünyaya gelen başarılı oyuncu 36 yaşındadır.

Onur Tuna aslen nereli?

2 Temmuz 1985 tarihinde Çanakkale’de dünyaya gelen başarılı oyuncu aslen anne tarafından Selanik göçmeni baba tarafından ise Çanakkalelidir.

Onur Tuna hangi burç?

2 Temmuz 1985 tarihinde dünyaya gelen oyuncu Yengeç burcudur.

Onur Tuna’nın boyu ve kilosu

Fox TV ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisinde Savcı Fırat Bulut karakterini canlandıran başarılı oyuncu 1.95 boyunda 85 kilodur.

Onur Tuna mesleği

Müzik kariyerinin yanı sıra 3 yıl boyunca Müjdat Gezen Sanat Merkezinde de oyunculuk eğitimleri alan Onur Tuna, aynı zamanda pek çok özel tiyatroda oyunculuk eğitimleri almıştır.

Onur Tuna dizileri

2011 yılında “Hayat Devam Ediyor” dizisi ile ilk defa dizi deneyimini gerçekleştiren başarılı isim daha sonrasında birçok farklı yapımda yer almıştır. İlk dizi deneyimini gerçekleştirdikten sonra Filinta dizisinde ve Cesur Yürek dizisinde yer alan başarılı oyuncu dönemin ünlü entrikalı komedi dizisi olan Yasak Elma’nın da oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Başarılı oyuncu Fox TV ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisinde Savcı Fırat Bulut karakterini canlandırmaktadır.

  • 2011-2012 Hayat Devam Ediyor
  • 2013 Huzur Sokağı
  • 2014-2016 Filinta
  • 2016-2017 Cesur Yürek
  • 2018-2019 Yasak Elma
  • 2019-2021 Mucize Doktor
  • 2021 Mahkum

Onur Tuna film

2014 yılında Bir Küçük Eylül Meselesi isimli sinema filmiyle ilk film projesini gerçekleştiren Onur Tuna, 2019 yılında yayınlanan Ağır Romantik sinema filmi ile de gönüllerde taht kurmuştur. 2021 yılında ise Benden Ne Olur ve Dilemma isimli yapımlarda yer almıştır.

  • 2014 Bir Küçük Eylül Meselesi
  • 2019 Ağır Romantik
  • 2021 Benden Ne Olur?

Mahkum dizisinin Savcısı Fırat Bulut kimdir?

Fox TV ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisinde Savcı Fırat Bulut karakterini canlandıran ünlü isim İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya, Melike İpek Yalova ve Hayal Köseoğlu gibi bir çok ünlü oyuncu ile çalışmaktadır.

Onur Tuna'nın sevgilisi bakın kim çıktı? Fırat Bulut kimdir?
Onur Tuna’nın sevgilisi bakın kim çıktı? Fırat Bulut kimdir?

Onur Tuna sevgilisi

Mahkum dizisinde rol alan Onur Tuna, bir diğer ünlü yıldız oyuncu ile aşk yaşıyor! Yakışıklılığı ve oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Onur Tuna, Hande Doğandemir ile birlikte mi? Ortak dostları sayesinde tanıştıkları ve bu arkadaşın ilerleyen günlerde aşka dönüştüğü iddia edildi. 36 yaşında olan Hande Doğandemir, paylaşmış olduğu bir fotoğrafta telefon kılıfının arkasına koymuş oldu fotoğrafta görünen kişinin Onur Tuna,  olduğu iddia edildi.  Yayınlanan haberler doğrultusunda çiftin sık sık birlikte dışarıya çıktıkları ve sevgili oldukları iddia ediliyor

Onur Tuna İnstagram adresi

Fox TV ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisinde Savcı Fırat Bulut karakterini canlandıran ünlü isim yakışıklılığı ve eşsiz oyunculuğu ile sosyal medya platformlarında da takip edilmektedir. Başarılı oyuncu İnstagram platformunda 900B takipçiye sahiptir.

Onur Tuna İnstagram adresi https://www.instagram.com/onurtuna/?hl=tr

En güncel magazin olaylarından haberdar olmak için bizi takipte kalınız.

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx