Magazin

Özge Bahçetepe kimdir? Kendin Yap kimdir?

Reklamlar

Özge Bahçetepe, İnstagram platformunda ürettiği içerikler ile kısa zaman içerisinde yükselişe geçen fenomen isim hakkında tüm detaylar! Paylaşımları ile kısa süre içerisinde hızla yükselen ve geniş hayran kitlelerine ulaşan sosyal medya dünyasının trend isimlerinden birisi olan Özge Bahçetepe İnstagram platformunda geniş hayran kitlelerine ulaşmaya devam ediyor. Ürettiği içerikler sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça sevilen isimler arasında hızla yükselen ve başa gelen Özge Bahçetepe takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında arama motorlarında merak ettikleri detayları aramaya başladılar.

Özge Bahçetepe kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını siz değerli okuyucularımız için kendisiyle yaptığımız keyifli röportajımız sayesinde yazımızda derledik.

Özge Bahçetepe kimdir? Kendin Yap kimdir? Röportajın tüm detayları!
Özge Bahçetepe kimdir? Kendin Yap kimdir? Röportajın tüm detayları!

Kaç yaşındasınız?

28 yaşındayım.

Hangi burçsunuz? Burçlara inanıyor musunuz?

İkizler burcuyum burçlara çok inanmam.

Boyunuz ve kilonuzu öğrenebilir miyim?

Boyum bir 1.61 Kilom 60

Kullanıcı isminizi neye göre seçtiniz?

Bir çok kendime ait projem olduğu için bu ismi seçmeyi tercih ettim ve sayfa ismi benimle ve takipçilerin de çok fazla bütünleştiğini hissettiğim için sayfa ismini daha çok benimsedim.

Reklamlar

Eğitim hayatınız nasıl gidiyor?

Çocuk gelişimi mezunuyum. Lisans mezunuyum, ikinci üniversitede ise Sosyal hizmetler üçüncü sınıf öğrencisiyim aynı zamanda üç yıla yakın öğretmenlik yaptım.

Özge Bahçetepe kimdir? Kendin Yap kimdir? Röportajın tüm detayları!
Özge Bahçetepe kimdir? Kendin Yap kimdir? Röportajın tüm detayları!

İnstagram platformunda içerik üretmeye nasıl başladınız? Bu konuda sizi destekleyen insanlar oldu mu?

Evet destekleyenler oldu. Başta eşim, ailem ve takipçilerim olmak üzere yoğun destek gördüm. Fenomenlerden Merve İpek Öztürk hanım nasip olursa eylül ayında da Sabahnur Kıraç posta gazetesinde yayınlayacak bizi. Şu an büyüğünden küçüğüne güzel bir destek veren tüm takipçilerime ve sayfama özen gösteren herkese çok teşekkür ediyorum

Nasıl fenomen oldunuz?

Ben fenomen kelimesini çok sevmiyorum ama şöyle işe sayfamı sahiplenmekle başladım. Takipçilerimden gelen tüm yorumlara, beğenilere ve mesajlara tek tek özenle cevap verdim. Takipçilerim samimi ve içten davranışlarımı görmezden gelmediği için karşılıklı birbirimize destek olarak sayfamı takipçilerimle birlikte büyüttük.. Ve sayfa eğitici öğretici olduğu için bilgi dolu içeriklere çoğunlukla yer verildiği için insanlar tarafından özellikle Pandemi döneminde çok sevildi ilgi gördü milyonluk videolar peş peşe gelince sayfayı bugünlere getirdik.

Takipçilerinize bir mesajınız var mı?

Takipçilerime bu mesajı vermek istiyorum. Sonuna kadar mücadele edin asla pes etmeyi verilen hiçbir emek boşa gitmez sadece biraz zaman ve sabır göstererek hedeflerinize ulaşacağınıza inanıyorum. Bana gösterdiğiniz destek için de ayrıca teşekkür ediyorum

Sosyal medyadan bir kazancınız var mı?

Evet sosyal medyadan kazancım var çok şükür ilerde daha güzel olacağına inanıyorum

Gelecekte ki hedefleriniz neler?

Gelecekteki hedeflerim kreş açmak ya da sevdiğim bir mekanda kendime iş yerimi açmak.

TikTok üzerinden hiç biriyle tartışmaya girdiniz mi?

Tiktok kullanmıyorum.

Hangi takımlısınız?

Takım olarak da Beşiktaşlıyım.

Hayatınızda dönüm noktam oldu dediğiniz bir olay var mı?

Dönüm noktam evet oldu. Evliliğim ve Anne oluşum en güzel dönüm noktamdı. En son olarak ta sayfamın hızlı büyümüş olması.

Hobilerinizden ve fobilerinizden bahseder misiniz?

Hobilerim kitap okumak, farklı şehirleri gezmek, farklı kültürleri görmek, temizlik yapmak ve ailemle sevdiklerimle ilgilenmek. Fobilerimse iki yüzlü insanlardan nefret ediyorum. Anı anına uymayan insanlardan acayip gıcık oluyorum. Yalandan nefret ediyorum. Bir insan en kusurlu halinde bile dürüstlük sağlayabiliyorsa benim için doğru insan olarak kabul edebiliyorum. Bir insan olduğu gibi görünmeli ya da göründüğü gibi olmalı. Sığ düşünceli insanları sevmiyorum. Aynı şeyi peş peşe tekrar tekrar sormalardan gıcık oluyorum. Gibi gibi bu liste.

Özge Bahçetepe kimdir? Kendin Yap kimdir? Röportajın tüm detayları!
Özge Bahçetepe kimdir? Kendin Yap kimdir? Röportajın tüm detayları!

Sizi etkileyen film yada bir kitap var mı?

Bu zamana kadar okuduğum bir çok kitap içerisinde etkisinde kaldığım kitap ise İyinin ve Kötünün Ötesinde (Friedrich Nietzsche ) kitabıydı. Film olarak ise Her çocuk özeldir (Aamir Khan) filminin oldukça etkisin de kaldım.

Birazda enlerden bahsedecek olursak:

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri denildiği zaman akla gelen ilk isim olan Kendin Yap sayfasının arkasında ki isim Özge Bahçetepe’nin enlerinden bahsettik.

*En sevdiğiniz renk?

En sevdiğim renk Mor

*En sevdiğiniz yemek?

En sevdiğim yemek ise kabak ve lahana dolması.

*En sevdiğiniz film?

Her çoçuk özeldir (Aamir Khan) filminin oldukça etkisin de kaldım.

*En sevdiğiniz kitap?

İyinin ve Kötünün Ötesinde (Friedrich Nietzsche )

*En sevdiğiniz ünlü?

Gülşen Bubikoğlu


_k.e.n.d.i.n.y.a.p_ (Özge Bahçetepe) sosyal medya hesapları

İnstagram hesabında _k.e.n.d.i.n.y.a.p_ hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Özge Bahçetepe instagram da ise 150B takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Onur Topuzlar kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

3 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
3
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx