Magazin

Özüm Zeynep Altın kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!

Reklamlar

Özüm Zeynep Altın kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları! İnstagram platformunda ürettiği içerikler ile kısa zaman içerisinde yükselişe geçen fenomen Özüm Zeynep Altın hakkında tüm detaylar! Paylaşımları ile kısa süre içerisinde hızla yükselen ve geniş hayran kitlelerine ulaşan sosyal medya dünyasının trend isimlerinden birisi olan Özüm Zeynep Altın İnstagram platformunda geniş hayran kitlelerine ulaşmaya devam ediyor.

Özüm Zeynep Altın kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını siz değerli okuyucularımız için kendisiyle yaptığımız keyifli röportajımız sayesinde yazımızda derledik.

Özüm Zeynep Altın kimdir?

Öncelikle kendimi tanımlama konusun da pek iyi değilimdir ama kısa, öz ve anlaşılır biçimde tanımlamam gerekirse hayal ettiklerimin çoğunu başarmaktayım fakat başardıkça daha çoğunu kendime hedef koyduğumu söyleyebilirim. Bugün geldiğim noktada olmamın en büyük yapı taşlarından biri de başarma isteği, ailemden aldığım destekler ve beni kalpten seven takipçilerimin yanımda oluşudur.

Reklamlar

Özel hayatımda da genelin üzerine sorumluluk alan ve aileme ekstra bağlı olan birisiyim bu durumu mevcut sosyal medya hesaplarımda da gören bir çok kişi olduğunu düşünüyorum. Bunun dışında henüz anlatacağım bir şey olmasa da başta bahsettiğim gibi, düz bir şekilde yoluma devam ederken büyüyen ve gelişen hedeflerimin başarılı oluşu sonrasın da bu sorunun cevabını fazlasıyla uzun tutacağıma ve gerek akademik gerekse kişisel hayatım hakkında ki cevapların kendim için daha tatmin edici olacağına inanıyorum.

Kullanıcı isminizi neye göre seçtiniz?

Kullanıcı ismime gelirsek diğer bir çok sosyal medya kullanıcısı gibi lakap ya da çevremin hitap ettiği şekil de koymak yerine kendi isim ve soy ismimi koymayı tercih ettim çünkü insanların beni daha iyi tanıyabilmesini istedim. Kullandığım bütün sosyal medya hesaplarımda da aynı kullanıcı ismini kullanıyorum zaten.

Özüm Zeynep Altın kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!
Özüm Zeynep Altın kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!

Kaç yaşındasınız?

18 yaşındayım.

Aslen nerelisiniz?

Aslen Erzincanlıyım ama doğuma büyüme İstanbul’da yaşıyorum.

Reklamlar

Hangi burçsunuz?

Başak burcuyum, burçlara inanmıyorum fakat insanların sahip oldukları burçlarla ilgili bildiklerinin onların yaydığı enerjiye olumlu etkiliyor oluşuna inanıyorum.

Boyunuzu ve kilonuzu öğrenebilir miyiz?

Boyum 1.60 kilom 49 

Aşk hayatınız nasıl gidiyor? Hayatınızda şuan biri var mı?

Aşk hayatıma gelirsek şuan hayatım da birisi yok olmasını da ben istemiyorum ilişki kurup kendimi ve kafamı karıştırmak, yormak yerine hedeflerime odaklanıp yorulmayı tercih ediyorum

Eğitim hayatınız nasıl gidiyor?

Eğitim hayatım şöyle lise mezunuyum. Üniversiteyi şimdilik düşünmüyorum belki ilerleyen zamanlar da fikrim değişebilir.

İnstagram platformunda içerik üretmeye nasıl başladınız? Bu konuda sizi destekleyen insanlar oldu mu?

İçerik üretmeye şöyle başladım bundan 2 sene öncesine kadar sosyal medya kullanmıyordum ama kendi kendime fotoğraf video vs çekmeyi seviyordum. Bende çekip kendim izlemek yerine bu durumu değerlendirip TikTok’a ve Instagram’a başladım. Kısa sürede sevenlerim oldu ve bende devam etmeye karar verdim, sevenlerim kadar tabi ki sevmeyenlerim de oldu. Bu başlarda beni yordu fakat hiç bir zaman pes etmek tercihim olmadı.

Ailem başta karşı çıktı sonrasın da kendi halimde, düzgün içerikler çektiğim ve aynı zaman da kişisel ihtiyaçlarımı karşılayabileceğim şekilde kendi paramı kazandığımı görünce olduğum çizgiyi bozmamak şartıyla müsade ettiler ve hala da destek oluyorlar çünkü bu zamana kadar hiç bir şekilde onları pişman edecek, güvenlerini sarsacak bir durum yaşatmadım. Çevreme gelirsek sosyal medya kullansam da kullanmasam da bir şekilde insanlar başkalarını eleştirmeyi severler bu kişi başarıyorsa daha çok eleştirirler neyse ki eleştiriye açık biriyim ama eleştiriye açığım HAKARET’e değil 🙂 O yüzden ailem dışı insanların söylediklerini pekte umursamıyorum diyebilirim

Özüm Zeynep Altın kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!
Özüm Zeynep Altın kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!

Nasıl fenomen oldunuz?

Tam fenomen denilmese de kendi kitlemi zaten oluşturmuş bir şekildeydim bunun üzerine bir çoğunuzun tanıdığı bir influencer’a benzemem ilgi çekti onun da bir etkisi oldu fakat, bir çok Tiktoker’ın aynı zaman da Fan adı altında anılan bizi destekleyen arkadaşlarımızın heyecan ve ısrarla beklediği çok güzel bir klip projesin de yer aldım bu benim sosyal medya da patlamama sebep oldu bu şekilde bir çok kişi tarafından da tanınmaya başladım.

İnstagram platformunda tasvip etmediğiniz kişiler var mı?

Instagram platformun da tasvip etmediğim kişi çok ama ondan bahsetmeyeceğim durumlar şöyle var sosyal medya yarısı çocuk olmak üzere ikiye ayrılıyor ve çocuk kitleye uymayacak şekilde paylaşımlar yapılıyor bu durumdan rahatsız oluyorum o kadar.

Takipçilerinize bir mesaj vermek ister misiniz?

Takipçilerime beni destekledikleri ve her zaman arkamda durdukları için çok teşekkür ediyorum umarım beraber nice başarılara hep birlikte imza atarız 🙂

Hangi takımlısınız?

Fenerbahçeliyim.

Kaç kardeşsiniz?

5 kardeşiz.

Sosyal medyadan bir kazancınız var mı?

Reklamlar ve benzeri şeylerden kazanç sağlıyorum.

Gelecekteki hedefleriniz neler?

Gelecekte ki hedeflerimden bahsetmeyi ön planda tutmayı pek sevmem zaten ilerleyen zamanlar da beni takip eden ve destek olanlar görecektir.

Sizi etkileyen film yada bir kitap var mı?

Her hangi bir kitap beni etkilemedi ama beni etkileyen tek bir film vardı oda The Impossıble (kıyamet günü)

Tiktok üzerinden hiç birisiyle tartışmaya girdiniz mi?

Kimseyle tartışmaya girmedim girmeyi de pek sevmem sorunlarımı yayın açıp insanların karşısın da çatır çatır kavga etmek yerine sorunum olan kişiyle özel konuşup halletmeyi tercih ederim

Özüm Zeynep Altın kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!
Özüm Zeynep Altın kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!

Hobilerinizden ve fobilerinizden bahseder misiniz?

Hobim: Fotoğraf ve video çekmek. Fobim de asansör de kalmaktan çok korkuyorum.

Hayatınızda dönüm noktam oldu dediğiniz bir olay var mı?

Hayatımın dönüm noktası, bence sosyal medyaya başlamam oldu ben öyle düşünüyorum onun öncesin de herkesin hayatı gibi düz bir hayatım vardı fakat sosyal medyaya başlayınca farklı ortamlara girdim farklı bir çok kişiyi tanıdım proje teklifleri aldım bulunduğu makamı fazlasıyla hak eden bir çok saygılı isimlerle iş birliği yaptım ve bu benim için hayatımın dönüm noktasıydı diyebiliriz

Birazda enlerden bahsedecek olursak:

Başarılı sosyal medya fenomeni Özüm Zeynep Altın’ın enlerinden bahsettik:

*En sevdiğiniz renk?

En sevdiğim renk siyah hatta tek sevdiğim renk diyebiliriz.

*En sevdiğiniz yemek?

En sevdiğim yemek makarna.

*En sevdiğiniz film?

En sevdiğim film Aykut Enişte 6 defa izledim bir daha olsa bir daha izlerim komedi filmi çok eğlenceli

*En sevdiğiniz kitap?

En sevdiğim kitap Pucca “Şimdi biz neyiz” adlı kitabı 3 defa okumuştum

*En sevdiğiniz ünlü?

En sevdiğim ünlü ise Hande Erçel çok duru bir güzelliği var.

Özüm Zeynep Altın sosyal medya hesapları

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni isim reels videoları ile de kısa zamanda fenomen hale gelmiştir. Güzelliği ve paylaşımları ile sevilen Özüm Zeynep Altın paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. İnstagram platformunda geniş bir kitleye hitap eden fenomen isimin şuan bu platformda 40B takipçisi mevcut.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Beril Kayar kimdir? Cam Tavanlar Aylin kimdir?  hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

2 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
2
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx