Magazin

Samet Liçina kimdir? Estetiksiz hali nasıldı?

Reklamlar

Youtube ve Instagram platformunun son zamanlarda popüler içerik üreticilerinden olan Samet Liçina diğer sosyal medya platformlarında da sametlaçina kullanıcı adıyla hızla yükselen ve fenomen listelerine giren isim haline geldi. Türkiye’nin müzik konusunda yaşam öncülerinden biri olarak adından söz ettiren Samet Liçina, kitlesini hızla arttırmaya devam ediyor. Youtube ve Instagram platformunda paylaştığı içerikler ile oldukça sevilen bir isim haline gelen Liçina’nın takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında kapsamlı bir araştırmaya başladılar.

Samet Liçina kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Samet Liçina kimdir?
Samet Liçina kimdir?

Samet Liçina kimdir?

Kerimcan Durmaz ile de yakın arkadaş olan başarılı sosyal medya fenomeni Samet Liçina Ken’e benzerliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. İlk estetiğini 17 yaşında olan başarılı sosyal medya fenomeni 23 Mayıs 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Aslen Karadağlı olan başarılı sosyal medya fenomeni aynı zamanda Dj’lik te  yapmaktadır. Şu an ağırlıklı olarak dijital platformlardan ilerleyen sosyal medya fenomeni Instagram ve YouTube da kayda değer bir hayran kitlesi vardır. Başarılı sosyal medya fenomeni aslında 3 kardeştir ancak kardeşinin biri lösemi nedeni ile vefat etmiştir. Birçok defa estetik yaptıran başarılı sosyal medya fenomenisin yaptırmış olduğu estetiklerin videolarını da YouTube kanalında yayınlamaktadır.  Başarılı sosyal medya fenomeni hem Türk hem de sırf vatandaşlığı vardır.

Reklamlar

Samet Liçina kaç yaşında?

Barbie masalarından fırlamış gibi bir havada görünen Samet Liçina’nın takipçileri sık sık arama motorlarında ünlü Dj’in yaşını sorar hale geldiler. Bizlerde siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. 23 Mayıs 1992 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni 29 yaşında.

Samet Liçina aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz fenomenin takipçilerinin en merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin nereli olduğu oldu. Bizler siz değerli okurlarımız için araştırdık ve bulduk. İstanbul’da yaşamını sürdüren fenomen isim aslen Karadağlı.

Samet Liçina hangi burç?

23 Mayıs 1992 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim, yaptığı paylaşımlar ile konuşulmaya devam ediyor. Magazin dünyasının yakından takip ettiği başarılı isimi en çok takipçileri yakın kadraja aldılar. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise Liçina’nın burcu oldu. 23 Mayıs 1992 tarihinde dünyaya gelen başarılı fenomen isim aynı zamanda bir İkizler burcudur.

Samet Liçina’nın boyu ve kilosu?

Estetikleri ile de sık sık gündem olan başarılı sosoyal medya fenomeni aynı zamanda düzgün fiziği ile de dikkatleri üzerine çekti. Başarılı sosyal medya fenomeni isimin takipçileri sık sık arama motorlarında boyunu ve kilosunu arattılar. Bizlerde siz değerli okurlarımız için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine ulaşamadık. Güncel bilgiler ile siz değerli takipçilerimizin karşısında olabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Reklamlar
Samet Liçina kimdir?
Sosyal medya fenomeni Liçina kimdir?

Samet Liçina’nın ailesi kim?

Özel hayatını sosyal medyaya yansıtmaktan kaçınan başarılı sosyal medya fenomenin ailesi hakkında ne yazık ki kayda değer bilgiler bulunmamaktadır. 3 kardeş olduklarını bildiğimiz fenomenin bir kardeşi lösemiye yenik düşerek vefat etmiştir.

Samet Liçina kaç kardeşler?

Başarılı sosyal medya fenomeni aslında 3 kardeştir ancak kardeşinin biri lösemi nedeni ile vefat etmiştir.

Samet Liçina’nın kardeşi mi öldü?

Dijital platformların aranan isimlerinden birisi haline gelen Liçina’nın kardeşi genç yaşta lösemi hastalığına yenilerek vefat etmiştir.

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ve takipçilerinin de sık sık arama motorlarında arattığı bu konu hakkında ne yazık ki çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. Mizahı ile bir çok sosyal medya kullanıcısının dikkatini üzerine çekmeyi başaran sosyal medya fenomenin gönül kapılarının şuan kapalı olduğu biliniyor. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Samet Liçina’nın estetiksiz hali

Sosyal medya dünyasının başarılı içerik üreticilerinden olan Liçina’nın takipçileri sık sık Ken’e benzemeden önceki halini sormuş olsalar da ne yazık ki bu konu hakkında detaylı bilgilere ulaşamadık.

Samet Liçina ilk hali

Sosyal medya platformlarında yaptırmış olduğu estetik operasyonları ile bilinen Samet Liçina, günümüze kadar 26 defa operasyon geçirdiğini açıkladı. Başarılı sosyal medya fenomeni isim Kerim Can Durmaz ile yakın dostu sayesinde tanınmıştı. Barbie’nin arkadaşı Ken’e benzerliği ile dikkat çeken Samet Liçina bu zamana kadar yaptırmış olduğu en acılı estetik operasyonu popo estetiği olduğunu açıkladı. Başarılı sosyal medya fenomeni ismin takipçileri ise estetik yaptırmadan önceki halini bir hayli merak ettiler. 

Samet Liçina sevgilisi

Başarılı sosyal medya fenomeni ismi sevgilisi de bir hayli merak edilmiş olsa da özel hayatını sosyal medya yansıtmamaktadır.

Kerim Can Durmaz Samet Liçina

Paylaşımları ile kısa zamanda fenomen hale gelen Kerim Can Durmaz’ın yakın arkadaşı olan Samet Liçina, dostlukları ile herkese örnek oldular. Uzun zamandır arkadaş oldukları bilinen ikilinin sürekli beraber olmaları da gözlerden kaçmadı.

Samet Liçina’nın mesleği ne?

Şuan ağırlıklı olarak dijital platformlarda yer alan ve fenomen hale gelen başarılı isim aynı zamanda DJ’lik yapmaktadır.

Samet Liçina kimdir?
Sosyal medya fenomeni Liçina kimdir?

Samet Liçina ne kadar kazanıyor?

Ünlü sosyal medya fenomeni şuan ağırlıklı olarak dijital platformlarda yer alıyor. Takipçileri sık sık arama motorlarında sosyal medya fenomeni oyuncu ne kadar kazanıyor diye aratmış olsalar da ne yazık ki bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. 

Sosyal medya hesapları

Youtube platformu ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşan Liçina bu platformda 11K aboneye ulaştı. İnstagram hesabında “sametlçina” hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Liçina instagram da ise 604K takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx