Magazin

Seda Erdim ikinci çocuğuna mı hamile?

Reklamlar

Seda Erdim 1994 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kendisi bir dönem hosteslik ve tercümanlık yapmıştır.  Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitimini Kimya Mühendisliği Bölümünde sürdürmüştür. Ümit Erdim ile 2015 yılında tanışmış ve sevgili olmuşlardır. Çift 2017 yılında dünya evine girmiştir ve 2018 yılında ‘Ses’ ismini verdikleri kız çocukları dünyaya gelmiştir.

Seda Erdim kimdir?

Seda Erdim 30 Ocak 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatı İstanbul’da başlamıştır. Lise eğitimini tamamladıktan sonra üniversite eğitimini Kimya Mühendisliği Bölümünde tamamlamıştır. Bir dönem Türk Hava Yolları’nda hosteslik yapmıştır. Kendisinin tercümanlık yaptığı da bilinmektedir. Kendisi 2015 yılında oyuncu Ümit Erdim ile tanışmış ve birliktelikleri bu yıl başlamıştır. Çiftimizin bu birlikteliği 2017 senesine evlilik ile taçlandırılmıştır. 2017 yılında dünya evine giren çiftin 2018 yılında bir kız çocukları dünyaya gelmiştir. Kızlarına ‘Ses’ ismini veren çift bu dönem sosyal medyada sıkça gündeme gelmiştir. Seda Erdim ve Ümit Erdim şuan ikinci kez ebeveyn olmaya hazırlanıyor. Seda Erdim kova burcuna sahiptir. Kendisi sosyal medyayı aktif olarak kullanmaktadır.

Seda Erdim kaç yaşında?

2017 yılında Ümit Erdim ile dünya evine giren Seda Erdim evlendiğinde 23 yaşındaydı. Güzel hostes ve tercüman 2022 yılı itibariyle 28 yaşındadır ve bir kız çocuğu annesidir.

Reklamlar

Seda Erdim aslen nereli?

Seda Erdim doğma büyüme İstanbulludur fakat ailesi hakkında herhangi bir bilgi bulunmadığı için aslen nereli olduğu bilinmemektedir.

Seda Erdim ikinci çocuğuna mı hamile?
Seda Erdim ikinci çocuğuna mı hamile?

Seda Erdim boyu

Seda Erdim’in boy ve kilosu henüz bilinmemektedir. Burcu kova olan güzel tercümanın fiziksel özellikleri hakkında bir bilgi yoktur. 

Seda Erdim burcu

30 Ocak doğumlu olan güzel tercüman, hostes ve aynı zamanda anne Erdim kova burcudur.

Seda Erdim ailesi

Seda Erdim, evlenmeden önceki isim soyisimi ile Seda Çınar’ın ne yazık ki ailesi ile ilgili hiçbir haber ve bilgi bulunmamaktadır.

Reklamlar

Seda Erdim Ahmet Kural

Ümit Erdim ile Ahmet Kural yıllardır olan dostluklarını özenle korumaya devam etmektedir. Sık sık görüşen iki yakın dost Ümit ve Seda Erdim’in kız çocukları Ses’in dünyaya gelmesi ile daha da bir sıklaştı. Ahmet Kural’ın Ses’e çok düşkün olduğu bilinmekte. Ses dünyaya geldiği zaman Ahmet Kural ile bir araya gelen çift mutluluk pozu vererek ‘Ahmet Amcayla pazar gezmesi ‘ notu ile sosyal medyada paylaşmıştı. Geçtiğimiz yıl ise oyuncu Ahmet Kural sevgilisi Çağla Çelik ile Erdim ailesini ziyarete gitmişti. Çiftlerin pozuna birde Ses eklenince bu kare binlerce beğeni toplamıştı. Aynı zamanda Ümit Erdim, kızı ses ile yakın arkadaşı Ahmet Kural’ın beraber bir videosunu da sosyal medyada paylaşmıştı ve bu videoda binlerce beğeni ve güzel yorum almıştı.

Seda Erdim düğün

Ümit Erdim ile sade bir tören ile dünya evine giren Seda Erdim’in şahitliğini akrabası olan Halim Ateş isimli beyefendi yapmıştır. Ümit Erdim’in ise nikah şahidi Perran Kutman olmuştur. Nikah merasimi sonrası Seda Erdim, eşi Ümit Erdim’in ayağına basmayı ihmal etmemiştir. Düğünde aile dışında Ümit Erdim’in yakın arkadaşları Gökhan Keser, Ahmet Kural ve Açelya Akkoyun’da bulunmaktaydı. Erdim çiftinin düğün arabası ile Golf Buggy olmuştur.

Seda Erdim Ümit Erdim

Seda ve Ümit Erdim çifti 2015 yılında tanışmıştır ve 2017 yılında ise çift dünya evine girmiştir. Çiftin 2018 yılında ise kızları Ses dünyaya gelmiştir. Şuan çift ikinci çocuklarını kucaklarına almayı beklemektedir.

Seda Erdim ikinci çocuğuna mı hamile?
Seda Erdim ikinci çocuğuna mı hamile?

Seda Erdim hamile mi?

Seda ve Ümit Erdim 2018 yılında kız çocukları ‘Ses’ i kucaklarına almıştı. Şimdilerde Ses’in abla olacağı öğrenildi . Seda Erdim’in tekrar hamile olduğunu Ümit Erdim ‘Evet hazırsak artık Ses’in abla olduğu bölüme geçiş yapıyoruz. Biz artık 4 kişiyiz’ ifadeleri ile sosyal medya hesabından duyurdu.

Seda Erdim ne iş yapıyor?

Seda Erdim hostes ve tercüman olarak bilinmektedir.

Seda Erdim ikinci çocuğuna mı hamile?
Seda Erdim ikinci çocuğuna mı hamile?

Seda Erdim Instagram adresi

Güzel anne Seda Erdim sosyal medyayı çok aktif kullanan isimler arasındadır. Günlük hayatı ve ailesi ile sık sık fotoğraf ve videolar paylaşan Erdim’in Instagram hesabında 427B takipçisi bulunmaktadır. Aşağıdaki linkten profiline ulaşabilirsiniz.

Seda Erdim Instagram adresi https://instagram.com/seda.erdim?igshid=YmMyMTA2M2Y=

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Emin Oğuz Çelebi evlendi mi? Emin Oğuz Çelebi eşi kim? Emin Oğuz Çelebi nereli? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx