Magazin

Sedef Avcı boşanıyor mu? Sedef Avcı eşi kim?

Reklamlar

Sedef Avcı 22 Ocak 1982’de İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Kendisi hem modellik hem de oyunculuk yapmaktadır. Baba tarafı Erzincanlı anne tarafı ise Saraybosna’da olan Avcı’nın 4 yaşında baleye başladığı bilinmektedir. Kendisi bu alanda 8 yıl boyunca eğitim almıştır daha sonra ise Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümünden mezun olmuştur.

Mahşeri Cümbüş topluluğundan oyunculuk dersleri almış daha sonra da İpek Bilgin’den oyunculuk dersleri almaya devam etmiştir. Oyunculuk yapmaya başladı günden beri birçok dizi ve film projesinde yer almıştır. Avcı hakkında birçok merak edilen konu bulunmaktadır sizler için bu konuları teker teker cevapladık. Yazımızın ilerleyen kısımlarında aklımıza takılan tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz keyifli okumalar dileriz.

Sedef Avcı kimdir?

Sedef Avcı, 22 Ocak 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır Baba tarafı Erzincanlı olan amcanın anne tarafı ise Saraybosnalıdır. Avcı, 4 yaşında baleye başlamıştır ve 8 sene boyunca bale eğitimi almıştır daha sonra Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümünden mezun olmuştur ve Mahşeri Cümbüş topluluğundan oyunculuk dersleri almıştır.

Reklamlar

Bu dersleri tamamladıktan sonra ise İpek Bilgin’den oyunculuk dersleri almıştır ve New York’taki aktör stüdyodan gelen Anthony Vincent Bova’nın workshoplarına katılmıştır. Daha sonralarında ise Gaye Sökme ajansına bağlı olarak mankenlik yapmıştır ve 1997 yılında Elit Model Look Turkey birincisi olmuştur. 2001 yılında Miss Turkey yarışmasında ikinci olan güzel model 2001 yılında Miss University Kainat Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etmiştir.

Sedef Avcı boşanıyor mu? Sedef Avcı eşi kim?
Avcı boşanıyor mu?

2007 senesinde ise Menekşe ile Halil dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolü paylaşmıştır. 29 Temmuz 2005 yılında kendisi gibi model ve oyuncu olan Kıvanç Kasabalı ile evlenmiştir ve 2013 senesinde bu evliliğinden Can isimli bir oğlu olmuştur. 

Sedef Avcı aslen nereli?

Anne tarafı Saraybosna’da olan Avcı, Baba tarafı Erzincanlı olduğu için aslen Erzincan’lıdır. Fakat kendisi İstanbul’da doğmuştur.

Sedef Avcı kaç yaşında?

22 Ocak 1982 tarihinde dünyaya gelen güzel oyuncu ve model 2022 yılının ocak ayı itibariyle 40 yaşındadır.

Reklamlar

Sedef Avcı boy kilo?

Güzelliği fiziği ve başarılı oyunculuğu ile milyonlarca insana kendisine hayran bırakan Avcı 1.79 boyunda ve 58 kilogram ağırlığındadır.

Sedef Avcı burç?

22 Ocak tarihinde doğan kişilerin kova burcu olması sebebiyle Avcı’da kova burcu mensubudur.

Sedef Avcı mesleği?

Gaye Sökme ajansına bağlı olarak mankenlik yapmıştır ve 1997 yılında Elit Model Look Turkey birincisi olmuştur. 2001 yılında Miss Turkey yarışmasında ikinci olan güzel model 2001 yılında Miss University Kainat Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etmiştir. Kendisi oyunculuk ve aynı zamanda modellik yapmaktadır.

Sedef Avcı dizi ve filmleri?

Ekran karşısına geçtiği günden beri birçok dizinin ve film projesinde yer almaya devam eden Avcı’nın dizi ve filmlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

Sedef Avcı boşanıyor mu? Sedef Avcı eşi kim?
Sedef Avcı boşanıyor mu?
 • Böyle Mi Olacaktı
 • Yanık Koza
 • Menekşe ile Halil
 • Yaprak Dökümü
 • Ezel
 • Umut Yolcuları
 • Arka Sokaklar
 • Mazi Kalbimde Yaradır
 • Esir Şehrin Gözyaşları
 • Boynu Bükükler
 • Bedel
 • Evlat Kokusu
 • Çember:Oyunu Bozuyorum
 • Mehmet:Bir Cihan Fatihi
 • Payitaht: Abdülhamid
 • Menajerimi Ara
 • Elkızı

Filmleri

Geçmişten günümüze oyunculuk konusunda yeteneklerini gösteren Avcı, Aşk Olsun, Romantik Komedi yapımlarında göstermiş olduğu yetenekleri ve güzelliği ile görenleri kendisine hayran bıraktırdı. Başarılı isim Romantik Komedi filminin devam filminde de rol aldı.

 • Hayattan Korkma
 • Romantik Komedi
 • Romantik Komedi 2
 • Aşk Olsun 

Sedef Avcı Kıvanç Kasabalı?

2005 yılından itibaren mutlu evlilikleri devam eden ve birçok kişinin gıpta ile baktığı ilişkilerini sürdüren çiftimiz sevilen ünlü çiftler arasında yer almaktadır. İkili geçtiğimiz aylarda Muğla ‘da köy hayatı yaşamaya başlamış fakat çocukları Can Kasabalı’nın eğitim hayatı nedeniyle yeniden İstanbul’a dönmek zorunda kalmışlardı. Boşanma iddialarına ise ‘Hayır, böyle bir şey yok. Kıvanç sürekli çalışıyor ve bazen yanımızda olamıyor. Pandemide yapacak haber kalmadı sanırım ‘ ifadelerini kullandı. Ayrıca Avcı eşinin doğum gününü Instagram hesabında bir fotoğrafını paylaşıp altına ‘Yol arkadaşım iyi ki doğdun ‘ yazarak kutlanmıştır.

Sedef Avcı boşandı mı ?

2007 senesinde ise Menekşe ile Halil dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolü paylaşmıştır. 29 Temmuz 2005 yılında kendisi gibi model ve oyuncu olan Kıvanç Kasabalı ile evlenmiştir ve 2013 senesinde bu evliliğinden Can isimli bir oğlu olmuştur.  Avcı ve Kıvanç Kasaba’nın boşandığı hakkındaki iddiaların hiçbiri gerçeği yansıtmamaktadır.

Sedef Avcı boşanıyor mu? Sedef Avcı eşi kim?
Sedef Avcı boşanıyor mu? Eşi kim?

Sedef Avcı anne mi oldu?

2005 yılında Kıvanç Kasabalı ile dünya evine giren Avcı, 2013 senesinde Can isimli oğlunu kucağına almıştır.

Sedef Avcı cafe mi açtı?

Avcı ve Kasabalı çiftinin Caddebostan’da bir cafeleri olduğu bilinmektedir. Klar Coffee Co isimli bu cafe oldukça ilgi görmektedir.

Sedef Avcı estetik yaptırdı mı?

Hakkında birçok estetik iddiası çıkan güzel model ve oyuncu , estetiksiz olduğu hakkında açıklama yapmış ve ‘Benim estetik operasyonlarıyla hiç işim olmaz’ ifadelerini kullanmıştır.

Sedef Avcı güzellik yarışmasına mı katıldı?

1997 yılında Elite Model Look Turkey birincisi 2001 yılında Miss Turkey ikincisi olarak ve yine aynı sene Miss University Kainat Güzellik yarışmasında ülkemizi temsil ederek geniş kitlelere ismini duyurmuştur.

Sedef Avcı Instagram adresi

Sosyal medyada oldukça aktif paylaşım yapan Avcı’nın Instagram hesabında 1.3M takipçisi bulunmaktadır. Günlük yaşantısını ve gezdigi yerleri takipçileri ile paylaşmakta olan Avcı’nın profiline aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Sedef Avcı Instagram adresi https://instagram.com/sedefavci_?igshid=YmMyMTA2M2Y=

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Dilan Telkok ile Berkay Hardal ayrılıyor mu? Hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx