Magazin

Sibel Kekilli evli mi? Sibel Kekilli nereli?

Reklamlar

Sibel Kekilli, 16 Haziran 1980 yılında Almanya’daki dünyaya gelen Kekilli hakkında birçok soru vardır. Bir ikiz kardeşi olan Sibel Kekilli Almanya’daki dünyaya gelmiştir. Kendisi dahil 4 kardeşlerdir. Tıp veya hukuk okumak isteyen Kekilli’yi ailesi okutmamış ve kendisi Belediye’de işe başlamıştır. Aslen Kayserili olmalarına rağmen büyük büyük dedelerinin Almanya’ya göçmesi ile serüvenleri başlamıştır. Kuşaktan kuşağa bir şekilde devam eden bu gurbetçilikte Türkiye’ye dönenler olsa bile Sibel Kekilli ve ailesi dönmeyi tercih etmemiştir.  19 yaşında evlenen ve daha sonrasında zorlu bir hayata atılan Kekilli hakkında neleri merak ediyorsunuz? Gelin Sibel Kekilli hakkında tüm soruların cevaplarına ayrıntılı bir şekilde bakalım. Keyifli okumalar.. 

Sibel Kekilli kimdir?

Sibel Kekilli ailesinin dört çocuğundan birisidir ve ikiz kız kardeşi vardır. Babası fabrikada bir işçi olarak çalışmakta ve annesi ise temizlik işinde çalışmaktaydı. İkizler burcu olan Sibel Kekilli 10. Sınıfı 17 yaşında bitirmiş daha sonrasında hukuk veya tıp bölümünde okumak istemiştir. Ailesi izin vermeyince Belediye’de işe girmiştir ve her ay düzenli olarak maaşının 300 mark kadarını ailesine vermiştir. 

19 yaşında iken bir Alman vatandaşına aşık olup evlenme kararı almıştır fakat Türkiye’den evraklar yetişmediği için sadece imam nikahı ile düğün yapmıştır. Babasının gurur duyması için görkemli bir düğün yapmak istemiştir ve bankaya 15 bin Euro borçlanmıştır. Eşinin de 12 bin Euro borçlanması ile çok zora girmişler ve ödeyebilmek için çok fazla çalışmaya başlamışlardır. İkisi de birden fazla işte çalışmış ve Kekilli sabah 7 den akşam 4 e kadar da belediye de çalışmaya devam etmiştir. Sokakta sebze satmış hafta sonları garsonluk yapmış ve kapıcılığa başlamıştır. Bu kadar çalışmasına rağmen borçlarını kapatmıyor üstelik ailesine hala 300 mark yardımda bulunuyormuş. 

Reklamlar
Sibel Kekilli evli mi? Sibel Kekilli nereli?
Sibel Kekilli evli mi? Sibel Kekilli nereli?

Daha sonralarda striptiz yapmaya başlamış, foto modellik yapmıştır. Gelen teklifler üzerine 2001 yılının sonunda yetişkin filmlerinde oynamaya başlamıştır. Daha sonra ise eşinden ayrılan Kekilli 10’dan fazla yetişkin filmi yapmış ve daha sonra bu işi de bırakmıştır. Fatih Akın rastgele bir şekilde Sibel Kekilli’yi keşfetmiş ve 350 aday içinden onu filmi için seçmiştir.  Duvara Karşı isimli film sayesinde Kekilli uluslararası boyutta ün kazanmıştır. Altın portakal ve altın ayı başta olmak üzere birçok ödüle layık görülmüştür. 

Sibel Kekilli dünyada izlenme rekoru kıran Game of Thrones dizisinde de 20 bölüm oynamıştır. Sibel Kekilli’ye birçok dizi ve film teklifi gelmiştir fakat birkaç tanesini kabul ederken birkaç tanesi ona uymadığı için kabul etmemiştir. Bir filmde kötü bir rol rolü oynanması istenen Kekilli teklifi görüşmek için gittiği zaman, sıska olduğu gerekçesi ile işe alınmamıştır. Bu tarz filmleri bıraktıktan sonra paraya çok ihtiyacı olduğunu ve o dönem bu tarz filmlerde oynamak zorunda kaldığını söylemiştir. 

Sibel Kekilli  kaç yaşında?

16 Haziran 1980 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu 2022 yılı itibariyle 42 yaşındadır. 

Sibel Kekilli aslen nereli? 

Almanya’daki doğup büyüyen Sibel Kekilli’nin aslen Kayserili olduğu bilinmektedir. 

Reklamlar

Sibel Kekilli hangi burç?

Haziran ayının 16. Günü dünyaya gelen Kekilli ikizler burcu kadınıdır. 

Sibel Kekilli boy kilo? 

Dizi ve filmlerinin yanı sıra düzgün  fiziği ve güzelliği ile dikkat çeken Kekilli 1.62 boyunda ve 52 kilodur. 

Sibel Kekilli mesleği

Üç ayrı dalda meslek edinmiş olan Kekilli’nin meslekleri şu şekilde sıralanabilir ;

 • Yetişkin film oyuncusu
 • Seslendirme sanatçısı 
 • Sinema oyuncusu 
Sibel Kekilli evli mi? Sibel Kekilli nereli?
Sibel Kekilli evli mi? Sibel Kekilli nereli?

Sibel Kekilli dizileri 

Seslendirme sanatçısı ve sinema oyuncusu olan Sibel Kekilli, aynı zamanda birkaç dizide de rol almıştır. Oynadığı diziler şu şekildedir ;

 • Game of Thrones 
 • Tatort
 • Bullets

Sibel Kekilli filmleri?

Sibel Kekilli dünyada izlenme rekoru kıran Game of Thrones dizisinde de 20 bölüm oynamıştır. Sibel Kekilli’ye birçok dizi ve film teklifi gelmiştir fakat birkaç tanesini kabul ederken birkaç tanesi ona uymadığı için kabul etmemiştir.  Birçok filmde rol alan Sibel Kekilli’in yer aldığı film projeleri şunlardır ;

 • Duvara karşı 
 • Kebab connection 
 • Winter Journey 
 • Fay grim
 • Son tren 
 • Eve dönüş 
 • Pihalla
 • Ayrılık 
 • What a man
 • DİE mânner der emden
 • Berlin, I love you 

Sibel Kekilli evli mi? 

Sibel Kekilli 19 yaşındayken evlendiği Alman eşinden boşanmıştır. Şuan da Finlandiya’lı oyuncu Antti Luusuaniemi ile sevgilidir ve hayatına Finlandiya’da devam etmektedir. 

Sibel Kekilli evli mi? Sibel Kekilli nereli?
Sibel Kekilli evli mi? Sibel Kekilli nereli?

Sibel Kekilli İnstagram adresi

Sibel Kekilli 5 sene önce İnstagram hesabını Türkiye kullanıcılarına kapatmış bulunmaktadır. Gelen taciz ve hakaret mesajları, tuhaf teklifler sonucunda yoğun tacize maruz kaldığını belirterek İnstagram hesabını Türkiye’den bağlanan kullanıcılara kapatmıştır. 

Sibel Kekilli İnstagram adresi https://www.instagram.com/sibelkekilli/

Öncesinde girip bakıldığı zaman Kekilli’nin fotoğraflarına yapılan hakaret dolu yorumları görmek mümkündü. Öyle ki bu bir süre sonra dayanılmaz bir hal almış, Sibel Kekilli’nin uyarılarına rağmen durmayan Türkiye kullanıcıları yüzünden tüm kullanıcılar erişim engeli yemiştir.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Onur Seyit Yaran silahlı saldırı kurbanı oldu!  hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx