Magazin

Su Sonia Herring Kimdir?

Reklamlar

Su Sonia Herring Soramazsın Youtube kanalında öne çıkan dans etmeyi seven 36 yaşındadır. Su Sonia Herring kimdir, kaç yaşındadır, boyu, kilosu, aslen nereli, ailesi, eğitimi ve nereli olduğunu hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Su Sonia Herring Kaç Yaşındadır?

Su Sonia Herring 1988 yılında Amerika’da dünyaya gelmiştir. 2024 itibari ile 36 yaşındadır.

Su Sonia Herring Boyu

Su Sonia Herring’in boyu 1.78 cm’dir.

Reklamlar

Su Sonia Herring Kilosu

Su Sonia Herring 65 kilodur.

Su Sonia Herring Aslen Nerelidir?

Su Sonia Herring anne tarafından Türk, baba tarafından ise Amerikalı olduğunu ve bir röportajında Ankaralı olduğunu söylemiştir.

Su Sonia Herring Ailesi

Su Sonia Herring’nin annesi Elif Herring’in eğitimcidir. Annesinin Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi’nde Felsefe Öğretmeni olarak çalıştığı söylemiştir.

Su Sonia Herring Hakkında

Su Sonia Herring 18 yaşına kadar dans ettiğini, ritmik jimnastikten, karateye, yüzmeye birçok aktivitenin içerisinde yer aldığını, ayrıca tercümanlık da yaptığını söylemiştir.

Reklamlar

Amerika’da doğduğunu ancak Ankara’da büyüdüğünü söylemiştir. Daha 7 yaşındayken ailesi tarafından dans ve müzik ile ilgili alanlara yönlendirildiğini ve o zamandan sonra müziğe olan ilgisi her geçen gün arttığını söylemiştir.

Su Sonia Herring Kimdir Instagram
Su Sonia Herring Kimdir Instagram

Su Sonia Herring Eğitimi

Su Sonia Herring Lise eğitimini bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Dil Bilimi Bölümü’nü okumuştur. Su Sonia üniversite eğitimini tamamladıktan sonra 2012 yılında internet üzerinden çalışmalara yoğunlaşmıştır. Okulunu bitirdikten sonra İstanbul’a taşınmıştır. Çok çeşitli alanlarda çalışmıştır bu alanlar yönetici asistanlığı, etkinlik yönetimi, editörlükten ve tercümanlıktır. Şimdilerde de hala tercümanlık, editörlük ve seslendirme sanatçısı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Uzun yıllardır müzik ile de iç içe olduğunu şarkı söylemekten ve birçok farklı iş ile meşgul olmaktan keyif aldığını söylemektedir.

Su Sonia Herring Sevgilisi

Su Sonia Herring evli mi bekar mı sevgilisi var mı gibi sorular sıklıkla merak edilmektedir. Su Sonia Herring bekar mı ya da Su Sonia Herring ‘in sevgilisi var mı, varsa kimdir gibi soruların cevapları ile ilgili net bilgiler bulunmamaktadır. Yaşantısını Türkiye’nin yanı sıra zaman zaman Almanya ve Amerika’da da sürdürdüğünü açıkladığı için bir başka merak konusu olan konu da Su Sonia Herring’in dini inancıdır.

Su Sonia Herring Sosyal Medya

Su Sonia Herring etkinliklere, panellere katılmış bir süre Dolapdere Big Gang’in vokalistliğini üstlenmiştir. Sonrasında ise sosyal medya ve özellikle youtube üzerinden ilgi çekici konular yayınlayarak geniş bir kitleye ulaşmayı başarmıştır.

2019 yılından itibaren Youtube‘da 321GO adlı kanal bünyesinde, Soramazsın isimli videoları ile takipçileri ile buluşturmuştur. Videolarında sorulan aykırı sorulardan dolayı değişik bir tepki ile karşılaşmadığını belirtmiştir. Fakat bir iki kez videoların sonrasında çekimi yaptıkları kişilerin yayınlamayalım bana pek uygun olmadı gibi isteklerde bulunduklarını da bir video da söylemiştir.

 Günümüz itibariyle Youtube kanalında 1 milyon civarında abonesi bulunmaktadır. Aynı zamanda bir de Su Sonia Herring isimli bir youtube kanalı vardır ve 70 bin civarı abonesi vardır.

Su Sonia Herring’in instagram hesabının ismi susot şeklindedir. Hesabının 2020 itibari ile 18 bin civarı takipçisi vardır.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx