Dekorasyon

Uyku Kalitenizi Artıracak Tek Kişilik Yatak Çeşitleri

Yılların uyku tecrübesine sahip Yataş, yüksek kalitede üretilmiş yatak ve uyku ürünlerini hesaplı fiyatlarla satışa sunmak için Puffy markasını oluşturmuştur. Tek kişilik yatak modellerinden çift kişilik ürünlere, alez, yastık, nevresim takımları ve uyku setleri gibi yatak tekstili tasarımlarına kadar birçok ürün, Yataş kalitesiyle ve Puffy deneyimiyle satışa sunulur.

Tek Kişilik Yatak Çeşitleri Nelerdir?

Puffy ürün seçkisinde yer alan yatak çeşitleri, farklı ölçülerde ve sertlik derecesine göre tasarlanmıştır. 90×190 cm ebatlı tek kişilik yatak modelleri, koleksiyonun en popüler ürünlerinden biridir. Tek kişilik ürün koleksiyonunda 90×200 cm ölçüsündeki yataklar, 100×200 cm ebatında tek kişilik yatak çeşitleri ve 120×200 cm yataklar yer alır. Ürünlerin sertlik derecesi modellerine göre sert, orta üstü ve orta olmak üzere üç farklı grupta sınıflandırılmıştır. Konforlu bir uyku için ihtiyacınız olan yatak sertliği miktarı, farklı alternatifler arasından kolayca seçilebilir. Yatakların kumaş özellikleri ve ayrıcalıklı yay sistemlerinin ekstra rahatlık özellikleri, güne iyi bir uykuyla dinlenmiş olarak başlamanıza katkıda bulunur. Terlemeyi önleyen kumaşlar, ekstra yumuşak ve nefes alabilen bambu kumaşlı tek kişilik yatak modelleri, iyi bir uykuya geçiş için konfor sağlar.

Puffy Tek Kişilik Yataklar Nasıl Özelliklere Sahiptir?

Tek kişilik yatak modellerinde nefes alabilen kumaşlar terlemeyi azaltır. Ürünlerin modellerine göre tek taraflı ya da çift taraflı olarak kullanılabilmesi, yatakların daha uzun ömürlü olmasına katkı sunar. Üstün teknoloji ürünü olan DHT yay sistemi, güçlü bir ortopedi desteği sunarak yataktaki uyku ve dönüş hareketlerini destekleyen bir mekanizmaya sahiptir. Yatakların kolayca temizlenmesi için bazı ürün modellerinde yıkanabilir ve çıkarılabilir kılıf seçeneği mevcuttur. Visco, Lateks ve ortopedik sünger teknolojileriyle tasarlanan tek kişilik yataklarda DHT yay sisteminin yanı sıra hybrid ve pocket yay sistemleri de kullanılmıştır. Yeterli bir uyku ve dinlenme için ihtiyacınız olan sünger ve yay çeşitlerini, kolaylıkla Puffy tek kişilik yatak baza koleksiyonlarında bulabilirsiniz.

Tek Kişilik Yatak Modellerinin Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Puffy uyku koleksiyonunun tek kişilik yatak serisinde, omurga sağlığını destekleyen, terletmeyen ve dinlenmenize katkı sağlayan birçok farklı model sunulmuştur. Yatakların genel olarak sağladığı avantajlardan bazıları şu şekildedir:

 • Bakım kolaylığı,
 • Terlemeyi önleme,
 • Uykuda terapi,
 • Yorgunluk gidericilik,
 • Hijyenik uyku ortamı,
 • Çift taraflı kullanım (Yaz ve Kış),
 • Ekstra rahatlık sunan konfor pedi,
 • Yıkanabilir kılıf,
 • Koku giderici özellik,
 • Hafızalı visco sünger ile vücut şeklini alabilme,
 • Uykuda dönüşleri hissettirmeyen konforlu yay teknolojisi,
 • Sırt ağrılarını gidermeye katkı,
 • Kas gelişimini destekleme.

Puffy Tek Kişilik Yatak Başlık Modelleri Nelerdir?

Yatakların bazayla birlikte sabit bir biçimde kalmasını kolaylaştıran tek kişilik yatak başlığı çeşitleri, Puffy yatak koleksiyonunun önemli bir bölümünü oluşturur. Ürünler, görsel olarak şık ve modern bir duruşa sahiptir. Dayanıklı materyaller kullanılarak tasarlanan tek kişilik yatak baza başlık çeşitleri, yatağınızı kullandığınız süre boyunca size şıklığıyla eşlik edebilir. Modern formlarda tasarlanan başlıklar, kolaylıkla bazaya sabitlenir ve yatağın taşınmasını gerektiren durumlarda yeniden takılıp çıkarılması da basittir. Deri ve kumaş gibi şık tasarım malzemeleriyle tasarlanan tek kişilik yatak başlıkları, genç ve çocuk odalarına uyum sağlayacak modern görünümlere de sahiptir.

Tek Kişilik Yatak Fiyatları Nasıldır?

Yatakların fiyat skalasını, tek kişilik yatak boyutları ve tasarım özellikleri belirler. Ürünlerin tasarımında kullanılan malzemelerin çeşitliliği, sünger ve kumaş farklılıkları fiyatlar üzerinde etkili olur. Evinize mobilya seçimi yaparken yatak odanızda kullanacağınız tüm eşyaları bir bütün olarak değerlendirmeniz uyumlu bir ev dekorasyonu elde etmek için yararlı olabilir. Perdelerin ve halının rengi ile uyumlu yatak ve baza başlığı seçerek genel bir bütünlük elde edebilirsiniz. Yatağınızın üzerinde kullanacağınız nevresim takımları, yatak örtüleri gibi ev tekstili ürünleriyle de bu şık görünümü tamamlayabilirsiniz.

Siz de güne keyifli bir başlangıç yapmak için Puffy yatak ürünlerini satın alabilir ve kesintisiz bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. En hesaplı fiyatlarla en yüksek kaliteye ulaşmak için Puffy ürünlerini hemen şimdi sepetinize ekleyin.

Begonya Dekorasyon

admin

Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx