Magazin

Vii (Vildan Alemdaroğlu) kimdir?

Reklamlar

İnstagram platformunda Vii kullanıcı isimi ile paylaşımlar yapan Vildan Alemdaroğlu, güzelliği ile büyülediği kadar sesi ile de büyülemeye devam ediyor. Vokal olarak çalışmalarına Yusuf Altıner ile devam eden başarılı isimin takipçileri merakta.

Vii kimdir? Vildan Alemdaroğlu kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Vii (Vildan Alemdaroğlu) kimdir?
Vii (Vildan Alemdaroğlu) kimdir?

Vii (Vildan Alemdaroğlu) kimdir?

9 Ekim 1994 tarihinde İstanbul Fatih’te dünyaya gelen başarılı vokalist, sosyal medya platformlarında Vii kullanıcı isimi ile paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Fizik öğretmeni bir baba ve nikah memuru bir annenin kız olan Vildan Alemdaroğlu’nun bir de ablası var. Baba tarafından aslen Trabzon Sürmeleli olan güzel vokalist şimdilerde Vovo Media bünyesinde çalışmalarına devam ediyor. Lise eğitimini kadar olan kısmı İstanbul Bahçelievler de geçiren güzel vokalist, çocuk yaştan itibaren müziğe ve şarkı söylemeye ilgi duyduğunu dile getiriyor. İstanbul Kültür Üniversitesinde Okul Öncesi Öğretmenliğini tamamlayan vokalist,5 senedir mesleğini icra ediyor.

Reklamlar

Vii (Vildan Alemdaroğlu) kaç yaşında?

Vii’nin takipçileri güzel vokalistin yaşını sık sık arama motorlarında sorar hale geldiler. Bizler sizin için araştırdık ve bulduk, 9 Ekim 1994 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 26 yaşında.

Vii (Vildan Alemdaroğlu) aslen nereli?

İstanbul’da yaşamını sürdüren başarılı vokalist, baba tarafından aslen Trabzon Sürmeleli.

Vii (Vildan Alemdaroğlu) hangi burç?

9 Ekim 1994 tarihinde dünyaya gelen Vildan Alemdaroğlu aynı zamanda Terazi burcu kadını.

Vii’nin boyu ve kilosu?

Sizler için bu konuyu detaylı araştırmamıza rağmen ne yazı ki kayda değer bilgiler bulamadık. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Reklamlar
Vii (Vildan Alemdaroğlu) kimdir?
Vii (Vildan Alemdaroğlu) kimdir?

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Sosyal medyanın magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. Başarılı vokalistin gönül kapılarının şuan kapalı olduğu biliniyor. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Sosyal medya hesapları

İnstagram hesabında paylaşımın Vildan Alemdaroğlu instagramda ise 1B takipçiye ulaştı.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Kumru Türkmen hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx