Magazin

Yeliz Korkmaz Kimdir?

Reklamlar

Sosyal medyada Semiraminta olarak bilinen 20 yaşındaki youtuber Yeliz Korkmaz’ın hayatı, yaşı, boyu, kilosu, eğitimi hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Semiraminta kimdir? Kısaca

Yeliz Korkmaz tam bir sosyal medya fenomenidir. Dans, Instagram, TikTok ve YouTube yi birleştirerek oldukça tanınan bir kişi haline gelmiştir. Yeliz Korkmaz ya da Semiraminta Türkiye’de ki birçok TikTok içerik üreticisinin saçma sapan hareketler ile içerik üretmesine karşılık çok daha farklı kaliteli ve eğlenceli içerikler üretmektedir.

2010 yılında dans etmeye başlamıştır. Dans üzerine eğitim almamış olmasına rağmen çok başarılıdır dans etmeyi çok sevmektedir. Yeliz Korkmaz yani Semiraminta, sosyal medyada 2018 yılının Ekim ayında daha tanınır hale gelmiştir. TikTok hesabına yüklediği bir slowmo dans videosu ile yükselişe geçmiştir. Yeliz Korkmaz Türkiye’ye ışık düzenlemeli videoları getiren kişi olmuştur.

Reklamlar

Yeliz Korkmaz Kaç Yaşında?

Semiraminta kaç yaşında diye merak eden takipçiler için Yeliz Korkmaz 2000 yılının 14 Ekim tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 2020 itibari ile 20 yaşındadır.

Yeliz Korkmaz Nerede Yaşamaktadır?

Yeliz Korkmaz İstanbul’da yaşamaktadır.

Semiraminta (Yeliz Korkmaz)
Semiraminta (Yeliz Korkmaz)

Yeliz Korkmaz Aslen Nerelidir?

Semiraminta rumuzu ile bilinen Yeliz Korkmaz aslen Niğde’lidir.

Yeliz Korkmaz’ın Eğitimi

Yeliz Korkmaz İstanbul/Üsküdar Validebağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nden mezun olmuştur.

Reklamlar

Yeliz Korkmaz’ın Burcu

Yeliz Korkmaz 14 Ekim tarihinde dünyaya geldiği için terazi burcudur.

Yeliz Korkmaz’ın Boyu

Yeliz Korkmaz’ın boyu 1.68 cm’dir.

Yeliz Korkmaz’ın Kilosu

Yeliz Korkmaz 48 kilodur.

Semiraminta (Yeliz Korkmaz)
Semiraminta (Yeliz Korkmaz)

Yeliz Korkmaz Sosyal Medya

Yeliz Korkmaz’ın Youtube hesabındaki ismi Semiraminta şeklindedir. Hesabının 181 bin abonesi vardır. Ocak 2019 tarihinde youtube hesabı için içerik üretmeye başlamıştır. Yeliz Korkmaz’ın instagram hesabı da Semiraminta şeklindedir. Hesabının 666 bin civarı takipçisi vardır. Dansı ile tanındığı sosyal medya platformu TikTok hesabında da ismi Semiraminta şeklindedir. Ve hesabının 3 buçuk milyon civarı büyük bir takipçi kitlesi vardır.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

2 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
2
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx