Magazin

Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir? Berk Oktay ile evleniyor mu?

Reklamlar

Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir? Kuruluş Osman dizisinin Malhun Hatun’u kimdir? ATV ekranlarının en beğenilen dizisi olan Kuruluş Osman’a Makhun Hatun karakteri ile dahil olan Yıldız Çağrı Atiksoy, güzelliğinin yanı sıra oyunculuk yetenekleri ile de ekran başındakilerden tam not aldı. Oyunculuğu kadar sempatik halleri ile de sevilen oyuncunun takipçileri Yıldız Çağrı Atiksoy hakkında araştırmaya yapmaya başladılar.

Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir? Kuruluş Osman dizisinin Malhun Hatun'u kimdir?
Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir? Kuruluş Osman dizisinin Malhun Hatun’u kimdir?

Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir?

Son zamanların reyting rekorları kıran ve tarih temeli olarak izleyicinin karşısına geçen Kuruluş Osman dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Yıldız Çağrı Atiksoy güzelliğinin yanı sıra oyunculuk yetenekleri ile de ekran başındakilerden tam not aldı. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde göstermiş olduğu performans ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu Şampiyon dizisi ile de yıldızını parlatmıştı. 1 Nisan 1986 yılında İzmir’de dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu İzmir Ege Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi almış daha sonrasında ise oyunculuk eğitimi almaya karar vererek Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne devam etmiştir. Plato Sinema’da ise Teknik ve Oyunculuk eğitimi de alan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde hayat verdiği Berrin Akarsu karakteri ile sevilmiş Yedi Güzel Adam isimli dizide hayat verdiği Zehra karakteri ile ise iyice benimsenmiştir. Son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde Malhun Hatun karakterine hayat veren Yıldız Çağrı özel hayatı ile de magazin gündeminin sevilen isimlerinden birisi oldu. Ünlü oyuncu Berk Oktay ile aşk yaşayan Yıldız Çağrı Atiksoy sevgili ile de sık sık gündem olmaya devam ediyor.

Reklamlar

Yıldız Çağrı Atiksoy kaç yaşında?

Oyunculuğu kadar güzelliği ile de ön planda olan başarılı isimin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise ünlü oyuncunun yaşı oldu. 1 Nisan 1986 yılında dünyaya gelen başarılı oyuncu 35 yaşında.

Yıldız Çağrı Atiksoy hangi burç?

1 Nisan 1986 yılında dünyaya gelen başarılı oyuncunun takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise başarılı isimin hangi burç olduğu oldu. 1 Nisan 1986 yılında dünyaya gelen başarılı oyuncu aynı zamanda bir Koç burcu kadını.

Yıldız Çağrı Atiksoy aslen nereli?

İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Riva’da Kuruluş Osman dizisinin çekimleri için yer alan başarılı isim aslen İzmirlidir.

Yıldız Çağrı Atiksoy’un sevgilisi kim? Berk Oktay ile evleniyor mu?

Yıldız Çağrı özel hayatı ile de magazin gündeminin sevilen isimlerinden birisi oldu. Ünlü oyuncu Berk Oktay ile aşk yaşayan Yıldız Çağrı Atiksoy sevgili ile de sık sık gündem olmaya devam ediyor. Son zamanlarda yapılan iddialar ise magazin gündemi iyice kaynattı. Yıldız Çağrı ile aşk yaşayan Berk Oktay’ın güzel oyuncuya evlilik teklif ettiği haberleri henüz netleşmemiş olsa da takipçilerini ve sevenlerini heyecanlandırdı.

Reklamlar
Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir? Kuruluş Osman dizisinin Malhun Hatun'u kimdir?
Kuruluş Osman dizisinin Malhun Hatun’u kimdir?

Yıldız Çağrı Atiksoy daha önce evlendi mi?

Arama motorlarında sıkça yer almaya başlayan bu soruyu siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Başarılı oyuncu bekar ve evlenmemiş.

Yıldız Çağrı Atiksoy’un fiziksel özellikleri

Ekranların başarılı isimi Yıldız Çağrı’nın takipçilerinin merak ettiği bir kaç detaya siz değerli takipçilerimiz için değdik.

Yıldız Çağrı Atiksoy’un göz rengi?

Başarılı sosyal medya fenomeni isimin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise göz rengi oldu. Etkileyici bakışlara sahip olan başarılı isim Açık Kahverengi gözlere sahip.

Yıldız Çağrı Atiksoy’un boyu ve kilosu?

Oyunculuğu ile göz dolduran düzgün fiziği ile de yürek hoplatan bir çok gencin yüreğinde yer edinen Yıldız Çağrı, İnstagram paylaşımları ile magazin gündemine oturdu. Takipçileri sık sık güzelin boyu ve kilosunu sorar oldular. Bizler sizin için araştırdık bulduk. 1.76 uzunluğunda olan güzel oyuncu 56kg ağırlığında.

Yıldız Çağrı Atiksoy’un cilt bakım rutini

Düzenli aralıklar ile cilt bakımı yaptırdığını dile getiren başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu isim aynı zamanda badem yağı kullandığını ve yıpranan saçlar için birebir olduğunu dile getirdi.

Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir? Kuruluş Osman dizisinin Malhun Hatun'u kimdir?
Yıldız Atiksoy kimdir? Kuruluş Osman dizisinin Malhun Hatun’u kimdir?

Yıldız Çağrı Atiksoy’un mesleği ne?

Ünlü sosyal medya fenomeni isim bir çok dizi, film ve reklam filminde rol alarak oyunculuk kariyerinde kayda değer bir noktaya ulaşmıştır.

Yıldız Çağrı Atiksoy’un yer aldığı dizi ve filmler

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde göstermiş olduğu performans ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu Şampiyon dizisi ile de yıldızını parlatmıştı. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde hayat verdiği Berrin Akarsu karakteri ile sevilmiş Yedi Güzel Adam isimli dizide hayat verdiği Zehra karakteri ile ise iyice benimsenmiştir. Son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde Malhun Hatun karakterine hayat veren başarılı isim bir çok kişinin idolü haline geldi.

 • 2021 – Kuruluş Osman (Malhun) (TV Dizisi)
 • 2019 – Şampiyon (Suna) (TV Dizisi)
 • 2017 – Savaşçı (Aslı) (TV Dizisi)
 • 2015 – Evli ve Öfkeli (TV Dizisi)
 • 2015 – Kurtlar Vadisi Pusu (Alexandra) (TV Dizisi)
 • 2014 – 2015 – Yedi Güzel Adam (Zehra) (TV Dizisi)
 • 2013 – Görüş Günü Kadınları (Gülay) (TV Dizisi)
 • 2010 – 2012 – Öyle Bir Geçer Zaman ki (Berrin) (TV Dizisi)
 • 2009 – Bahar Dalları (Bahar) (TV Dizisi)
 • 2008 – Miras (İrem) (Sinema Filmi)
 • 2008 – Kayıp Prenses (Defne) (TV Dizisi)
 • 2008 – Gazi (Leyla/Aslı) (TV Dizisi)
 • 2007 – Yersiz Yurtsuz (Hazal) (TV Dizisi)
 • 2006 – Yağmurdan Sonra (Işık) (TV Dizisi)
 • 2006 – Ahh İstanbul (Ahu) (TV Dizisi)
 • 2005 – Aşk Oyunu (Gülşen) (TV Dizisi)
 • 2004 – Büyük Buluşma (TV Dizisi)

Yıldız Çağrı Atiksoy ne kadar kazanıyor?

Kuruluş Osman dizisinde hayat verdiği Malhun Hatun karakteri ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Yıldız Çağrı Atiksoy estetik mi yaptırdı?

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin estetik yaptırıp yaptırmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir? Kuruluş Osman dizisinin Malhun Hatun'u kimdir?
Yıldız Çağrı kimdir? Kuruluş Osman dizisinin Malhun Hatun’u kimdir?

Yıldız Çağrı Atiksoy Öyle Bir Geçer ki Zaman

Kuruluş Osman dizisinde hayat verdiği, Malhun karakteri ile dikkatleri üzerine çeken başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu aynı zamanda Öyle Bir Geçer ki Zaman dizisinde de rol aldı!

Yıldız Çağrı Atiksoy Şampiyon

Kuruluş Osman dizisinde hayat verdiği, Malhun karakteri ile dikkatleri üzerine çeken başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu aynı zamanda Şampiyon dizisinde de rol aldı!

Yıldız Çağrı Atiksoy Diriliş Ertuğrul

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu hakkında Diriliş Ertuğrul dizisinde de mi oynadı? Sorusunun sorulması ile bizler de siz değerli takipçilerimiz araştırdık ve bulduk. Başarılı oyuncu Diriliş Ertuğrul dizisinde yer almadı.

Yıldız Çağrı Atiksoy Kuruluş Osman

Kuruluş Osman dizisinde hayat verdiği, Malhun karakteri ile dikkatleri üzerine çeken başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu dizi hakkında bir çok açıklama da bulundu.

Yıldız Çağrı Atiksoy İnstagram

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Yıldız Çağrı’nın instagramda ise 727B takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx