Magazin

Youtuber Özlem Akçin kimdir?

Reklamlar

Youtube ve Instagram platformunun son zamanlarda popüler içerik üreticilerinden olan Özlem Akçin diğer sosyal medya platformlarında da Özlem Keşifte kullanıcı adıyla hızla yükselen ve fenomen listelerine giren isim haline geldi. Türkiye’nin tiny house, minimalist yaşam öncülerinden biri olarak adından söz ettiren Özlem Akçin, kitlesini hızla arttırmaya devam ediyor. Youtube ve Instagram platformunda paylaştığı içerikler ile oldukça sevilen bir isim haline gelen Akçin’in takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında kapsamlı bir araştırmaya başladılar.

Özlem Akçin kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Youtuber Özlem Akçin kimdir?
Youtuber Özlem Akçin kimdir?

Özlem Akçin kimdir?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimlerinden olan Özlem Akçin diğer platformlarda da hızla yükselmeye devam ediyor. Özellikle YouTube ve Instagram platformunda ürettiği içerikler ile oldukça beğenilen Özlem Keşifte bir çok ulusal çapta firmayla birlikte iş birlikleri yapmaktadır.  Adına birçok fan sayfası açılan ve geniş bir kitleye hitap eden Özlem Keşifte’nin tam adı Özlem Akçindir. 11 Ocak 1985’de Nuğran ve Ferudun Akçin’in kızı olarak İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Başarılı sosyal medya fenomeni açtığı bir canlı yayında annesinin ve babasının Sivaslı olduğuna değilmiş kendisini de Sivaslı olarak gördüğünü belirtmiştir. Sosyal medya dünyasındaki başarısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi Başaran Akçin takipçileriyle Türkiye’de bulunan tiny house üreticilerini ve bu hayatı yaşayanları ürettiği içeriklerle buluşturuyor. Marmara Üniversitesi Dış Ticaret bölümünde eğitimini tamamnlayan Akçin kısa bir süre sonra Üsküdar Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünde tam burslu olarak okumaya başlamış fakat YouTube platformunda yükselmeye başlayınca buradaki bölümüne ara vermiş kariyerini Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Yönetimi bölümünden devam ettirmiştir.

Reklamlar

Özlem Akçin kaç yaşında?

Kısa zamanda büyük bir kitleye hitap etmeye başlayan Akçin hakkında merak edilen bir çok detay ortaya çıktı. Takipçileri ve adına açılan fan sayfaları sık sık arama motorlarında güzel fenomenin hayatı hakkında sorular sormaya başladılar. En merak edilen soruların başında ise sosyal medya fenomeninin yaşı oldu. 11 Ocak 1985 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni 36 yaşında.

Özlem Akçin aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz fenomenin takipçilerinin en merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin nereli olduğu oldu. Bizler siz değerli okurlarımız için araştırdık ve bulduk. İstanbul Beşiktaş’da yaşamını sürdüren fenomen isim baba tarafından ve anne tarafından Sivaslı

Özlem Akçin hangi burç?

11 Ocak 1985 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim, yaptığı paylaşımlar ile konuşulmaya devam ediyor. Magazin dünyasının yakından takip ettiği başarılı isimi en çok takipçileri yakın kadraja aldılar. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise Akçin’in burcu oldu. 11 Ocak 1985 tarihinde dünyaya gelen başarılı fenomen isim aynı zamanda bir Terazi burcudur.

Youtuber Özlem Akçin kimdir?
Youtuber Özlem Akçin kimdir?

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. Başarılı youtuber aşk hayatının konuşulmasını pek sevmemesiyle biliniyor. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Reklamlar

Özlem Akçin’in mesleği ne?

Marmara Üniversitesi Dış Ticaret bölümünü bitiren Özlem Keşifte mezun olduktan sonra 5 yıl süreyle 3 ‘ten fazla ulusal firmada muhasebecilik yapmış ve sonunda beyaz yaka görevini bırakarak seyahat etmeye başlamıştır. Yaptığı seyahatler ve keşiflerinin sosyal medyada ilgi uyandırmasıyla belli bir kitleye ulaştığını ve ses getirdiğini fark edince Influencer olmuştur.

Özlem Akçin Hangi Ülkeleri ve Şehirleri Gezdi?

Yurtdışında Cape Town, Fas ve Ukrayna gibi ülkeleri Türkiye’de ise Van, Gaziantep, Antalya, Balıkesir dahil olmak üzere 70’den fazla şehir gezen ve gezip gördüğü yerlerin fotoğraflarını videolarını çekerek takipçileri ile paylaşan sosyal medya fenomeni başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor.

Youtuber Özlem Akçin kimdir?
Youtuber Özlem Akçin kimdir?

Özlem Keşifte Youtube

Özlem Keşifte Youtube’a başlamadan önce iyi bir izleyicidir. Yerli ve yabancı kanalları takip etmiştir. Kanal sahipleri tam zamanlı bir iş gibi youtube’de çalıştıklarını gördüğü için kendi kanalı için de içerik üretmek istemiştir. Youtube için içerik üretmek ona çok heyecan verici gelmiştir.

2019 yılının 20 Nisan tarihinde kanalını açmıştır. Youtube kanalında ilk önce yurtiçi ve yurtdışı seyahat videoları, kamp ipuçları ve gezilecek yerler hakkında içerik üretmiştir. Sonrasında rasgele çektiği bir küçük ev youtube’da 500 bin’den fazla izlenmiş ve Akçin bu içeriklerini devam ettirmiştir. Böylece Türkiye’de minimalist akımın yayılmasında başrol oynamıştır.

Youtube kanalının ismi Özlem Keşifte şeklindedir. Kanalında 47 binin üzerinde abonesi vardır. Kanalında paylaştığı köy evinde 24 saat geçirmek, daha önce hiç görülmemiş bungalovlar, tiny house tarzında çektiği videolar çok izlenmiştir.

Sosyal medya hesapları

Asıl çıkışını yakaladığı Youtube platformu ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşan Özlem Keşifte bu platformda 47K aboneye ulaştı. İnstagram hesabında “ozlemkesifte” hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Özlem Keşifte instagram da ise 86K takipçiye sahip. Bu sosyal medya platformların yanı sıra son yıllarda popüler hale gelen uygulama olan Tiktok’ta ise 82K takipçsi var.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx