Cilt Bakımı

A101 Cilt Bakım Ürünleri

A101 Cilt Bakım Ürünleri Kategorisi

Reklamlar

A101 cilt bakım ürünleri kategorisi son dönemlerde çok fazla ilgi görüyor. Uygun fiyatları ve yüksek performanslarıyla dünyaca ünlü markaların cilt bakım ürünleri, A101 cilt bakım ürünleri kategorisinde yer alıyor. Ekonomik olarak A101 cilt bakım ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bu yazımızda öne çıkan A101 cilt bakım ürünlerini inceleyeceğiz.

Nivea Yüz Temizleme Köpüğü Normal
Nivea Yüz Temizleme Köpüğü Normal

Nivea Yüz Temizleme Köpüğü Normal

Nivea yüz temizleme köpüğü, A101 cilt bakım ürünleri segmentinde öne çıkar. Bu ürün, makyajı ve diğer kirleri mükemmel bir şekilde çıkaran, cildinizin kurumasını önleyen ve sizi nemlendiren nazik, köpüren bir temizleyici üründür.

Günlük bakım için uygun olan bu cilt bakım ürünü genel olarak ciltteki fazla yağı, kiri ve ölü cildi temizlerken nemlendirici, yatıştırıcı, nazik bir köpük haline gelen bu yüz temizleyiciyi cilt bakım setinize ekleyin.

Reklamlar

Kaliteli malzemeler kullanılarak formüle edilen bu ürün, cildinizi sakinleştirmeye ve sağlıklı, nemli ve güzel hissetmenize yardımcı olan, bakım yapan badem yağı ile zenginleştirilmiş bir cilt bakım ürünü.

Kullanımı kolay olan bu cilt bakım ürünü, günlük temizlik için uygundur. Sağlıklı, nemli bir cilt için makyajı ve kirleri nazikçe çıkararak köpüklü cilt temizleyiciyi cildinize masaj yapın.

L'Oreal Dermo Expertise Revitalift Laser
L’Oreal Dermo Expertise Revitalift Laser 

L’Oreal Dermo Expertise Revitalift Laser 

Gece boyunca daha sıkı cilt ve azaltılmış kırışıklıklar için bu krem idealdir. Hyaluronik asit ve yüzde 3 pro-xylane içeren gece kremi, bir hafta içinde kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaltır. Hyaluronik asit sayesinde yoğun nem kazanan cilt genç ve güzel görünür. Yüz kremi yüzünüzü yoğun bir şekilde nemlendirir ve cildinizi dolgun ve pürüzsüz hale getirir.

Üçlü yaşlanma karşıtı etkisi olan bu krem, kırışıklık karşıtı gece kremi koruyucu bariyeri geri yükler, kırışıklıkları azaltır ve cildin yeni, pürüzsüz ve sıkı görünmesini sağlar. Tüm gece derin etkili yaşlanma karşıtı güç sağlayan bu kremin ultra ince dokusu, tüm gece boyunca aktif bileşenlerini serbest bırakan bir maske gibi cildi sarar. Tüm cilt tipleri için uygundur. Ürün uyumluluğu tüm cilt tiplerinde (kuru, hassas ve karma ciltler) test edilmiştir. Erkekler ve kadınlar için uygundur.

Reklamlar
L'Oreal Revitalift Lazer X3 Yaşlanma Karşıtı Göz Bakım Kremi
L’Oreal Revitalift Lazer X3 Yaşlanma Karşıtı Göz Bakım Kremi

L’Oreal Revitalift Lazer X3 Yaşlanma Karşıtı Göz Bakım Kremi

Bu kremin içindeki lazer teknolojisi cildinizi geceleri yeniler. Siz uyurken hidrasyon kurtarma sürecini ve kırışıklık karşıtı eylemi artırır. Cildinizi arındırmak ve yeniden sıkılaştırmak için yüzde 3 pro-xylane ve centella asiatica içerir. Pro-xylane ve hyaluronik asit ile formüle edilmiş bu krem yüksek etkinliğe sahiptir. 

Üç etkili yaşlanma karşıtı cilt bakımı sunan bu krem cildi onarır. Bu, içindeki yüzde 3 konsantre Pro-Xylane™ ile zenginleştirilmiştir. Görünür yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltarak onarmaya yardımcı olur. En derin kırışıklıklar bile solmuş gibi görünüyor. Hyaluronik asit ve LHA ile zenginleştirilmiş cilt daha pürüzsüz hissettirir ve cilt dokusu gözle görülür şekilde iyileşmiş görünür.

Yenileyici özellikleriyle bilinen bir bitki özü olan centella asiatica ile zenginleştirilmiştir. Cilt daha sıkıdır ve konturlar daha belirgin görünür. Yenilikçi krem-maske dokusu cildi güzelleştirir. Ultra ince krem ​​maske, yüzünüzün hatlarına uyum sağlayan bir “memory foam” dokusuna sahiptir. Gece boyunca nemlendirme ve sürekli yaşlanma karşıtı etki sağlayan bir maske sağlar. Bu kremin düzenli kullanımı sonucu ince çizgiler soluk görünür.

Daha taze, daha yumuşak ve daha parlak bir cilde uyanmak için bu krem idealdir. Klinik araştırmalar, bir hafta sonra kırışıklıklarda azalma göründüğünü belirtir. Dört hafta sonra cilt dokusu, dönüştürülmüş gibi daha pürüzsüz hale gelir.

Bu son derece konsantre krem-maske, yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini azaltmaya yardımcı olur ve siz uyurken hidrasyonun toparlanma sürecini hızlandırır. Gece, dış etkenlerden korunurken cildinizin yenilenmesi için ideal bir zamandır.

Vita&Health Siyah Nokta Bandı
Vita&Health Siyah Nokta Bandı

Vita&Health Siyah Nokta Bandı

A101 cilt bakım ürünlerinden en sevileni siyah nokta temizleyici banttır. Burun bölgesindeki siyah noktaları temizleyen ve cildi arındıran bu bant, ölü derileri ve ölü cilt hücrelerini temizler. Cilde ferah ve temiz bir his verir. 

Garnier Saf & Temiz Makyaj Temizleme Suyu

Bu misel su ve makyaj temizleyici cildi temizler, suya dayanıklı makyajı çıkarır ve cildi tazeler. Garnier misel suyu paraben içermez, kokusuzdur, sülfat içermez ve silikon içermez. Bu misel su, suya dayanıklı göz makyajını çıkarmak için kullanılabilir. Durulama gerektirmeyen makyaj temizleyici cildi temizler Sert sürtünme olmaz ve nazikçe makyajı temizler.

Simple Peeling Pürüzsüzleştirici
Simple Peeling Pürüzsüzleştirici

Simple Peeling Pürüzsüzleştirici

Simple Pürüzsüzleştirici Peeling, E vitamini ve B5 vitamini içerir. İçindeki saf su ve saf pirinç granülleri, cildi soyar ve cildinizi ölü derilerden arındırır. Böylece daha genç ve daha canlı bir cildiniz olur.

En iyi sonuçları almak için bu peelingi nemli ve temiz yüzünüze ve boynunuza masaj yapın ve nazikçe ovalayın. Göz çevresine temas ettirmeden masaj yapın. Ardından cildinizi bol suyla durulayın. Yağlı cildiniz varsa haftada iki kez kullanabilirsiniz. Kuru ve normal cildiniz varsa haftada bir kez uygulayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Cilt Bakım Cihazı Nedir

L’Oreal Kuru & Hassas Ciltler İçin Nemlendirici

Asya cilt bakımından ilham alan L’Oréal Paris Laboratuarları tarafından bu nemlendirici formüle edilir. Bu nemlendirici krem, cildi aşırı yüklemeden hızlı, derinlemesine ve sürekli olarak nüfuz eden saf nem sağlar. Anında emilen su benzeri doku cildi yeniden nemlendirir ve canlandırır. Su bazlı nemlendirici, sağlıklı görünen bir ışıltı için derinlemesine nüfuz eder.

Aloe suyu sürekli nem sağlar ve cildi yetmiş iki saate kadar nemle besler. Su kadar taze, krem ​​kadar nemlendirici olan bu krem komple günlük bakım sunar.

L’Oréal Paris, son derece etkili günlük sıvı bakım nemlendiricilerinden oluşan benzersiz bir üründür. Hafif nemlendirme sağlamak üzere formüle edilen bu formüller, cilt ile temas ettiğinde suya dönüşerek hızlı emilim için kolayca kayan anında nemlendirme sağlar.

Normal ve kuru ciltler için özel olarak geliştirilen bu su bazlı nemlendirici, çift etki sağlamak için aloe suyu ve hyaluronik asit ile formüle edilmiştir. Yetmiş iki saat yoğun ve sürekli nemlendirme sağlar. Cildi nemle besler ve içeri hapseder. Cildi nemle sararak cildin parlaklığını artırır. Sonuç? Cilt, sağlıklı görünen bir ışıltı ile ultra nemli ve tazedir.

Bu ürün, düzenli cilt bakım rejiminizin bir parçası olarak kullanılması gereken bir günlük sıvı bakım nemlendiricisidir. Temiz cilde her sabah makyaj altında ve her gece temizledikten sonra yüz ve boyun bölgesine nazikçe uygulayın.

Nivea Yüz Temizleme Jeli Peeling Etkili
Nivea Yüz Temizleme Jeli Peeling Etkili

Nivea Yüz Temizleme Jeli Peeling Etkili

Arındırıcı peelingleri ile gözenekleri derinlemesine temizleyen yüz jeli, arındırıcı formülü ile fazla sebumu azaltarak parlamayı önler. Cildi canlandıran ve taze, ferahlatıcı bir koku katan E vitamini ile zenginleştirilmiştir.

Garnier Kağıt Maskeler

Garnier yüz maskeleri, ikili botanik ve bilimsel formülasyonları sayesinde çok yönlüdür. On beş dakika gibi kısa bir sürede cilt bakımı faydaları sağlamak için çalışan Garnier’in tüm yüz maskeleri, küçük güzellik mucizeleridir ve zamanınız tükendiğinde rutininize giriş yapmak için harikadır. Normal yüz maskelerinden çok daha az dağınık olan kağıt maskeler, cilde anında fayda sağlayan, kullanımı kolay tedavilerdir. Nemlendirici bileşenlerle paketlenmiş, cildi nemle doldurmaya yardımcı olurken aynı zamanda yaşlanma, dehidrasyon, donukluk ve sivilce gibi belirli endişe alanlarını hedef almaya çalışırlar.

Cildin yaşlanmasıyla ilgileniyorsanız, Garnier’in Ultra Lift Yaşlanma Karşıtı Yüz Maskesi’ni seveceksiniz. İnce çizgileri ve kırışıklıkları düzeltmeye yardımcı olan antioksidan bakımından zengin üzüm çekirdeği özü ile formüle edilmiş olan tabaka maskesi ayrıca cildi nemlendirmek ve dolgunlaştırmak için hyaluronik asit içerir. Ayrıca renk atmasını ve ince izleri en aza indirgemek için çalışan güzel parlatma faydalarına da sahiptir.

Yağlı bir cilde sahipseniz Garnier Moisture Bomb Green Tea Hydrating Face Sheet Mask kağıt maskesini denemelisiniz. Cildi matlaştırmaya ve parlamayı azaltmaya yardımcı olan yaprak maske, yatıştırmak için yeşil çay ve nemlendirmek için hyaluronik asit ve gliserin ile aşılanmıştır. Sadece on beş dakika içinde çalışarak, cildi makyaj uygulamasına hazırlamaya yardımcı olmak için harika bir şey.

Garnier Kağıt Maskeler
Garnier Kağıt Maskeler

Garnier Pure Active Anti Blackhead Charcoal Mask Peel Off Mask ile tıkanmış gözeneklere ve tıkalı cildi iyileştirir. Kömür, fazla yağı ve kirleri ciltten çıkarmaya yardımcı olurken, salisilik asit kirleri, kiri ve birikintileri ortadan kaldırmak ve istenmeyen parlaklığı ortadan kaldırmak için gözeneklerin derinliklerine nüfuz eder.

İyi bir gece uykusundan önce cilde yeniden enerji vermek için tasarlanan bu Garnier Moisture Bomb Deep Sea Water & Hyaluronic Acid Night-Time Eye Tissue Mask, uzun bir günün ardından gözleri tazeler. Sadece on beş dakikada etki eden maskedeki mısır unu, göz altı bölgesini rahatlatırken, derin deniz suyu ve hyaluronik asit kuruluğu, ince çizgileri ve kırışıklıkları önlemek için yoğun bir şekilde nemlendirir.

Garnier Moisture Pomegranate Hydrating Face Sheet Mask, nar özü cilt için süper enerji vericidir, bu yüzden bu Garnier yüz maskesi donuklukla mücadele etmek ve parlaklığı geri kazandırmak için mükemmeldir. Hyaluronik asit ilavesi, cildin nemli ve dolgun kalmasına yardımcı olur, bu da herhangi bir kuruluktan muzdarip olmanızı sağlar. Maskenin malzemesi sayesinde Garnier’in “nemlendirme sargısı” dediği şeyi oluşturur, bu da uygulandıktan uzun süre sonra cildinizin sürekli nemlendirme için ciddi miktarda nem alması anlamına gelir.

Göz çevresinde pigmentasyon veya koyu halkalardan şikayetçiyseniz Garnier Hyaluronic Acid and Orange Juice Hydrating Brightening Eye Sheet Mask’ı seveceksiniz. Meyve suyuyla sıkılmış muadilinin aksine, bu yapışkan olmayan portakal özü, yüksek C vitamini içeriği sayesinde göz çevresini anında aydınlatmaya yardımcı olur. Küçük bir ipucu, göz maskelerini uygulama üzerine hemen soğuduklarını hissettikleri için buzdolabında tutmak, şişlikleri azaltmak için çalışırlar. 

Daha fazla içerik için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz: begonyakadin

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx